Лікування каналів

Лікування каналів

Лікування зубних каналів – це комплекс процедур, спрямованих на усунення хворобливих відчуттів, пов’язаних із зубними каналами. Найчастіше саме проблеми із зубними каналами викликають гострий зубний біль. Таке лікування – не найприємніший, але досить необхідний захід. Розділ стоматології, який займається лікуванням каналів зубів, називається ендодонтією.

У клініці «Dent-House» в Одесі цей складний вид лікування зубів проводиться з використанням безпечних матеріалів та методик – безболісно та без ускладнень.

Чищення каналів стоматологами клініки «Дент-Хаус»

Лікування каналів

Якщо ви помічаєте різку зміну кольору зубної емалі, появу темних плям на ній або сильний зубний біль з відчутною пульсацією пульпи, зволікати не можна – варто записатися на прийом до лікаря-ендодонта.

Оскільки зубний канал містить судини та нерви, що відповідають за харчування та кровопостачання зуба, його інфікування веде до вираженої запальної реакції – хворобливої та руйнівної для зубів.

Щоб не доводити стан зубів до необхідності такого лікування, потрібно як мінімум суворо дотримуватись правил гігієни ротової порожнини, а також регулярно з’являтися на профілактичному прийомі у стоматолога. У гіршому випадку запалення може дійти до необхідності видаляти нерв – у такій ситуації стоматолог заповнює зуб міцною пломбою для запобігання подальшому інфікуванню, по можливості зберігаючи цілісність зуба.

Що таке ендодонтичне лікування?

Ендодонтичне лікування – це лікування, спрямоване на захворювання зубних каналів. Воно може знадобитися при різних, здавалося б, навіть звичайних станах:

  • карієс;
  • занедбаний скол емалі;
  • пульпіт.

При порушенні цілісності “захисту” зубного каналу швидко розвивається його інфікування бактеріями. Як правило, спочатку цей процес проходить безболісно, а помітний і гострий біль проявляється тільки до моменту, коли м’які тканини зуба вже сильно постраждали.

Установка пломби з гутаперчі

Лечение каналовОдин із сучасних методів лікування захворювань зубних каналів – встановлення пломби з гарячої гутаперчі.

Такий підхід дозволяє надійно заповнити порожнечу в санованому каналі зуба, тим самим надійно герметизуючи його та захищаючи від повторного проникнення інфекції або порушення цілісності зуба.

Пломбування за допомогою гутаперчі – це сучасний вибір лікування в ендодонтії, яким в ідеалі володіють лікарі-стоматологи клініки «Дент-Хаус» в Одесі.

Залежно від кількості каналів у зубі та методики, вартість лікування одного зуба становить від 3000 гривень.

Якісне лікування каналів зуба в Одесі

Запальні захворювання каналів можуть виникнути й у дітей, і у дорослих – саме тому важливими є регулярні профілактичні огляди у стоматолога.

У «Dent-House» до такого складного та важливого лікування зубів підходять з професіоналізмом – наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та продовжують підвищувати свою кваліфікацію, опановуючи сучасні технології лікування.

Запис на консультацію лікаря-стоматолога доступний прямо на сайті ‒ зв’яжіться з нами, щоб записатися на прийом.

Лікування каналів

Кваліфіковані спеціалісти

Лікування каналів

Гарантія на послуги

Лікування каналів

Індивідуальний підхід

Лікування каналів

Сучасне обладнання

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.