Ми знаємо як відтворити природну красу Вашої посмішки

Надаємо повний спектр стоматологічних послуг

Головна сторінка

Доросла стоматологія

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Дитяча стоматологія

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Морякам

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Діагностика

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Відновлення посмішки

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Корисна інформація

Два правила нашої роботи
Ми зазвичай не розпочинаємо роботу без попереднього огляду. Однак, якщо у вас серйозні занепокоєння, ви можете розраховувати на надання першої допомоги.

Під час першого знайомства з вашим лікарем ми збираємо всю необхідну інформацію для складання оптимального плану лікування, реєструємо вихідні дані. Виконуємо рентгенологічне дослідження. Складаємо попередній фінансовий план, а за потреби, кілька. Ми завжди маємо можливість виконати одну спільну консультацію незалежно від того, скільки фахівців потрібно для вирішення проблеми.

Індивідуальні стерильні стоматологічні набори обов’язкова умова стоматологічного прийому в нашій клініці.

Правила гігієни та стерилізації у клініці суворо контролюються. Робота клініки регулярно контролюється представником санітарно-епідеміологічної станції. Цикл стерилізації проводиться за допомогою професійного обладнання провідних європейських компаній у спеціально обладнаному стерилізаційному блоці. Для кожного прийому формується індивідуальний набір стерильних інструментів, що відкривається безпосередньо перед пацієнтом.

Фахівці клініки

У нашій клініці сімейної стоматології Дент-Хаус працюють висококваліфіковані фахівці: дитячі лікарі, ортодонти, терапевти, хірурги, імплантологи та ортопеди. Кожен із лікарів досконало володіє своєю спеціальністю, що дозволяє знаходити правильні рішення при лікуванні будь-якого виду стоматологічних захворювань, а також проводити імплантацію та протезування будь-якої складності.

Ультрасучасне діагностичне обладнання

Стоматологічний томограф Gendex

Не кожна стоматологія надає своїм пацієнтам можливість зробити панорамний знімок зубного ряду, а особливо 3D-комп’ютерного дослідження.

У нашій клініці панорамний знімок або КТ виконується дуже швидко на стоматологічному томографі Gendex СХСВ-500 (США). Застосування даного апарату дозволяє отримувати високоякісні та інформативні знімки верхньої та нижньої щелепи, скронево-нижньощелепного суглоба та гайморових пазух у режимі практично реального часу. При необхідності знімок може бути роздрукований на фотопапері і виданий пацієнтові на руки.

Комп’ютерна томограма записується на диск або надсилається на електронну пошту, програма обробки дозволяє використовувати інформацію на будь-якому пристрої в будь-якій точці світу.

Оказываем полный спектр стоматологических услуг

Клініка сімейної стоматології в Одесі Dent-House

А ви знали, що за статистикою кожна третя людина у світі боїться стоматологів? Дентофобія виникає через багато факторів. Хтось боїться болю, а хтось соромиться поганого стану зубів та побоюється критики від лікаря. Однак стежити за ротовою порожниною необхідно регулярно. Тим більше у сучасних реаліях будь-які маніпуляції із зубами проводяться швидко та без болю – важливо обрати відповідний центр. Звернувшись до клініки сімейної стоматології «Dent-House» в Одесі, ви забудете про свої фобії, а кожен візит до дантиста сприйматиметься у позитивному ключі.

Стоматологічні послуги в Одесі

Приватна сімейна стоматологія «Дент-Хаус» – це сучасна клініка, яка надає повний спектр стоматологічних послуг. Ми пропонуємо:

 1. Терапевтичну стоматологію. Це лікування зубів та ясен. До терапевтичної стоматології відноситься лікування карієсу, пломбування зубів та каналів, терапія періодонтиту та пульпіту. Також ми проводимо лікування дітей та дорослих під седацією.
 2. Хірургічна стоматологія. Найчастіше це видалення зубів, проте наші фахівці проводять і інші оперативні втручання.
 3. Бруксизм. Це захворювання, при якому людина скрипить зубами уві сні. Воно призводить до стирання зубної емалі, її чутливості, болю у м’язах щелепи. Наші фахівці допоможуть визначити причину бруксизму та знайдуть шляхи лікування.
 4. Протезування. Це послуги відновлення частково або повністю зруйнованих зубів.Найчастіше лікарі пропонують установку коронок або механічне протезування.
 5. Ортодонтія. Часто потрібно виправити прикус або зробити рівним ряд зубів. Сучасні брекет-системи дозволяють робити це у будь-якому віці, проте найкраще займатися вирівнюванням зубів або виправленням прикусу у дитячому віці.
 6. Імплантація. Якщо зуб неможливо відновити за допомогою коронки, лікарі пропонують імплантацію. Це довговічний та надійний спосіб зберегти посмішку.
 7. Естетична стоматологія. Сюди входить відбілювання, професійне чищення зубів, а також встановлення вінірів.
 8. Послуги для моряків. Ми знаємо, як складно зберігати зуби здоровими, якщо ви знаходитесь у далекому плаванні. Тому у нас діє спеціальна програма для моряків – проводимо профілактичне чищення, лікування карієсу перед рейсом, а також пропонуємо спеціальні капи для розслаблення м’язів або виправлення прикусу.

