Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини

Професійне чищення зубів – це видалення зубного каменю та нальоту в умовах стоматологічного кабінету. Процедура включає апаратне і хімічне чищення. Крім ефективного очищення та санації порожнини рота, професійне чищення забезпечує достатню профілактику запальних захворювань зубів та ясен.

Фахівці клініки «Дент-Хаус» в Одесі використовують новітнє обладнання, щоб забезпечити якісне проведення процедури.

Показання до професійного чищення зубів

Повноцінне чищення ротової порожнини проводиться в декількох випадках:

Забезпечуючи достатню гігієну ротової порожнини, можна вберегти себе від виникнення зубного каменю – досить неприємної стоматологічної проблеми.

Що таке зубний камінь?

Гігієна ротової порожниниКоли на емалі накопичується надмірна кількість зубного нальоту, він поступово перетворюється на зубний камінь – щільну структуру, яка фактично стає вхідною брамою для бактерій. У домашніх умовах видалення зубного каменю неможливе – саме тому в таких випадках призначається професійне чищення зубів.

Серед неприємних наслідків запущеного зубного каменю – запальні захворювання ясен, порушення трофіки зубів, а також додатковий ризик розвитку карієсу та механічного пошкодження зубів.

Методи професійного чищення зубів

Стоматологи-гігієністи клініки «Dent-House» в Одесі проводять комплексне лікування та профілактику зубного каменю ‒ для цього використовуються різні техніки професійного чищення зубів:

  1. Ультразвукове чищення. Лікар впливає ультразвуковими хвилями на наліт або зубний камінь, тим самим дроблячи його. Ця процедура проходить абсолютно безболісно та безпечно, неінвазивно та безконтактно.
  2. Пародонтологічна чистка. Під час такої процедури лікар-стоматолог комбінує механічну та хімічну дію на наліт та зубний камінь, тим самим видаляючи відкладення та захищаючи пародонт.

Записатися на це професійне чищення зубів варто, якщо ви відчуваєте відкладення на зубах, які неможливо видалити звичайною зубною щіткою. Крім того, не буде зайвим записатися на таку чистку хоча б один раз на пів року – з метою профілактики гінгівіту, пародонтиту та інших захворювань, які може спровокувати недостатня гігієна ротової порожнини.

Професійне чищення зубів в Одесі

Вартість апаратного чищення ротової порожнини в клініці «Dent-House» в Одесі – всього 2500 грн. Ця процедура проходить швидко, безболісно і без ускладнень.

«Дент-Хаус» – це насамперед фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію та використовують сучасні методи лікування. Ваш комфорт ‒ у пріоритеті, як і здоров’я ваших зубів.

Запишіться на прийом лікаря в нашій клініці, щоб отримати консультацію щодо гігієни ротової порожнини. Професійне чищення зубів рекомендується для проведення як дорослим, так і дітям – на консультації лікар-стоматолог допоможе оцінити стан ротової порожнини та можливі ризики.

Часті питання про про гігієну порожнини рота

🦷 Які послуги включаються до гігієни порожнини рота?

Огляд, зняття зубних відкладень та зубного каменю ультразвуком, зняття харчового нальоту та нальоту курця air flow, полірування зубів, фторування.

😁 Як часто рекомендується проходити чищення зубів?

1 раз на 6 місяців.

🦷 Чи є індивідуальні рекомендації щодо догляду за порожниною рота?

Підбір індивідуальних гігієнічних засобів: зубної щітки, пасти, ополіскувача, флоса – індивідуально.

Вартість послуг

Фахівці

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.