Перший візит до стоматолога

Первый визит к стоматологу

Будь-яке стоматологічне лікування має починатися з консультації з лікарем.

Первинна консультація стоматолога: навіщо потрібна і що входить

Будь-яке стоматологічне лікування має починатися з консультації з лікарем. Деякі пацієнти щиро не розуміють, навіщо потрібен цей етап. Комусь не терпиться розпочати лікування, інші ж вважають консультацію зайвою тратою грошей. Однак первинний візит дуже важливий. Чому? Розкажуть фахівці клініки сімейної стоматології «Dent-House».

Що є первинною консультацією стоматолога

Перший прийом у стоматолога вкрай необхідний. Під час консультації пацієнт може не лише дізнатися про проблеми у ротовій порожнині, а й встановити контакт із лікарем. Тим більше ціна візиту мінімальна.

Вкрай важливо відвідувати стоматолога раз на пів року – під час огляду часто проявляються проблеми, про які ви навіть не підозрювали.

Якщо під час первинного огляду лікар виявить карієс, він може запропонувати почати лікування прямо цього ж дня. Також ви можете зробити професійне чищення зубів.

Вкрай важлива перша консультація, якщо ви плануєте видаляти зуб, ставити брекети або вініри, коронки, робити дентальну імплантацію. Так лікар спланує детальний план лікування.

Як відбувається первинний прийом у стоматолога-терапевта

Зазвичай первинний візит проходить так:

 1. Доктор збирає анамнез – розпитує пацієнта про минулі проблеми та методи лікування.
 2. Лікар проводить огляд ротової порожнини за допомогою дзеркала та спеціальних інструментів.
 3. Для більш точного діагнозу може знадобитися апаратна діагностика-рентген, міографія, комп’ютерна томографія.
 4. Далі лікар поставить діагноз і складе план лікування, розповість про терміни та методи, озвучить приблизну ціну лікування.

Іноді для встановлення діагнозу та плану лікування потрібна консультація кількох фахівців. Це звичайна практика в клініці «Дент-Хаус» – всі наші лікарі використовують міждисциплінарний підхід та працюють у команді.

Особливо важливим є перший прийом, якщо ви давно не були у стоматолога, хочете поміняти клініку або лікаря. Завдяки консультації ви зможете морально та матеріально підготуватися до розв’язання вашої проблеми.

Коли потрібно записатися на первинний прийом до стоматолога-терапевта

Записатися до терапевта потрібно, якщо вас турбує:

 • карієс;
 • темність або чутливість емалі;
 • неприємний запах з рота;
 • кровоточивість ясен;
 • пульпіт;
 • періодонтит;
 • невеликі сколи зубів;
 • випадання пломб;
 • зубне каміння, наліт.

Також ви можете відправитися до терапевта, якщо не знаєте, якого саме лікаря-стоматолога звернутися. Лікар проведе огляд, діагностику та направить вас до потрібного фахівця. Обов’язково відвідуйте стоматолога-терапевта для профілактики кожні 6 місяців.

Переваги звернення до клініки сімейної стоматології «Dent-House»

Клініка «Дент-Хаус» – це стоматологія високого рівня в Одесі. У нас ви можете записатися на первинний огляд стоматолога-терапевта в будь-який зручний час. Також проводиться прийом інших фахівців.

Плюси звернення до нас:

 1. Професіоналізм лікарів. Кожен лікар має багаторічний досвід роботи, що підтверджено ліцензією, сертифікатами та відгуками вдячних пацієнтів.
 2. Вирішення будь-яких, навіть найскладніших проблем.
 3. Сімейно-орієнтований підхід. У нашій клініці ми сплануємо та приймемо на лікування всіх членів вашої родини одночасно, максимально корисно використовуючи час, який ви проводите в Дент-Хаус.
 4. Професійне обладнання. У роботі ми використовуємо лише інноваційні технології, які дозволяють проводити будь-яке лікування.
 5. Стерильність. Безпека наших пацієнтів – понад усе. Тому ми використовуємо найновіше обладнання для стерилізації інструментів, а також регулярно проводимо дезінфекцію клініки.
 6. Програма лояльності. Завдяки широкому вибору матеріалів ми пропонуємо пацієнтам самим регулювати ціну лікування. Також до ваших послуг є система акцій.
 7. Інтер’єр. Клініка сімейної стоматології «Dent-House» в Одесі – це окрема будівля з затишним і сучасним інтер’єром. Кожен стоматологічний кабінет оформлений тематично. Також до ваших послуг фоє, окреме патіо, зона відпочинку.

Наша стоматологія – це вибір українців, які цінують професіоналізм та власний комфорт.

Скільки коштує первинний прийом стоматолога в Одесі?

Вартість первинного прийому стоматолога-терапевта в нашій клініці «Dent-House» в Одесі – 300 грн. Діагностика оплачується окремо.

Щоб записатись на прийом, телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «контакти», або скористайтеся онлайн-формою. На нашому сайті ви можете подивитися ціни, прочитати відгуки, і ознайомитися з іншою корисною інформацією.

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.