Чутливість зубів

Чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів – це неприємні болючі відчуття, які виникають при вживанні холодних або гарячих напоїв та їжі, а також загалом при механічному контакті із зубами. У нормі пульпа добре захищена і при звичайному вживанні їжі не виникає біль. Це, мабуть, найпоширеніша і водночас неприємна проблема, через яку звертаються до стоматологів. Причин її появи досить багато, але при достатніх заходах профілактики чутливість зубів вас не турбуватиме.

Саме тому важливо вчасно проходити профілактичні огляди у лікаря-стоматолога ‒ фахівці клініки «Dent-House» в Одесі допоможуть запобігти проблемі, а також призначать дієве лікування, якщо чутливість вже далася взнаки.

Що таке підвищена чутливість зубів?

Чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів найчастіше виявляється раптовим, гострим болем після контакту емалі з так званими провокаторами – кислими продуктами, надто гарячою чи надто холодною їжею та напоями.

Як правило, ця проблема рідко призводить до серйозних ускладнень, але клопоту все одно приносить багато – через різкий біль у зубі під час їжі якість життя значно знижується.

Причиною розвитку підвищеної чутливості зубів може бути:

  • порушення цілісності емалі, її стирання або тріщини;
  • запалення ясен або зубних каналів;
  • занадто агресивне чищення зубів неправильно підібраною щіткою;
  • недостатня гігієна ротової порожнини, до якої приєднується карієс.

Зазначимо, що біль у зубах виникає лише за умови ураження нерва, який знаходиться у зубному каналі – це означає, що якщо біль вже виник, то проблема вже потребує запису до стоматолога.

Лікування чутливості зубів у клініці «Dent-House» в Одесі

Для лікування чутливості зубів фахівці клініки «Дент-Хаус» в Одесі використовують комплексний підхід, який включає себе медикаментозну терапію, достатню санацію ротової порожнини, а також лікування зубо-ясенної системи в повному обсязі.

Крім того, використовуються методи відновлення цілісності емалі – наприклад, процедура ремінералізації.

Профілактика підвищеної чутливості

Фотогалерея

Кращою профілактикою виникнення цієї неприємної проблеми завжди є суворе дотримання правил гігієни ротової порожнини, а також регулярні профілактичні прийоми у лікаря-стоматолога.

Додатково захистити свої зуби можна при нормуванні вживання гострої, солоної, кислої, занадто холодної або гарячої їжі. Повноцінне виключення факторів-провокаторів – це складно, тому достатньо хоча б дотримуватися помірності в їх споживанні.

Також з метою профілактики рекомендується стежити за станом зубної емалі та при найменшому її сколі або помітній ерозії записуватися на консультацію до стоматолога.

Професійний підхід до чутливості зубів у «Дент-Хаус»

Біль не можна терпіти – це лише посилить проблему. Набагато простіше та корисніше для вашого здоров’я буде своєчасно створити запис до лікаря на консультацію. Вартість прийому щодо гострого зубного болю становить близько 1300 гривень залежно від складності проблеми.

У клініці «Dent-House» в Одесі працюють першокласні фахівці, які професійно та відповідально підходять до лікування чутливості, використовуючи найбезпечніші та найефективніші методи.

У нашій клініці є все сучасне обладнання, необхідне для точної та швидкої діагностики зубних захворювань та розробки плану лікування. Створіть запис на прийом до лікаря зараз, щоб забути про зубний біль!

Часті питання про чутливість зубів

🦷 Чому виникає чутливість зубів?

– Через карієс.

– Через оголення шийок зубів.

😁 Як можна знизити чутливість зубів?

– На консультації та, у лікаря, з’ясувати причину чутливості й отримати призначення та лікування.

– Використовувати пасти для чутливих зубів.

🦷 Які продукти або звички сприяють чутливості зубів?

Соки, свіжовичавлені соки, кислі овочі та фрукти.

Вартість послуг

Фахівці

Чутливість зубів

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Чутливість зубів

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Чутливість зубів

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.