Лікування каналів

Лікування каналів

Лікування зубних каналів – це комплекс процедур, спрямованих на усунення хворобливих відчуттів, пов’язаних із зубними каналами. Найчастіше саме проблеми із зубними каналами викликають гострий зубний біль. Таке лікування – не найприємніший, але досить необхідний захід. Розділ стоматології, який займається лікуванням каналів зубів, називається ендодонтією.

У клініці «Dent-House» в Одесі цей складний вид лікування зубів проводиться з використанням безпечних матеріалів та методик – безболісно та без ускладнень.

Чищення каналів стоматологами клініки «Дент-Хаус»

Лікування каналів

Якщо ви помічаєте різку зміну кольору зубної емалі, появу темних плям на ній або сильний зубний біль з відчутною пульсацією пульпи, зволікати не можна – варто записатися на прийом до лікаря-ендодонта.

Оскільки зубний канал містить судини та нерви, що відповідають за харчування та кровопостачання зуба, його інфікування веде до вираженої запальної реакції – хворобливої та руйнівної для зубів.

Щоб не доводити стан зубів до необхідності такого лікування, потрібно як мінімум суворо дотримуватись правил гігієни ротової порожнини, а також регулярно з’являтися на профілактичному прийомі у стоматолога. У гіршому випадку запалення може дійти до необхідності видаляти нерв – у такій ситуації стоматолог заповнює зуб міцною пломбою для запобігання подальшому інфікуванню, по можливості зберігаючи цілісність зуба.

Що таке ендодонтичне лікування?

Ендодонтичне лікування – це лікування, спрямоване на захворювання зубних каналів. Воно може знадобитися при різних, здавалося б, навіть звичайних станах:

  • карієс;
  • занедбаний скол емалі;
  • пульпіт.

При порушенні цілісності “захисту” зубного каналу швидко розвивається його інфікування бактеріями. Як правило, спочатку цей процес проходить безболісно, а помітний і гострий біль проявляється тільки до моменту, коли м’які тканини зуба вже сильно постраждали.

Установка пломби з гутаперчі

Лечение каналовОдин із сучасних методів лікування захворювань зубних каналів – встановлення пломби з гарячої гутаперчі.

Такий підхід дозволяє надійно заповнити порожнечу в санованому каналі зуба, тим самим надійно герметизуючи його та захищаючи від повторного проникнення інфекції або порушення цілісності зуба.

Пломбування за допомогою гутаперчі – це сучасний вибір лікування в ендодонтії, яким в ідеалі володіють лікарі-стоматологи клініки «Дент-Хаус» в Одесі.

Залежно від кількості каналів у зубі та методики, вартість лікування одного зуба становить від 3000 гривень.

Якісне лікування каналів зуба в Одесі

Запальні захворювання каналів можуть виникнути й у дітей, і у дорослих – саме тому важливими є регулярні профілактичні огляди у стоматолога.

У «Dent-House» до такого складного та важливого лікування зубів підходять з професіоналізмом – наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та продовжують підвищувати свою кваліфікацію, опановуючи сучасні технології лікування.

Запис на консультацію лікаря-стоматолога доступний прямо на сайті ‒ зв’яжіться з нами, щоб записатися на прийом.

Часті питання про лікування каналів

🦷 Які ознаки вказують на необхідність лікування каналів?

– Тривалий ниючий біль.

– Біль при надкушуванні.

😁 Як відбувається процедура лікування зубних каналів?

У кілька етапів залежно від групи зубів і кількості каналів (буває від 1 до 6 каналів в 1 зубі).

🦷 Які результати та терміни відновлення після лікування зубних каналів?

– Терміни відновлення від 6 місяців до 3 років.

– Збереження кісткової тканини щелепи.

– Збереження функціональності зуба.

Вартість послуг

Фахівці

Лікування каналів

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Лікування каналів

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Лікування каналів

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Лікування каналів

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.