Лікування зубів

Лечение зубов
Лікування зубів Вибір стоматологічної клініки – важливе завдання, від якого залежить здоров’я ваших зубів. Багато в чому при виборі закладу та лікарів-стоматологів потрібно орієнтуватися ще й на асортимент послуг, які пропонуються, а також на доступність цін. Сімейна стоматологічна клініка “Dent-House” ‒ це насамперед професіоналізм лікарів та великий вибір стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Наші фахівці готові допомогти практично з будь-яким захворюванням зубів або ротової порожнини, працюючи за сучасними методиками та на якісному обладнанні. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу стоматологів при поводженні зі стоматологічною проблемою – від протезування до санації ротової порожнини та відбілювання зубів за доступною вартістю.

Лікування зубів у клініці “Dent-House”

Клініка “Дент-Хаус” ‒ це місце, де ви можете отримати кваліфіковану допомогу від стоматологів будь-якої спеціалізації:
 • хірургів;
 • терапевтів;
 • ортодонтів та ортопедів;
 • імплантологів;
 • дитячих стоматологів;
 • гігієністів.
Наші лікарі надають усі послуги як планової, так і ургентної стоматології, пропонуючи максимально ефективне лікування та ретельну діагностику. Штат клініки працює як єдиний механізм, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожної проблеми та ефективне їх вирішення незалежно від складності.

Лікування під мікроскопом

Лікування зубівОдним з найпопулярніших видів лікування у стоматології є лікування зубів під мікроскопом. Для цього використовуються мікроскопи з великим збільшенням, що забезпечує високу чіткість під час огляду дрібних чи важкодоступних анатомічних структур зуба. Мікроскоп оснащується потужним підсвічуванням, яке забезпечує хорошу видимість у полі роботи лікаря. Електричний мікроскоп також передає зображення на комп’ютер, тим самим забезпечуючи детальну діагностику. Таке лікування проводиться при втручаннях, що потребують особливої ​​точності. Акуратна робота стоматолога під візуалізацією за допомогою мікроскопа підвищує міцність встановлених конструкцій та гарантує цілісність зубів. Мікроскоп дозволяє добре розглянути дрібні тріщини, яких не побачити неозброєним оком. Своєчасне виявлення таких дефектів та профілактика ускладнень продовжують здоров’я та життя зуба, запобігаючи додаткової травматизації під час лікувальної процедури. Лікування зубів під мікроскопом також використовується у складних операціях на найдрібніших структурах зуба, де важливий кожен міліметр. Забезпечуючи чітке зображення, мікроскоп уможливлює візуалізацію невеликих судин і нервів, а також вогнищ запалення. Таким чином стає можливим ефективніше лікування.

Лікування каналів зуба

Корневі канали – це невеликі та дуже вразливі структури, які містять нервові закінчення та судини, що живлять пульпу. Канали зуба забезпечують прямий зв’язок м’яких тканин самого зуба з м’якими тканинами навколо нього, тим самим забезпечуючи достатнє харчування зуба та іннервацію. Корневі канали можуть інфікуватися, запалюватися або травмуватися. Наприклад, при глибокому карієсі з’являється виразне запалення, яке зачіпає нерв у пульпі та викликає сильний біль у зубі як реакцію у відповідь. У таких складних випадках необхідно видаляти нерв, очищати та пломбувати кореневі канали. У стоматологічній клініці “Дент-Хаус” використовується сучасне обладнання, необхідне для діагностики захворювань кореневих каналів. Крім того, багато діагностичних та лікувальних операцій проводяться нашими стоматологами під сучасним електричним мікроскопом, забезпечуючи ідеальну точність втручання.

Лікування карієсу

Каріозне ураження зуба, або карієс – це затяжний запальний процес, що повільно розвивається на зубах, який може не проявлятися доти, поки інфекція не дійде до пульпи (м’якої тканини) зуба. Підхід до лікування карієсу завжди індивідуальний і в першу чергу ґрунтується на ступені ураження зуба. Так, при легкому ураженні просто видаляється фрагмент емалі, у якому розвинувся процес. Карієс середнього ступеня – складніша проблема, і лікування такого захворювання має відбуватися під анестезією. При карієсі середнього ступеня акуратно видаляються пошкоджені тканини, а операційна рана ретельно очищається перед покриттям захисним гелем. Після цього можливе встановлення пломби – вона може відповідати кольору інших зубів.

Лікування зуба мудрості

Зубами мудрості називають “приховані” кореневі зуби, крайні глибокі моляри, які прорізаються у дорослому віці, конкуруючи за своє місце із сусідніми зубами. Через це такі пацієнти вимагають насамперед знеболювання та видалення зубів мудрості. В особливо складних випадках, коли зуби мудрості порушили нормальне розташування інших зубів, додатково може знадобитися корекція.

Лікування зубів без болю в клініці Dent House

Лікування зубівМи пропонуємо весь спектр стоматологічних послуг за доступними цінами. “Дент-Хаус” – це стоматологічна клініка з висококваліфікованими лікарями-стоматологами, а також сучасним обладнанням. Ми ставимо у пріоритет ваше здоров’я, тому наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації та вивчають нові методики та технології лікування захворювань ротової порожнини – відгуки пацієнтів лише підтверджують високий професіоналізм наших лікарів. Ми допомагаємо знайти здорову та щасливу посмішку не лише дорослим, а й дітям – у нашій команді працюють дитячі стоматологи, які безпечно та без сліз лікують захворювання зубів у дітей за гарною вартістю. Дізнатися, скільки коштують стоматологічні послуги у нас просто – ціни на процедури вказані на сайті. Щоб максимально швидко і, найголовніше, безболісно вилікувати зуб або поставити коронку, вам достатньо записатися на прийом до одного з наших профільних лікарів, пройти огляд та базові діагностичні процедури, після чого буде призначено максимально ефективне лікування. Ми працюємо за адресою: Одеса, вул. Ніжинська, будинок 41. Записуйтесь на прийом зараз – ми допоможемо повернути здорову усмішку!

Часті питання про лікування зубів

🦷 Які методи лікування зубів пропонуються?

 • Терапевтичні
 • Хірургічні
 • Ортопедичні
 • Ортодонтичні
 • Профгігієна як профілактика хвороб.

😁 Скільки часу займає лікування зубів?

Від 1 прийому до 3 років під час ортопедичного та ортодонтичного лікування.

🦷 Яка вартість і гарантії лікування зубів?

– Від 1000 грн (просте видалення зуба, пломбування тощо).

– Гарантійний термін на пломби становить 6 міс., на ортопедичні конструкції – 12 міс.

Вартість послуг

Фахівці

Лікування зубів

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Лікування зубів

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Лікування зубів

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.