ЗМІ про нас

ЗМІ про нас

ЧИМ ШКІДЛИВА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

Побоювання стоматологів – одна з найпоширеніших фобій у світі. Навіть простий огляд часто викликає паніку. Що вже казати про імплантацію – хірургічне втручання. Більшість людей свідомо відмовляються від процедури, боячись не тільки самого процесу встановлення імплантанта, а й наслідків – у мережі можна знайти багато страшилок із цього приводу.

ЗМІ про нас

Як встановлюють імпланти зубів?

Імплантація зубів – популярна практика у стоматології. Проте багато пацієнтів бояться процедури, оскільки не знають, як саме вона проходить. Зазначимо, що будь-яка операція переноситься легше, якщо людина обізнана про перебіг подій. Тому ми докладно розповімо, як встановлюють імпланти зубів у Клініці Сімейної Стоматології Дент-Хауз.

ЗМІ про нас

Реабілітація після імплантації зубів

Встановлення зубних імплантів важко назвати легкою процедурою. Під час операції травмується ясна та кісткові тканини, тому логічно, що людина відчуває дискомфорт. Якщо ви полегшите стан пацента, необхідно дотримуватися співочого режиму.

Читайте також
Блог

Гострий зубний біль – що робити?

Зубний біль – сигнал про стоматологічні проблеми, який неможливо ігнорувати. Вона входить у трійку найнеприємніших больових відчуттів нарівні з пологовими схватками. На жаль, від зубної

ЗМІ про нас

ЧИМ ШКІДЛИВА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ? Побоювання стоматологів – одна з найпоширеніших фобій у світі. Навіть простий огляд часто викликає паніку. Що вже казати про імплантацію –

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.