Ціни на послуги клініки

Рентгенологія

Відбілювання та зняття зубних відкладень

(лоток, кофердам входить в вартість)

Пломби (лікування карієсу)

Ендодонтичне лікування кореневих каналів

Переліковування/распломбування кореневих каналів раніше пломбованих зубів

Лікування молочних зубів

Хірургія

Ортодонтія

Коронки. Вініри *

Знімне та умовно-знімне протезування *

  • *- ціни узгоджуються залежно від категорії лабораторії

Турботу про здоров’я своїх зубів і красу посмішки потрібно починати з вибору хорошої стоматології. В Одесі є чимало стоматологій, де можна впоратися з будь-якою проблемою. Однак, як і в будь-якому іншому місті, ціни на стоматологічні послуги в Одесі можуть варіюватися залежно від різних факторів. Багато хто шукає стоматології, де послуги надають за нижчими цінами, але цей підхід навряд чи можна назвати правильним. Розглянемо актуальні ціни в стоматологіях в Одесі 

Від чого може залежати ціна на послуги стоматолога в Одесі? 

Ціна в стоматологіях в Одесі, як і в будь-якому іншому місті, залежить від безлічі факторів. Розглянемо основні з них: 

  1. Тип процедури. У різних стоматологічних процедур – різні ціни. Наприклад, просте чищення зубів у стоматології коштуватиме значно менше, ніж встановлення коронки або ортодонтичне лікування. 
  2. Кваліфікація та досвід стоматолога Ціна лікування у більш досвідчених і кваліфікованих лікарів у стоматології зазвичай вища. 
  3. Місцезнаходження та вид клініки У стоматології в центрі міста або престижних районах зазвичай вищі ціни. Також ціна залежить від рівня клініки – технічного оснащення (мікроскоп тощо), інтер’єру, персоналу. 
  4. Використовувані матеріали та технології. Якість матеріалів, що використовуються під час лікування, а також застосування сучасних технологій у стоматології можуть впливати на ціну послуг. 
  5. Репутація клініки. Стоматології з хорошою репутацією і високими оцінками клієнтів можуть стягувати вищі ціни за свої послуги. 
  6. Терміновість і складність випадку. Якщо потрібне термінове або складніше лікування, ціни можуть бути вищими. 
  7. Додаткові послуги та комфорт. Наприклад, анестезія, комфортабельні крісла також можуть впливати на ціну. 

Під час вибору стоматології не орієнтуйтеся тільки на ціну. Важливо, щоб вам подобалася і сама клініка, і лікар. Обов’язково цікавтеся якістю матеріалів та обладнанням. 

Обираючи клініку сімейної стоматології Дент-Хаус, ви можете бути впевнені в тому, що ціна відповідає якості. Оцінити всі переваги такого лікування можна особисто – запишіться на прийом.

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.