Художня реставрація зубів

Реставрация

Художня реставрація зубів ‒ це відносно недавній, але досить важливий комплекс процедур, які відновлюють естетичну форму зубів.

Гарні зуби – це не просто бажання багатьох, а й важливий індикатор здоров’я ротової порожнини. Наявність сколів, ерозії емалі та інших дефектів негативно позначається не лише на зовнішньому вигляді та формі зубів, а й на стані ясен та коріння зубів.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі проводиться комплексна естетична реставрація зубів, яка допоможе вашій усмішці засяяти знову.

Що таке художня реставрація зубів?

Художня реставрація зубівПід художньою реставрацією мається на увазі нарощування, заповнення та інші способи відновлення зуба, спрямовані на надання йому здорової й при цьому природної форми.

Такі процедури мають естетичне призначення і проводяться для додаткового відновлення форми зубів або після радикальних процедур – наприклад, видалення зуба.

При цьому нарощений, заповнений, або реконструйований зуб зовні нічим не відрізняється від «своїх» – лікар підбирає відповідну форму та відповідний іншим зубам колір матеріалу.

Види художньої реставрації зубів в Одесі

Художня реставрація зубів проводиться в декількох різних техніках залежно від типу та причини дефекту зуба:

  • пряма реконструкція ‒ під час такої процедури повністю видаляється нерв і пошкоджені тканини зуба, після чого в порожнину, що звільнилася і вже просанована, укладається композитний матеріал;
  • непряма реставрація ‒ «рідний» зуб залишається недоторканим, але при цьому для нього створюються естетичні накладки за індивідуальними зліпками, які на вигляд не відрізняються від природних зубів;
  • нарощування зубів ‒ на підготовлений зуб наноситься ідентичний йому за кольором та структурою матеріал, який застигає та стає продовженням зуба;
  • використання вкладок ‒ до цього методу найчастіше вдаються у разі, якщо встановлення пломби на зруйнований зуб неможливе.

Залежно від свідчень та скарг, стоматолог обирає відповідний метод реставрації.

Догляд після реконструкції

Художня реставрація зубівОскільки реставрація має на увазі доповнення структури зуба штучним матеріалом, після проведення цієї процедури потрібні особливі заходи догляду.

Так, не рекомендується їсти надто тверду їжу, особливо в перші дні після нарощування або встановлення вкладок. Крім того, доведеться відмовитися від занадто жорсткої зубної щітки та зубної пасти з великими абразивними частинками.

Також важливо пам’ятати, що матеріал, що використовується для реставрації, може надовго змінити свій колір після вживання специфічних продуктів – ягід, кави, яскравих фруктів.

Професійна реставрація зубів у клініці «Дент-Хаус» в Одесі

Лікарі-стоматологи клініки «Dent-House» в Одесі використовують сучасні композитні матеріали та новітні способи реставрації зубів. Не припиняючи вдосконалювати свої навички, вони готові допомогти вам повернути широку і здорову посмішку.

Вартість художньої реставрації зубів у клініці «Дент-Хаус» в Одесі починається від 4000 гривень залежно від обраного способу проведення, складності, а також кількості зубів, що підлягають реставрації.

Запис на прийом-консультацію можна створити прямо зараз – зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом для запису на консультацію.

Часті питання про художню реставрацію зубів

🦷 Як проводиться художня реставрація зубів?

Попереднє моделювання на моделі та перенесення через оклюзійний силіконовий ключ у порожнину рота.

😁 Скільки часу потрібно на художню реставрацію зубів?

2 прийоми з розрахунку 30 хв на зняття відбитків і через 3-5 робочих днів 1,5-2 години на саму реставрацію.

🦷 Які результати можна досягти з художньою реставрацією зубів?

  • ідентичність природних зубів
  • ефект «освітлення» посмішки.

Вартість послуг

Фахівці

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.