Обладнання

Обладнання

Сучасну стоматологію неможливо уявити без спеціального обладнання. З його допомогою лікарі можуть буквально творити чудеса в лікуванні зубів, ясен, у виправленні косметичних дефектів.

Підбору обладнання в Dent House приділяють особливу увагу. За допомогою сучасних технологій команда фахівців нашої клініки забезпечує кожному пацієнту повний комплекс діагностичних і лікувальних процедур.

Наша клініка розташована за адресою: Україна, м. Одеса, вул. Ніжинська, 41. Ми не відправляємо своїх пацієнтів на проведення досліджень у сторонні лабораторії і надаємо повний спектр стоматологічних послуг у нашій клініці, починаючи з діагностики та лікування патологій і закінчуючи протезуванням та імплантацією зубів.

Професійне використання найсучаснішого обладнання та застосування стоматологічних матеріалів високої якості робить процес лікування максимально безпечним, майже безболісним. Техніка допомагає досягати бажаного для клієнта довгострокового результату.

Системи діагностування

Системи діагностування

Для вибору правильної тактики лікування необхідна якісна діагностика. У клініці “Dent House” використовуються найсучасніші діагностичні системи.

Міографія

Міографія – це спеціальна методика, яка оцінює стан скелетних м’язів і нервової системи пацієнта. Це біоелектричне дослідження дає змогу оцінити оклюзійний баланс зубощелепної зони та визначити індивідуальну специфіку роботи м’язів щелепи.

Цей метод дослідження необхідний для отримання необхідної інформації у випадках запалень щелепи, у разі травм, дефектів зубощелепної системи і зубних рядів, порушень прикусу і функціонування лицьового нерва.

Є обов’язковою процедурою під час підготовки до реставрації зубів, імплантації та під час перевірки якості лікування.

У нашій клініці використовується спеціальний апарат для поверхневої електроміографії. За допомогою розміщених на ділянках обличчя датчиків апарат знімає дані під час тестів зі стиснення зубів. Потім проводиться аналіз отриманих даних за допомогою спеціального програмного забезпечення. Таким чином лікарі отримують вичерпну інформацію про індивідуальні особливості пацієнта і можуть вибудувати правильну тактику і стратегію лікування.

Портативний рентген-апарат

Переносний сканер EzRay Air Portble – це перша у світі модель портативного рентген-апарату з максимальним на сьогодні рівнем безпеки для оператора і пацієнта. У цій системі використовуються карбонові нанотрубки, що виключають застосування свинцю під час дентальної діагностики.

Вбудована система позиціонування в автоматичному режимі визначає оптимальний кут нахилу апарата, щоб провести чітку цифрову зйомку кожного зуба зі стабільною різкістю.

У використовуваній у Dent House моделі є можливість оперативного вибору і зміни режиму досліджень, завдяки якому здійснюється якісна діагностика певних видів зубів, а також зубощелепних систем дорослого і дитини.

Стоматологічний томограф Gendex

Будь-який пацієнт “Дент-Хаус” має можливість пройти панорамне або 3D-комп’ютерне дослідження прямо в нашій клініці. Для проведення оперативної та високоякісної діагностики у вигляді цифрових панорамних знімків у форматі 3D і 2D використовується спеціальний стоматологічний томограф американського виробництва Gendex GXCB-500.

За один прохід фахівець отримує повне уявлення про анатомічний стан зубощелепної системи пацієнта.

Апарат для проведення телерентгенографії

Телерентгенографія (ТРГ) – один із видів рентгенологічного дослідження, в результаті якого фахівці отримують знімок черепа людини. У стоматології ТРГ використовується для візуалізації розташування верхньої і нижньої щелепи, визначення кута нахилу зубів, виявлення стану кісткових і м’яких тканин.

Апарат дає змогу отримувати знімки у двох проєкціях:

  • фронтальний знімок ТРГ дає зображення передньої або задньої частини черепа;
  • бічний знімок забезпечує вид у профіль і частіше використовується для виявлення нерівностей зубного ряду.

Ми використовуємо сканер PaX-i PCH-2500.

Мікроскоп стоматологічний для ендо-лікування

За допомогою сучасного стоматологічного мікроскопа АМ-6000 наші фахівці отримують можливість ефективно працювати з каріозними порожнинами і дефектами, розташованими у важкодоступних зонах. Також мікроскоп допомагає в лікуванні кіст і гранульом, проведенні якісного чищення каналів у разі пульпітів, під час видалення інфікованих тканин та імплантації зубів.

