Кольорові пломби для дітей

Цветные пломбы для детей

кольорові пломби для дітей

Кольорові пломби міцні, можуть прослужити аж до зміни зубів!

Кольорові пломби можуть прослужити до повної зміни зубів за умови гарної гігієни та регулярних профоглядів раз на 4-5 місяців.

Цей унікальний компомерний матеріал є довговічним, міцним, легко полірується і виділяє іони фтору, які зупиняють розвиток карієсу.

Вибір кольорових пломб дає можливість маленьким пацієнтам брати активну участь у лікуванні своїх зубів методом вибору кольору пломби.

Цветные пломбы для детей

Усі маніпуляції перед постановкою кольорових пломби складаються з наступних етапів:

1
Зняття харчового нальоту із зубів щіткою та пастою

2
Препарування каріозної площини (прибираємо уражені карієсом тканини зуба)

3
Формування порожнини

4
Внесення протравлюючого гелю

5
Внесення бонда (адгезиву) у порожнину зуба

6
Постановка пломби

7
Полірування та шліфування пломбувального матеріалу

Переваги

 • завдяки кольоровим пломбам діти можуть позбутися страху перед стоматологами
 • швидке внесення матеріалу
 • легко полірується
 • витримує навантаження
 • є кольорові пломби, які виділяють іони фтору

Показання

 • карієс у молочних зубах
 • бажання дитини мати кольорову пломбу

Вибравши кольорові пломби, ви подаруєте своїй дитині позитивні емоції.
Ваша дитина не тільки збереже здорові молочні зуби, але і буде із задоволенням хвалитися такими пломбами перед друзями.

Дитячі кольорові пломби – порятунок для батьків

Доглядати зуби необхідно з найменшого віку. Окрім стандартної процедури чищення зубів, маленьким пацієнтам варто регулярно відвідувати стоматолога. Навіть молочні зуби потребують пломбування – це допомагає уникнути ускладнень та ураження постійних зубів. Як же вмовити дитину відвідати стоматолога? Запропонуйте йому процедуру знайомства у вигляді театралізованої вистави. Надалі можна зацікавити дитину кольоровими пломбами. Ці та інші послуги надають наші фахівці в клініці сімейної стоматології «Дент-Хаус». Ціна психоемоційної адаптації пацієнта будь-якого віку – 200 грн.

Переваги дитячих кольорових пломб

Кольорова пломба практично нічим не відрізняється від звичайної – вона така ж міцна. Як і стандартні, такі пломби виготовляються з фотополімеру, композиту та склоіономера. Однак вибір виду пломби варто довірити стоматологу – кожен випадок є індивідуальним.

Одна з головних переваг кольорових пломб – вони розроблені спеціально для дітей. З цього виходять такі плюси:

 1. Швидкість лікування. Завдяки особливим властивостям пломба легко наноситься і швидко набуває потрібної форми. До того, лікарю не потрібно підбирати колір матеріалу під природний відтінок зуба дитини. Таким чином лікування карієсу займає мінімум часу.
 2. Практичність. Якщо пломба почала стиратися, це легко помітити неозброєним оком.
 3. Універсальність. Пломба підходить для лікування будь-якого карієсу та дітей будь-якого віку.
 4. Лікувальний ефект. У складі кольорових пломб є фтор, який постійно виділяється і зміцнює емаль.
 5. Стійкість. Завдяки хорошому зчепленню матеріалу з поверхнею зуба пломба практично ніколи не випадає.
 6. Довговічність. Кольорову пломбу можна носити до 3-х років, іноді й довше. Це чудове рішення для молочних зубів.

Найголовніша перевага кольорових пломб – це інтерес дитини. Якщо малюк боїться стоматологів або категорично не хоче лікувати зуби, його легко зацікавити вибором кольору та картинки/друку, яку лікар відтисне зверху. Як правило, лікарі пропонують широку палітру відтінків, тому дитина може обрати свою улюблену. Таким чином, процес лікування перетворюється на гру, а також формується інтерес до догляду за зубами.

