Лікування уві сні

Лікування зубів уві сні безпечно можна проводити не лише дорослим, а й дітям.

Медикаментозний сон

— стан організму, що характеризується відсутністю або зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів і больової чутливості, що штучно досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів.

Мрієте вилікувати всі зуби за один раз чи взагалі пройти лікування уві сні? В одне відвідування поринути в сон і прокинутися вже повністю вилікуваним?

Лечение во сне

Седація

– це не анестезія і не наркоз. Це загальний стан релаксації, в якому можна провести якісне лікування. На відміну від наркозу, під час седації пацієнт перебуває у свідомості та спілкується з лікарем, при цьому збережені усі рефлекси.

Завдяки седації відчуття від неприємних запахів, звуків та маніпуляцій стають нейтральними, а після прийому спогади про них розмиті або відсутні зовсім. Ще одна важлива перевага седації перед наркозом — вона допомагає пацієнтам, які страждають на дентофобію, поступово позбутися своїх страхів. Як це відбувається? Пацієнт лікує зуби під седацією і поступово, від прийому до прийому, переходить на більш поверхневі рівні седації (концентрації), поки не стане очевидно, що в седації більше нема потреби.
Лікування уві сні проводиться у таких випадках:
  • лікування молочних зубів
  • видалення зубів мудрості
  • встановлення вінірів, імплантів, тотальне протезування, множинний карієс
  • бажання вилікуватися за один раз, провести велику роботу за один прийом
  • страх перед стоматологом
  • алергія на місцеві анестетики

Хід процедури

Використовується маска або внутрішньовенне/внутрішньом’язове введення лікарських засобів різних груп. Тип та вид седативних засобів обираються стоматологом та анестезіологом виходячи із загального стану хворого та особливостей його організму. Необхідна глибина та тривалість медикаментозного сну залежить від цілей основної медичної маніпуляції.

1 Пацієнту вводять лікарські препарати з седативним ефектом

2 За кілька хвилин стоматолог вводить пацієнту анестезію

3 Лікар проводить лікування зубів

4 Пацієнта виводять зі спокійного стану.

Види седації

Поверхнева седація

Зберігає реакції пацієнта, його базові рефлекси. Занурюючись у спокійний стан, пацієнт може виконувати прості прохання лікаря, відповідати на його запитання.

Глибока седація

Має на увазі занурення пацієнта в сон, в якому він не дає реакції на зовнішні

Методи седації

1

Інгаляційний. Седативний препарат подається через інгаляційну маску. Перед відвідуванням лікаря пацієнту слід відмовитися від їжи. Протягом доби після лікування не рекомендується вживати алкоголь та сідати за кермо. Цей спосіб заспокоєння рекомендується дітям як найбезпечніший.

2 Пероральний. Якщо пацієнт страждає від стоматофобії та потребує попереднього заспокоєння перед початком лікування, на ніч перед візитом до стоматолога йому можуть бути призначені деякі препарати на основі валіуму.

3 Ін’єкційний. Лікар внутрішньовенно вводить пацієнтові транквілізатор. За дві години до процедури потрібно відмовитися від їжі. Відновлення після лікування триває одну годину.

Відгуки клієнтів

Сергій Іванович
Сергій Іванович
Read More
Рекомендуємо єдина клініка в місті, в якій з першого разу знайшли підхід до дитини! Дочка (5 років), із задоволенням біжить щоразу до улюбленого лікаря) Заходимо з посмішкою і йдемо теж з посмішкою.
Олег Микольський
Олег Микольський
Read More
Професійна клініка, індивідуальний підхід до кожного клієнта, становлять план лікування у кількох варіантах, щоб задовольнити твої фінансові можливості. Я задоволений, ще приїду!
Ольга
Ольга
Read More
Дуже дякую лікарям клініки! Видаляла зуби мудрості, враження від процесу найпозитивніші. Дуже сподобався хірург, він точно пояснив і дав рекомендації, які допомогли. Рекомендую!
Previous
Next

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.