Зміст[ приховати ]

Для моряків

Здоров’я людини є запорукою її успішного життя.

Біла відкрита посмішка допомагає встановити довірчі стосунки з оточуючими та налагодити особисті контакти.

Якщо у пацієнта спостерігаються порушення сну, перепади артеріального тиску, головний біль мігренозного характеру, хрускіт у вухах, зниження слуху, зміна міміки – це все можуть бути симптоми, пов’язані з патологією зубів. Серед моряків у тривалих рейсах часто поширені ранкові головні болі мігренозного характеру та набряклість обличчя. Начебто людина відпочиває – а прокидається вранці втомлена і дратівлива, з відчуттям, ніби вона всю ніч щось жувала. В чому причина? А причина у неправильному прикусі.

Комп’ютерним методом (міографія) ми знімаємо потенціал м’язового тонусу: дивимося, який зі скроневих або жувальних м’язів знаходиться в гіпертонусі, а який розслаблений. Потім підвищенням прикусу вирівнюємо це оклюзійне співвідношення. Для цього пацієнтові за зліпком зубів виготовляється капа – спеціальна пластмасова пластинка, яка одягається на ніч на зуби, за принципом боксерської шини. І людина у ній спить. Для чого? Вдень людина розмовляє та використовує міміку, завдяки чому кровотік головного мозку більш активний та збалансований. А вночі у людини з неправильним прикусом передавлюється судинно-венозний пучок, відтік крові стає слабким, і наростає гіпоксія головного мозку. В результаті людина прокидається з болем у щелепах, набряклістю та мігренню. Якщо це відбувається регулярно, то накопичення такої втоми в організмі викликає негативні наслідки. Щоб цього не було, ми й ставимо на ніч капу: вона знімає блок суглобів і знижує тонус м’язів, кровотік стабілізується, і гіпоксія головного мозку не виникає. Крім того, таким чином ми робимо профілактику стирання зубів.

Моряки замовляють у нас у рейс по дві-три капи. Адже у них більш стресова праця – далеко від дому, у вузькому колективі. Відповідно, психоемоційна напруга більша, і гіпертонус вищий. Тому вони за кілька місяців «проїдають» таку пластмасову капу уві сні. А інакше б стирали свої зуби.

Збереження зубів

Найбільш сучасна технологія збереження зубів – раз на півроку-рік робити чистку порожнини рота. Коштує це лише 1600 гривень, займає 20 хвилин. Ми використовуємо найновіший ультразвуковий скейлер Cavitron. Пацієнту надягають окуляри та маску та здійснюють чистку без дотиків. Перший етап – очищення ультразвуком твердих відкладень із зубів, так званих каменів. Другий етап – air-flow напором води зі спеціальним порошком. Якщо робити таку чистку регулярно, то ясна та зуби збережуться набагато краще, і в майбутньому не доведеться ставити імпланти. Красива посмішка — символ відкритості, впевненості у собі та завтрашньому дні. Усміхнені люди – це лідери, здатні розв’язувати будь-які проблеми! Усміхайтесь! І ви завоюєте світ, але спочатку дозвольте нам допомогти привести ваші зуби до ідеального стану. Ми використовуємо всі наші знання та майстерність, щоб зберегти та покращити ваше здоров’я. Ми цінуємо вашу довіру до нас.
Для моряків

Відгуки клієнтів

Сергій Іванович
Сергій Іванович
Read More
Рекомендуємо єдина клініка в місті, в якій з першого разу знайшли підхід до дитини! Дочка (5 років), із задоволенням біжить щоразу до улюбленого лікаря) Заходимо з посмішкою і йдемо теж з посмішкою.
Олег Микольський
Олег Микольський
Read More
Професійна клініка, індивідуальний підхід до кожного клієнта, становлять план лікування у кількох варіантах, щоб задовольнити твої фінансові можливості. Я задоволений, ще приїду!
Ольга
Ольга
Read More
Дуже дякую лікарям клініки! Видаляла зуби мудрості, враження від процесу найпозитивніші. Дуже сподобався хірург, він точно пояснив і дав рекомендації, які допомогли. Рекомендую!
Previous
Next

Запис на прийом

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.