Також у нашому центрі ми проводимо повну діагностику ротової порожнини, включаючи міографію.

У «Dent-House» ви можете розв’язати будь-яку проблему – від встановлення простої пломби до ексклюзивного протезування.

Кваліфіковані фахівці

Всі фахівці нашої приватної клініки – висококваліфіковані професіонали. Вони можуть розв’язати будь-яку проблему у максимально короткий термін. У нашому штаті – 25 лікарів із великим досвідом роботи. Кожен лікар має сертифікати, що дають право на здійснення діяльності у відповідних сферах стоматології. Також дантисти регулярно підвищують кваліфікацію, беруть участь у різних семінарах та форумах. Всі наші фахівці люблять свою роботу та роблять її не лише професійно, але й із задоволенням!

Індивідуальний підхід

У нашій клініці ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будь-який випадок – це окрема історія, яка вимагає ретельно підібраного лікування, особливо якщо йдеться про протезування або встановлення брекет-системи. Такі питання наші стоматологи виносять на консиліум та проводять спільну експертну оцінку обсягу та методів необхідного лікування.

Розв’язання будь-якої проблеми починається зі стоматологічного огляду, рентгенографії та при необхідності міографії. Далі план лікування обов’язково обговорюється із пацієнтом. Ми обговорюємо цінову політику та пропонуємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

Сучасне обладнання

У клініці сімейної стоматології Dent-House використовується сучасне обладнання.У кожному кабінеті є стоматологічна установка, монітор, інтраоральна камера, дезінфекційний апарат. Серед нашого обладнання – сучасний стоматологічний томограф Gendex, який дозволяє робити високоякісні 3D-знімки щелепи, суглобів та гайморових пазух. Новий дентальний мікроскоп дозволяє виконати ефективне лікування каналів зуба та гарантувати його якість. Також обладнання постійно оновлюється.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології «Dent-House»

Переваг роботи з нами чимало. Ось одні з них:

 1. Сімейно-орієнтований підхід. До нашої клініки часто звертаються великі сім’ї, і ми можемо обслужити кожного одночасно. Наприклад, провести чистку зубів мамі, поставити пломбу татові та підкрутити брекети дитині.
 2. Міждисциплінарний підхід. Усі лікарі формують команди, кожен із фахівців знає, куди передавати пацієнта. Завжди працюють разом – терапевт, хірург, ортопед. Лікарі можуть швидко та без затримки обмінюватися інформацією про пацієнта завдяки спеціальній комп’ютерній програмі, яка доступна в кожному кабінеті клініки.
 3. Стерильність. Безпека наших пацієнтів – понад усе. Тому ми ретельно стежимо за стерилізацією всіх інструментів та обладнання, дезінфекцією клініки й можемо на 100% гарантувати якість послуг, що надаються.
 4. Програма лояльності. Ми працюємо з високоякісними матеріалами, спектр яких дозволяє складати план лікування у різних варіантах – стандарт, преміум та люкс. Вартість послуг лікаря однакова на певну процедуру, проте пацієнт може скоригувати ціну матеріалів.
 5. Інтер’єр. Наша клініка – затишна та сучасна. До послуг пацієнтів – фойє, окреме патіо, зона відпочинку. Кожен із 11 кабінетів оформлений у тематичному стилі.
 6. Власна зуботехнічна лабораторія. Зубні техніки завжди можуть прийти на консультацію та взяти участь у складанні плану лікування. Понад те, скорочується час виготовлення протезів, вінірів, коронок. У нашій лабораторії – сучасне високоякісне обладнання, розроблене провідними виробниками, спеціалізоване освітлення, що дозволяє підібрати відтінок зубної емалі з максимальною точністю.

Клініка сімейної стоматології «Дент-Хаус» в Одесі створена для людей, які цінують затишок, комфорт та безпеку. Будь-яке лікування проходить без болю та мук. Уважні лікарі, привітний персонал, професійні послуги – це дозволило нам стати однією з найкращих клінік в Україні.

Відвідайте наш сайт, щоб ознайомитися з переліком послуг. Також ви можете подивитися, скільки коштує те чи інше лікування, прочитати відгуки, заочно познайомитись із лікарями. Запис на прийом проводиться онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. З нетерпінням чекаємо на вас!

Поширені запитання

🦷 Де знаходиться приватна стоматологічна клініка Dent-House у приморському районі Одеси?

Одеса, вул. Ніжинська, 41.

😁 Перелік стоматологічних послуг у приватній стоматологічній клініці Dent-House?

 • Діагностика
 • Лікування зубів
 • Лікування зубів із мікроскопом
 • Профілактика та дитячий прийом
 • Психо-емоційна адаптація
 • Експертна оцінка роботи
 • Відбілювання
 • Проф.гігієна та пародонтологія
 • Вирівнювання зубів (брекет-системи, капи, апарати)
 • Видалення зубів
 • Імплантація зубів
 • Протезування зубів
 • Технічна лабораторія
 • Виготовлення всіх видів конструкцій.

🦷 Чи може клієнт сам вибрати стоматолога в нашій клініці?

Клієнт може сам обрати лікаря.

😁 Як зрозуміти, що стоматологічна клініка хороша?

Хороша клініка має ліцензії, сучасне обладнання, позитивні відгуки.

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.