Нейлонові протези

Нейлонові протези

Нейлоновий протез – це зручний знімний протез для зубів, який у деяких випадках може стати кращою альтернативою незнімним конструкціям. З використанням гнучкого нейлонового протеза можна замаскувати тріщини або відсутність деяких зубів, а також захистити існуючі від стирання та пошкодження.

В Одесі встановлення нейлонових протезів можливе у клініці сімейної стоматології «Dent-House». При клініці працює зуботехнічна лабораторія, що дозволяє швидко виготовляти індивідуальні протези на основі зліпків щелепи.

Різновиди нейлонових протезів в Одесі

Нейлонові протези вважаються знімними, але при цьому серед них є частково знімні конструкції. У такому випадку пристрій додатково кріпиться до щелепи внаслідок замків або кламерів.

Для виготовлення таких конструкцій використовуються гіпоалергенні полімери – зокрема Acry Free.

Протези можуть бути як на весь зубний ряд, так і на окремі, найуразливіші зуби. При повній відсутності зубів встановлюються повністю знімні протези.

Процес встановлення нейлонового протезу

Перша установка протеза відбувається під контролем лікаря-стоматолога. Фахівець розповість, як правильно ставити й знімати протез, як доглядати за ним, і про що потрібно пам’ятати при використанні.

Після первинного прийому, де відбувається огляд ротової порожнини пацієнта та дається оцінка стану його зубів, стоматолог бере індивідуальний зліпок щелепи, щоб передати його до зуботехнічної лабораторії.

У лабораторії за кілька днів виготовляється якісний нейлоновий протез, який можна буде носити кілька років за умови правильного догляду за конструкцією.

Показання та протипоказання до встановлення

Нейлонові протезиМабуть, головне показання до встановлення будь-якого знімного протезу – загроза порушення цілісності зубів. Більш детальний список має такий вигляд:

  • повна адентія;
  • перші стадії пародонтозу;
  • участь у змаганнях з бойових мистецтв (деяким спортсменам медики рекомендують ставити нейлонові протези через їхню гарну міцність);
  • необхідність фіксації та естетичного лікування зубів за відсутності можливості поставити імплант.

Протипоказань при цьому небагато – всі вони однакові для знімних протезів: останні стадії пародонтозу, а також запальні захворювання ясен.

Переваги та недоліки цієї конструкції

Нейлонові конструкції гнучкі й при цьому міцні – вони добре справляються з жувальною та естетичною функцією, і при цьому не дуже вимогливі у догляді. Також нейлонові протези повністю гіпоалергенні внаслідок використання безпечних матеріалів.

Крім того, нейлонові конструкції виглядають досить реалістично, що дозволяє не соромитися виблискувати своєю посмішкою.

З недоліків можна виділити, мабуть, лише підвищене навантаження на ясна при регулярному жуванні.

Правильний догляд за нейлоновими протезами

Догляд за такими конструкціями досить простий і не вимагає додаткових знань чи навичок.

Досить відмовитися від жорсткої щітки на користь м’якої, а також замінити зубну пасту з великими частинками на «м’який» склад. Крім того, знімний протез потрібно промивати після кожного прийому їжі, а також раз на добу на певний час замочувати його в спеціальній дезінфікуючий рідині.

Важливою частиною профілактики ускладнень є регулярні візити до стоматолога – вони необхідні як мінімум для того, щоб переконатися, що протез використовується правильно і не погіршує стан інших зубів.

До речі, зовсім не обов’язково знімати нейлоновий протез на ніч – як правило, він досить надійно фіксується, тому його застрявання або втрата уві сні виключається.

Виготовлення та встановлення нейлонових протезів в Одесі в клініці «Дент-Хаус»

Вартість виготовлення знімного нейлонового протезу в Одесі залежить від типу конструкції та її фіксації, а також від індивідуальних особливостей зубів та щелепи пацієнта. Точну ціну за виготовлення та встановлення протезів зможе повідомити лише лікар-стоматолог на першому прийомі після детального огляду.

Клініка сімейної стоматології «Дент-Хаус» зібрала команду з найкращих стоматологів Одеси для того, щоб пацієнти могли довірити свої зуби справжнім фахівцям та не переживати про успішність процедур чи біль. З нашими лікарями всі процедури безпечні, безболісні та проходять без ускладнень.

Запис на консультацію у лікаря-стоматолога можливий за номером телефону в розділі «Контакти» або через форму зворотнього зв’язку на цьому сайті.

Часті питання про нейлонові протези

🦷 Чим нейлонові зубні протези відрізняються від інших типів протезів?

  • це знімні протези, які виготовляються на 1-2 роки;
  • не можуть перебазуватися в ротовій порожнині;
  • для подальшого носіння вимагають виготовлення нових.

😁 Які переваги надають нейлонові зубні протези?

Дешевизна, легкість, швидкість установки.

🦷 Який процес встановлення зубних нейлонових протезів?

2 прийоми з перервою на 3 робочі дні.

Вартість послуг

Фахівці

Нейлонові протези

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.