Терапевтичне та хірургічне обладнання

Терапевтичне та хірургічне обладнання

У своїй роботі фахівці “Дент-Хаус” використовують турбінні наконечники з 3-точковим розпилювачем охолоджувального спрею для комфорту пацієнта. Висока швидкість обертання бору виключає болючі вібрації.

Хірургічний лазер

Лазерні технології сьогодні широко використовуються в медицині загалом і в стоматології зокрема. Причому сфера застосування їх досить широка. Лазер використовується як для косметичних, так і для лікувальних процедур, зокрема хірургічних.

Світлова енергія впливає на воду всередині клітин, спричиняючи її випаровування і загибель бактерій. А це призводить і до зупинки запальних процесів.

Спрямований промінь із певною довжиною хвилі використовують для лікування дентинних канальців, сприяючи їхній закупорці, для створення розрізів із мінімальним некрозом тканин і кровотечею, оскільки лазер дає змогу закупорювати капіляри.

У стоматології застосовуються діодні або ербієві лазери. Вони забезпечують ефективніше і безпечніше проведення лікувальних процедур у терапевтичній і хірургічній стоматології, в імплантології та пародонтології. Також лазер може застосовуватися для відбілювання зубів.

П’єзотом – безконтактна хірургія

З інструментом під назвою п’єзотом пов’язана поява нового методу в стоматологічній хірургії. Цей інструмент також називають ультразвуковим скальпелем або ультразвуковим ножем. За допомогою п’єзотома можна проводити щадні операції на кістковій тканині зуба і яснах.

На відміну від бормашини, п’єзотом не ламає кістку, а розрізає її. У процесі лікування не відбувається фізичного контакту між п’єзотомом із тканинами пацієнта, оскільки вплив здійснюється ультразвуковою хвилею.

На сьогодні це найдбайливіший і неінвазивний вид хірургічного втручання, що застосовується в стоматології. Залежно від того, здійснюється вплив на м’які або кісткові тканини, застосовуються різні типи насадок. Також інструмент оснащується спеціальним підсвічуванням і каналами для зрошення робочої зони антисептичними рідинами. Завдяки цьому тканини захищені від перегріву і проникнення інфекції.

За допомогою цієї системи проводяться:

  • видалення зубів;
  • підготовка до імплантації, зокрема забір і підсадка кісткового матеріалу;
  • обробка уражених карієсом зон;
  • видалення кіст і гранульом;
  • операції з виправлення прикусу;
  • лікування захворювань ясен.

П’єзотом – найсучасніший на цю мить інструмент у стоматології. Лікарі клініки “Дент-Хаус” використовують японський п’єзотом Surgic Pro.

Сavitron – апарат професійної гігієни

Ця система використовується для усунення зубного каменю та гігієнічного чищення порожнини рота. Чищення здійснюється силою кінетичної енергії, що виникає внаслідок розриву тисяч бульбашок повітря, які спрямовуються завдяки насадкам різної форми та розміру.

Таким чином, механічний вплив на зуби і ясна мінімальний, а сама процедура безболісна. Крім чищення і шліфування зубів, Сavitron використовується для лікування пародонтиту.

Також за допомогою спеціальних насадок можна виконати і зняття нальоту з молочних зубів малюків. Ця процедура не викликає дискомфорту і є хорошою профілактикою розвитку карієсу в дітей.

Beyond Polus – холодне відбілювання

Beyond Polus – найновіша лазерна система відбілювання зубів. У ній використовується спеціальна галогенна лампа потужністю 150 Вт і довжиною хвилі 480-520 нм.

Це оптимальний спектр для відбілювання зубів, причому спеціальний фільтр виключає з потоку шкідливі ультрафіолетові хвилі довжиною від 100 до 400 нм. Процедура холодного відбілювання доволі швидка і не викликає жодних неприємних відчуттів ні під час проведення, ні після неї, при цьому забезпечує якісний довгостроковий результат.

Лабораторне обладнання

Центрифуга для отделения плазмы кровиЦентрифуга для відділення плазми крові

Центрифуга в стоматології використовується для отримання тромбоцитарної плазми пацієнта (PRP – Platelets Rich Plasma). У ній містяться так звані фактори росту, які забезпечують прискорену регенерацію тканин.

Використання власної плазми пацієнта істотно прискорює процес загоєння після хірургічного втручання. Тромбоцитарну плазму застосовують під час синус-ліфтингу, аугментацій, для заповнення лунок зубів і в низці інших випадків. Для забезпечення пацієнтів ідеально біосумісною плазмою ми використовуємо можливості власної лабораторії, зокрема спеціальну центрифугу.

Сучасне обладнання, якісні матеріали та досвід наших фахівців допоможуть вирішити будь-які стоматологічні проблеми.

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.