Якісна та ефективна стоматологія

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки «Dent-House»

Клініка «Dent-House» надає медичну допомогу, стоматологічне лікування та протезування. Технічне оснащення клініки відповідає міжнародним стандартам якості. Якість послуг підтверджена міжнародними сертифікатами, дипломами та, найголовніше, відгуками наших пацієнтів.

У клініці представлені послуги – від простої пломби до ексклюзивного протезування – на основі сучасних технологій та високого професіоналізму лікарів.

Клініка «Dent-House» створювалася для людей з особливими вимогами до якості, комфорту та сервісу, які цінують свою індивідуальність, красу та здоров’я!

Лояльність наших пацієнтів – основа вигідної співпраці!

У нашій клініці діє гнучка система різноманітних акцій та знижок, також передбачено корпоративне обслуговування для юридичних осіб.

Фотогалерея клініки

Раді представити Вам галерею нашої клініки — переконайтеся самі як обладнання, приміщення та подивіться на щасливі усміхнені обличчя наших клінетів!

Фахівці «Dent-House» мають сертифікати на провадження діяльності у всіх сферах стоматології та регулярно підвищують свою професійну кваліфікацію.

Фахівці «Dent-House», а серед них є і кандидати медичних наук, які з регулярною періодичністю підвищують свою професійну кваліфікацію та мають сертифікати на провадження діяльності у всіх сферах стоматології та професійні нагороди. Виконуючи свою роботу швидко та професійно з використанням сучасних матеріалів, інструментів та останніх досягнень техніки, наші лікарі допомагають пацієнтам знайти здорові красиві зуби, спокій та впевненість у собі.

Сучасне діагностичне та лікувальне обладнання дозволяє нашим пацієнтам отримувати задоволення від лікування зубів.

Якісна та ефективна стоматологія – основа позитивної репутації нашої клініки. Використання високоточного діагностичного обладнання дає змогу виявити розвиток захворювань на ранніх стадіях.

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

ВЛАСНА ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Наша лабораторія дозволяє фахівцям не просто провести ефективне та якісне лікування, але також перетворити естетичну стоматологію на справжнє мистецтво. Це можливо завдяки професіоналізму зубних техніків та застосуванню сучасного високотехнологічного обладнання.

При клініці "Дент Хаус"є власна зуботехнічна лабораторія, оснащена найновішим обладнанням і розташована в безпосередній близькості до ортопедичних кабінетів.

Це дозволяє оптимізувати роботу ортопедичного відділення та дає можливість запрошувати зубну техніку для спільної консультації пацієнта; будь-якої миті можна внести зміни, уточнення в конструкцію протеза, проконтролювати якість кожному етапі виготовлення; оптимізувати терміни виготовлення коронок та зубних протезів (не потрібні дзвінки, записки, кур'єри – немає втрат часу на доставку із зуботехнічної лабораторії до клініки та назад); скоротити терміни протезування: до 1 тижня; тимчасові (пластмасові) коронки виготовляти від 1-ї години до 2-ї доби, залежно від вимог, що висуваються до них.

О клинике

Лабораторія оснащена спеціальним освітленням та оптикою, що допомагає зубним технікам з максимальною точністю підібрати відтінки емалі та відтворити на керамічних коронках колірні особливості природних зубів, точності краю прилягання тощо. Підтримка певної температури, вологості та чистоти повітря значно підвищує якість робіт.

ВЛАСНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР Dental Club Weekend

Освітній проект у рамках якого проводяться вузькоспеціалізовані стоматологічні майстер-класи, семінари, різноманітні зустрічі та конференції.

О клинике

Сьогодні практично щодня стоматологія поповнюється новими протоколами, концепціями, технологіями, матеріалами та сучасним обладнанням.

Відповідно ми прагнемо стати кращими, професійнішими, досягти вершини майстерності та творчого блаженства. Але сьогодні, через повсякденну суєту, величезну кількість публікацій, статтю, реклами виробників стало важче встежити за найголовнішим, клінічно успішним досвідом, тим, що дійсно працює і приносить свої плоди.

Стоматологічний клуб «Вихідного дня» позбавить Вас суєти буднів, дасть найсвіжішу, а головне, клінічно обґрунтовану та перевірену інформацію.

Ми створили клуб однодумців — лікарів-стоматологів зацікавлених у успішній практиці та творчому піднесенні. Клуб для тих, хто живе успіхом своїх здобутків.

Dental Club Weekend ODESSA створений для організації та проведення семінарів, курсів, практичних занять та майстер-класів зі стоматології всіх напрямків, включаючи менеджмент та зуботехнічні лабораторії.

Лектори клубу «Вихідного дня» — лікарі-практики, які досягли успіху в клінічній практиці, мають фундаментальні знання і досвід.

Проведення семінарів та майстер-класів відбувається на чудовій клінічній базі клініки сімейної стоматології Dent House, де організовано клас для відпрацювання практичних навичок, оснащений мультимедійною апаратурою та обладнанням, а також у конференц-залах бізнес центрів та готелів.

Запис на прийом

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.