Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія — це один з найважливіших напрямків діяльності клініки Dent House в Одесі. Багато дітей болісно сприймають лікування зубів. Ми робимо все можливе, щоб дитина почувалася комфортно і сприймала похід до стоматолога як гру. Приводячи своїх малюків до клініки Дент Хаус в Одесі, батьки можуть бути впевнені в тому, що з дітьми все буде в повному порядку.

Коли ваша дитина вже має негативний досвід відвідування стоматолога або надмірно вразлива, ми рекомендуємо лікування уві сні. Таке лікування буде успішним і забезпечить спокій вам та вашій дитині.

Лікування зубів у дітей та інші послуги для маленьких пацієнтів 

Клініка Dent House володіє всім необхідним обладнанням для профілактики, діагностики та лікування зубів маленьких пацієнтів. Ми прагнемо підходити до лікування дитини комплексно, щоб досягти ефективного результату безболісно. Дитячі лікарі клініки готові надати кваліфіковану допомогу дитині для збереження здоров’я зубів і ротової порожнини загалом.

Дитячі стоматологи готові здійснити:

  • процедуру фторування, щоб зубки малят залишалися міцними;
  • усунення карієсу без болю (лікування традиційними методами й без використання бормашини);
  • лікування захворювань зубів і ясен, включаючи після травми;
  • зміну прикусу за допомогою пластинок;
  • встановлення брекетів;
  • пластичну хірургію зубних вуздечок та язика;
  • видалення молочних зубів;
  • встановлення протезів молочних зубів;
  • лікування у сні та обслуговування діток з особливими потребами. 

Це далеко не всі послуги, які може отримати дитина в клініці Dent House в Одесі для здоров’я зубів. Батьки можуть записатися на прийом і привести до нас дитину в зручний час. Гарантуємо позитивне враження від огляду та лікування, про що свідчать численні відгуки наших постійних клієнтів. 

Скільки коштує та чи інша процедура для дитини, ви можете дізнатися на нашому сайті в відповідному розділі. 

Дитячий стоматолог в клініці Dent House 

Дитяча стоматологіяКультуру догляду за зубами й регулярного відвідування стоматолога можуть прищепити тільки батьки, а наші лікарі діляться з ними правилами підтримання здоров’я зубів і розповідають про нюанси та відмінності гігієни порожнини рота дорослого і дитини.

Багато батьків не вважають це важливим, адже молочні зуби одного разу зміняться корінними. Ця хибна думка призводить до того, що в зрілому віці через те, що культуру догляду не прищепили в дитинстві, людина платить високу ціну: втрачає зуби й страждає від безлічі захворювань.

Стоматологи нашої клініки в Одесі, крім основного профілю, беруть на себе психоемоційну адаптацію і шукають підходи до дитини, щоб донести до неї важливість турботи про здоров’я зубів.

Можливості клініки — сучасне обладнання, досвідчений персонал, безболісні методики лікування — наочно демонструють малюкові, що будь-яке захворювання зубів і порожнини рота можна вилікувати без болю і страху. Тим самим ми розбиваємо негативні стереотипи про лікування зубів, які формувалися ще в ХХ столітті.

Щоб не допустити проблем із зубами, потрібно правильно їх чистити, підтримуючи здоров’я, і регулярно приходити в дитячу стоматологію на огляд. Батьки мають про це знати й обов’язково записуватися на візит хоча б раз на рік. Запобігти захворюванням набагато простіше, ніж починати лікування, коли зуб почав боліти, а ясна — кровоточити.

Наша клініка в Одесі відрізняється від багатьох інших в Україні тим, що під час лікування використовується дентальний мікроскоп, що дає змогу стоматологу бачити хворий зуб у деталях. Цей інструмент спрощує роботу лікаря і допомагає виявити проблеми, які не було видно неозброєним оком, і усунути їх. У деяких операціях, таких як лікування каналів зубів, використання мікроскопа входить у вартість послуги.

Скільки коштує лікування зубів для дітей в Одесі 

Ціни на послуги дитячої стоматології нижче, ніж на лікування для дорослих. Окрім приємних цін, ми стараємося підготувати дитину до зустрічі з лікарем. Скільки коштує лікування з використанням стоматологічного мікроскопа, дивіться на нашому сайті. 

Дитяча стоматологія в Одесі в Приморському районі (в Центрі) 

Приводьте дитину в нашу стоматологічну клініку в Одесі (Україна), щоб пройти професійну діагностику та отримати якісне лікування захворювань зубів та порожнини рота. Щоб лікування пройшло гладко, ми робимо театралізовану виставу, в ході якої в формі гри знайомимо дитину з дитячим стоматологом і намагаємося створити довірливі відносини. Після такої психоемоційної адаптації малятко спокійно сідає в крісло і дозволяє лікареві виконати його роботу. Наші постійні клієнти вже оцінили такий обережний підхід, активно користуються нашими послугами й пишуть позитивні відгуки в Google. Якщо ваше маля боїться стоматологів, записуйтеся на зустріч – ми розвіємо всі страхи.

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Фахівці

Дитяча стоматологія

Глухів Андрій Валерійович

Лікар-стоматолог-хірург

Дитяча стоматологія

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Дитяча стоматологія

Сухініна Катерина Михайлівна

Стоматолог-ортодонт

Дитяча стоматологія

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Дитяча стоматологія

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.