Безметалеві конструкції

Чистка зубов

Безметалеві конструкції – це зручне та непомітне лікування зубів. Під цією загальною назвою найчастіше мають на увазі використання керамічних коронок – невеликих зубних протезів, які встановлюються на верхню частину пошкоджених зубів з метою відновлення їхньої цілісності та профілактики запальних захворювань.

Протезування зубів безметалевими конструкціями ‒ ефективний метод лікування серйозно пошкоджених зубів. У клініці «Дент-Хаус» в Одесі для створення унікальних керамічних коронок зі зліпків зубів пацієнтів працює власна зуботехнічна лабораторія.

Які види безметалевих конструкцій?

Безметалеві конструкції

Для протезування зубів, крім поширених металевих коронок, також використовуються:

Найнадійнішими та довговічнішими вважаються коронки з оксиду цирконію, але й інші види мають помітні переваги. Так, керамічні коронки служать до п’яти років, але при цьому виглядають природно і зовні не відрізняються від «справжніх» зубів. Оксид алюмінію ‒ гіпоалергенний матеріал, який найчастіше використовується для естетичного протезування.

Протезування зуба керамічною коронкою в клініці «Dent-House» в Одесі

Вартість послуги з встановлення коронок з кераміки становить від 7000 гривень залежно від особливостей матеріалу (а точніше, його поєднання з іншими), складності процедури та необхідності додаткового лікування.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі є своя зуботехнічна лабораторія, наявність якої дозволяє швидко та якісно створювати точні зліпки поверхні зубів для подальшого встановлення коронок.

Крім того, наші лікарі працюють на сучасному обладнанні та керуються найкращими світовими практиками лікування, постійно підвищуючи свою кваліфікацію.

Як і перед іншими ортопедичними процедурами, перед встановленням коронок необхідний попередній запис на консультацію у лікаря-стоматолога. Під час прийому з’ясовуються показання до процедури, визначається оптимальна технологія та матеріали, а також беруться зліпки поверхні зуба. Крім того, перед протезуванням обов’язково проводиться санація ротової порожнини та підготовка зубів до встановлення коронок.

Записатися на консультацію до стоматолога в Одесі можна будь-яким зручним способом з розділу «Контакти».

Безметалеві конструкції

Кваліфіковані спеціалісти

Безметалеві конструкції

Гарантія на послуги

Безметалеві конструкції

Індивідуальний підхід

Безметалеві конструкції

Сучасне обладнання

Вартість послуг

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.