Знайомство зі стоматологом

Знакомство со стоматологом

Перший ознайомчий візит до стоматолога необхідний для формування дружніх відносин між майбутнім пацієнтом та лікарем.

Перший ознайомчий візит до стоматолога необхідний для формування дружніх відносин між майбутнім пацієнтом та лікарем. Головне завдання – налагодити довіру, тоді всі наступні візити до стоматолога пройдуть весело, швидко та продуктивно.

Для цих цілей у нашій клініці використовується методика театралізованого дитячого прийому. Ваша дитина перенесеться у чарівний світ зубної феї та улюблених мультиплікаційних героїв (Фіксики, бджілка Майя тощо).

Фотогалерея
Як батьки можуть підготувати дитину?

При першому відвідуванні сімейна підтримка необхідна, щоб дитина відчувала себе у безпеці. Візьміть улюблену іграшку та не плануйте довгого візиту. Якщо ви самі боїтеся лікарів, не варто ділитися своїм досвідом із дитиною.

Перше відвідування стоматолога може бути зіпсовано розповідями батьків про свій негативний досвід лікування. Вкрай не рекомендуються будь-які методи фізичного та емоційного тиску на дитину, такі як утримування під час лікування, підвищення тону, залякування та загрози.

Коли ваша дитина вже має негативний досвід відвідування стоматолога або надмірно вразлива, ми рекомендуємо лікування уві сні. Таке лікування буде успішним і забезпечить спокій вам та вашій дитині.

Перший візит до стоматолога – важливий момент у житті малюка. Щоб уникнути виникнення фобій, які у багатьох дорослих залишилися на все життя, батькам і стоматологу необхідно докласти всіх зусиль, щоб позбавити дитину травмуючих переживань.

Поради батькам для першого відвідування дитячого стоматолога

Дитячі стоматологи клініки «Dent-House» на підставі свого досвіду підготували низку рекомендацій, що дозволяють зробити знайомство зі стоматологом не просто результативним, а й наскільки це можливо позитивним для дитини та її батьків.

 1. Час для першого відвідування краще обирати зранку. Також не слід приходити раніше ніж за 10-15 хвилин до призначеного терміну.
 2. Не потрібно приховувати від дитини заплановане відвідування лікаря. Однак і надавати надто великого значення йому не варто. Найкраще поєднати візит із якоюсь дійсно приємною подією для малюка. Наприклад, зайти до лікаря на шляху до парку атракціонів, дитячої кімнати розваг, зоопарку.
 3. Чесно та серйозно відповідайте на запитання дитини. М’яко поясніть, що це лікування позбавить серйозних проблем у майбутньому. Не використовуйте такі фрази, як «не бійся» і «не буде боляче», «потрібно потерпіти», «тобі просвердлять лише один зубик» тощо.
 4. Дитина не повинна відчувати дискомфорт у вигляді голоду чи спраги. Рекомендовано погодувати її за 2 години до візиту до фахівця та почистити зуби після їжі.
 5. Допускається присутність одного з батьків у кабінеті дитячого стоматолога.Скористайтеся цією можливістю та підтримайте дитину особистою присутністю. Дотримуючись певних правил поведінки, ви можете зробити свій позитивний внесок, підтримуючи максимально комфортну для всіх обстановку взаєморозуміння.
 6. Якщо хочете обговорити з фахівцем незрозумілі для вас питання лікування, краще робити це без присутності дитини. Не слід переривати діалог між лікарем та маленьким пацієнтом. І тим більше не варто займатися вихованням дитини, що сидить у кріслі у стоматолога. Це додатковий стрес для неї.
 7. Категорично неприпустима критика на адресу маленької людини в такій стресовій для неї ситуації. Для неї ближче і рідніше за вас у цьому світі нікого немає, тому жорстка реакція на її переживання і біль обернеться серйозною психологічною травмою.
 8. Зберігайте повний спокій, навіть якщо дитина плаче. Ваше завдання – не присоромити, не змусити сидіти в кріслі, а заспокоїти та налаштувати на те, що всі труднощі переборні. Нагадайте дитині про те, як вона успішно справлялася з іншими труднощами у своєму житті, навіть якщо іноді бувало страшно.

Після проведення процедур варто погладити та/або поцілувати дитину – залежно від віку та сформованих рольових відносин. Обов’язково похваліть за витримку та сміливість. Також варто заохотити дитину іграшкою або заняттями, що тішать її. У нашій клініці ваш сміливець отримає нагороду за старання – сюрприз на вибір у доброго лікаря-стоматолога та гіпсову фігурку для розфарбовування за відвідування рентген-кабінету. А ресепшен із радістю роздає всім охочим надувні брендовані кульки для настрою.

Приклад батьків у догляді за зубами

Знайомство зі стоматологом можна зробити куди менш лякаючим для дитини, якщо записатися на профілактичний прийом, коли жодних явних проблем не спостерігається. Як правило, у цих випадках лікарських маніпуляцій не потрібно, що значно скорочує вартість відвідування лікаря.

Ми пропонуємо послугу психо-емоційної адаптації у вигляді театралізованого прийому з перевдяганням лікаря та асистента в Зубну Фею та персонажів з мультфільмів для пацієнтів різного віку.

Спеціаліст у зрозумілій ігровій формі пояснить малюкові причини розвитку карієсу та інших захворювань ротової порожнини, а також правила догляду за зубами. Сьогодні ігрові елементи вплітаються і в процес лікування. Наприклад, у клініці «Dent-House» в Одесі в Україні маленький пацієнт може вибрати колір пломби (ціни пломб вказано в описі послуги).

Враховуючи, скільки коштує лікування запущених видів карієсу та інших захворювань, і які переживання це викличе у вас та у дитини, завжди краще займатися профілактикою, у процесі якої скорочуватимуться потенційні проблеми із зубами.

Своєю чергою батькам слід бути взірцем для свого чада і в цій галузі. Ваше завдання – зробити догляд за зубами його щоденною рутинною практикою та уважно відстежувати стан ротової порожнини.

Переваги звернення до клініки сімейної стоматології «Dent-House»

Сучасна клініка – це не тільки професіонали, які знають свою справу, висококласне обладнання та якісні матеріали. Це своєчасний відгук на побажання клієнтів і така організація процесів діагностики та лікування, яка максимально відповідає потребам людини та всіх її близьких.

Особлива будівля та безліч кабінетів дозволяють нам приймати групи пацієнтів одночасно. Ви можете записатися на прийом у «Дент-Хаус» одразу цілою родиною через наші месенджери, форму на сайті або зателефонувавши на вказані номери телефонів. Ми чекаємо на вас в Одесі в Україні за адресою: вул. Ніжинська, 41. Ціни на всі види послуг наведені на сторінці «Прайс».

Часті питання про знайомство зі стоматологом

🦷 Які послуги входять до зубного огляду?

Огляд, консультація після додаткової діагностики.

😁 Яка вартість первинної консультації?

400 грн.

🦷 Як довго триває первинне обстеження?

Від 15 до 90 хвилин.

Вартість послуг

 • Консультація первинна
  400 грн

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Фахівці

Знайомство зі стоматологом

Глухів Андрій Валерійович

Лікар-стоматолог-хірург

Знайомство зі стоматологом

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Знайомство зі стоматологом

Сухініна Катерина Михайлівна

Стоматолог-ортодонт

Знайомство зі стоматологом

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Знайомство зі стоматологом

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.