Ми знаємо як відтворити природну красу Вашої посмішки

Надаємо повний спектр стоматологічних послуг

Головна сторінка

Доросла стоматологія

Головна сторінка

Дитяча стоматологія

Головна сторінка

Морякам

перед рейсом

Головна сторінка

Діагностика

Головна сторінка

Відновлення посмішки

Головна сторінка

Корисна інформація

Два правила нашої роботи
Ми зазвичай не розпочинаємо роботу без попереднього огляду. Однак, якщо у вас серйозні занепокоєння, ви можете розраховувати на надання першої допомоги.

Під час першого знайомства з вашим лікарем ми збираємо всю необхідну інформацію для складання оптимального плану лікування, реєструємо вихідні дані. Виконуємо рентгенологічне дослідження. Складаємо попередній фінансовий план, а за потреби, кілька. Ми завжди маємо можливість виконати одну спільну консультацію незалежно від того, скільки фахівців потрібно для вирішення проблеми.

Індивідуальні стерильні стоматологічні набори обов’язкова умова стоматологічного прийому в нашій клініці.

Правила гігієни та стерилізації у клініці суворо контролюються. Робота клініки регулярно контролюється представником санітарно-епідеміологічної станції. Цикл стерилізації проводиться за допомогою професійного обладнання провідних європейських компаній у спеціально обладнаному стерилізаційному блоці. Для кожного прийому формується індивідуальний набір стерильних інструментів, що відкривається безпосередньо перед пацієнтом.

Фахівці клініки

У нашій клініці сімейної стоматології Дент-Хаус працюють висококваліфіковані фахівці: дитячі лікарі, ортодонти, терапевти, хірурги, імплантологи та ортопеди. Кожен із лікарів досконало володіє своєю спеціальністю, що дозволяє знаходити правильні рішення при лікуванні будь-якого виду стоматологічних захворювань, а також проводити імплантацію та протезування будь-якої складності.

Ультрасучасне діагностичне обладнання

Стоматологічний томограф Gendex

Не кожна стоматологія надає своїм пацієнтам можливість зробити панорамний знімок зубного ряду, а особливо 3D-комп’ютерного дослідження.

У нашій клініці панорамний знімок або КТ виконується дуже швидко на стоматологічному томографі Gendex СХСВ-500 (США). Застосування даного апарату дозволяє отримувати високоякісні та інформативні знімки верхньої та нижньої щелепи, скронево-нижньощелепного суглоба та гайморових пазух у режимі практично реального часу. При необхідності знімок може бути роздрукований на фотопапері і виданий пацієнтові на руки.

Комп’ютерна томограма записується на диск або надсилається на електронну пошту, програма обробки дозволяє використовувати інформацію на будь-якому пристрої в будь-якій точці світу.

Головна сторінка

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.