Лазерна корекція ясенної посмішки

Лазерна корекція ясенної посмішки

Корекція ясенної посмішки – це естетичне лікування зубів, що передбачає корекцію форми зубів та прикусу за допомогою впливу лазера.

Використання лазера для лікування – не унікальна практика у стоматології. Оскільки це атравматична та швидка процедура, її проводять також після зняття брекетів або інших систем, котрі коригують прикус.

Процедура лазерної корекції ясенної посмішки в клініці «Dent-House» в Одесі

Лазерна корекція ясенної посмішкиЛазерна корекція ясенної посмішки здійснюється внаслідок локального впливу сфокусованого лазера на м’які тканини ротової порожнини. Оскільки температурна дія лазера ущільнює та скорочує тканину, занадто широка посмішка, при якій оголюються ясна, стає менш можливою.

При цьому лазер ‒ абсолютно безпечний метод впливу, оскільки він не створює відкрите пошкодження м’яких тканин, а впливає високою температурою і проводить коагуляцію. Як результат – жодної кровотечі та болю.

При надто явній патології, яка потребує втручання ортодонта, спочатку проводиться встановлення ортодонтичних інструкцій, і лише потім – лазерна пластика.

Також лазерна корекція показана і в інших випадках:

  • на додаток до встановлення вінірів;
  • за наявності надмірного обсягу м’яких тканин навколо коронки зуба;
  • після ін’єкційного збільшення губ та зміни їх форми.

Працюючи на сучасному обладнанні, фахівці клініки «Дент-Хаус» в Одесі швидко та безболісно усувають ясенну посмішка незалежно від причини її появи.

Професійна сімейна стоматологія у клініці «Дент-Хаус» в Одесі

Швидке, безпечне та безболісне лікування ясенної посмішки проводиться лікарями стоматологічної клініки «Dent-House» в Одесі. Ви можете запланувати таку процедуру як для себе, так і для дітей – особливо якщо попереду чекає складніше лікування зубів.

Вартість цієї процедури розраховується індивідуально для кожного випадку – все залежить від складності проведення.

Стоматологи клініки «Дент-Хаус» надають кваліфіковану стоматологічну допомогу дорослим та дітям, використовуючи в роботі лише сучасне обладнання та актуальні клінічні протоколи.

Створіть запис на профілактичний огляд вже зараз, щоб забезпечити собі здорову усмішку!

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.