Зазначимо, що якщо малюк дуже сильно наляканий і його не вдається переконати, краще вибрати лікування уві сні. Ціну процедури можна уточнити в адміністратора.

Особливості встановлення кольорових пломб на молочні зуби

Процес лікування починається з вибору кольору. Лікар встановлює довірчі відносини з дитиною, і їй вже зовсім не страшно відкривати рот. До того, асистент пропонує малюку включити його улюблений мультик. А після лікування можна похвалитися своєю хоробрістю в піратській фотозоні зі справжнім штурвалом і отримати в нагороду за терпіння моделі для розфарбовування, які робить наша технічна лабораторія.

Процедура лікування карієсу стандартна. Спочатку стоматолог проводить чищення зубів пастою та щіткою, а потім очищає уражену карієсом область за допомогою бормашини чи лазера. Потім порожнина обробляється і заповнюється готовим матеріалом для пломби обраного кольору. Після цього пломбу світять спеціальною лампою для затвердіння. Потім може знадобитися невелика корекція потрібної форми. Останній етап – дитина дивиться у дзеркало і милується красивими зубками.

Залежно від складності випадку, за часом процедура займає 20–60 хвилин.

Чому важливо лікувати молочні зуби

Багато батьків бачать, що лікування молочних зубів – процедура необов’язкова. Однак це зовсім не так. Стоматологи одноголосно вважають, що лікувати карієс на молочних зубах потрібно. І ось чому:

 1. Молочні зуби дуже швидко руйнуються через карієс, тому можуть випасти раніше, ніж проріжуться постійні. Внаслідок цього порушується прикус та виникають інші проблеми.
 2. Карієс може вразити не тільки молочні зуби, а й найближчі тканини або зачатки корінних зубів.

Обов’язково слідкуйте за здоров’ям молочних зубів. Чим раніше ви почнете відвідувати дитячого стоматолога, тим краще.

Ціни на кольорові дитячі пломби в Одесі

Вартість дитячої кольорової пломби залежить від матеріалу, розмірів області, ураженої карієсом та інших складових. Стартова ціна на кольорові дитячі пломби – від 1000 грн.

Переваги звернення до клініки сімейної стоматології «Dent-House»

Стоматологія «Дент-Хаус» – це професійна клініка, в якій працюють найкращі лікарі Одеси зокрема. Ми беремося навіть за найскладніші випадки й завжди успішно впораємося. Спектр послуг клініки досить широкий – лікування карієсу, видалення зуба, відбілювання, імплантація, встановлення брекет-систем та багато іншого. Ціни визначаються матеріалами та необхідним набором маніпуляцій. Наші дитячі стоматологи можуть знайти підхід до абсолютно будь-якої дитини, тому дентофобія вашим діткам точно не загрожує.

Записуйтесь на прийом до нашої клініки «Dent-House» в Одесі прямо зараз. Також на нашому сайті ви можете подивитися, скільки коштують ті чи інші послуги, прочитати відгуки та записатися на прийом онлайн.

Часті питання про кольорові пломби для дітей

🦷 Які кольорові пломби пропонуються?

Бренду Estelite.

😁 Чи є альтернативи кольоровим пломбам?

Рідкі та тверді композити.

🦷 Яка довговічність кольорових пломб?

Вони неміцні, а пломби з альтернативних матеріалів при якісній установці, подальшій гігієні та правильному харчуванні послужать до зміни зубів.

Вартість послуг

 • Пломба склоіономірна (звичайна – під коронку) 500 грн
 • Пломба склоіономірна: подвійного затвердіння 600 грн
 • Пломба фотополімерна (1 групи складності) 700 грн

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Фахівці

Кольорові пломби для дітей

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Запис на прийом

Кольорові пломби для дітей

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.