Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом – це спеціалізований метод, для якого стоматолог використовує дентальний мікроскоп для збільшення і підсвічування робочої області під час процедури. Метод активно використовується в клініці “Дент-Хаус” в Одесі. Наші лікарі проводять точні й ефективні маніпуляції в будь-яких випадках – записуйтеся на прийом просто зараз!

Застосування мікроскопа в стоматології: показання та особливості

Застосування мікроскопа в стоматології – це наче використання дуже потужної лупи, яка допомагає лікареві роздивитися зуби та зубні канали більш детально.

Коли стоматолог використовує мікроскоп, він може побачити навіть найменші проблеми на зубах. Це означає, що лікування буде якіснішим і успішнішим, що, своєю чергою, допоможе зберегти вашу посмішку здоровою і красивою на довгий час. Вартість лікування буде трохи вищою, проте ціна цілком виправдана якістю процедури – про це свідчать позитивні відгуки пацієнтів.

Коли використовують дентальний мікроскоп?

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Дентальний мікроскоп в Одесі використовують у терапевтичній, ендодонтичній, ортопедичній та естетичній стоматології. З його допомогою стоматолог може:

 • виявити ранній карієс, мікротріщини та відколи, які непомітні навіть під час рентгенівського дослідження;
 • провести чистку і вилікувати захворювання зубів;
 • пролікувати коріння зуба;
 • герметизувати фісури;
 • реставрувати зуби;
 • обробити зуби під коронки та вініри;
 • видалити старі пломби, кісти та штифти;
 • встановити імпланти.

Застосування мікроскопа досить широке. Дізнатися, скільки коштує лікування в клініці “Дент-Хаус”, ви можете, відкривши вкладку “Ціни”.

Діагностика зубів під мікроскопом

Під мікроскопом стоматолог може виявити початкові стадії карієсу, тріщини, потертості та інші пошкодження зубів, які можуть призвести до більш серйозних проблем і захворювань у майбутньому. Діагностика зубів під мікроскопом може використовуватися для оцінки стану кореневих каналів і планування імплантації.

Цей метод діагностики допомагає стоматологу розробляти більш ефективний та індивідуальний план лікування для кожного пацієнта, а також таким чином забезпечується збереження зубів на довгі роки.

Визначення розташування зубних каналів за допомогою мікроскопа

Зубні канали – це вузькі порожнини всередині зуба, які знаходяться в його корені. У зубі є один або кілька каналів, наповнених пульпою – сполучною тканиною, нервами та кровоносними судинами. Зубні канали слугують для передачі поживних речовин і кисню до живої тканини зуба, а також для видалення відходів обміну речовин і продуктів розпаду з тканин.

Коли зуб уражається карієсом, травмується або інфікується, зубні канали також можуть бути пошкоджені. У таких випадках може знадобитися лікування каналів, до якого входить видалення пошкодженої пульпи та чищення каналів від бактерій та інших шкідливих речовин. Також процедура може знадобитися внаслідок травми, пародонтиту, тріщин у зубі.

Під мікроскопом лікар може побачити структуру зуба, а також глибину каналу завдяки збільшенню зображення в 40 разів. Це особливо важливо в разі складних або нестандартних анатомічних особливостей зубів.

Лікування каналів зуба під мікроскопом

Процедура ендодонтичного лікування зуба під мікроскопом в Одесі зазвичай проходить так:

 1. Пацієнту проводиться місцева анестезія для того, щоб йому було комфортно під час процедури.
 2. Зуб ізолюється від слини за допомогою кофердама.
 3. Стоматолог видаляє уражені тканини та каріозні утворення за допомогою бормашини. Після цього відкривається доступ до каналів зуба.
 4. Лікар уважно оглядає канали зуба з великим збільшенням, щоб виявити будь-які аномалії або проблеми.
 5. Стоматолог видаляє пульпу й очищає канали зуба за допомогою спеціальних інструментів.
 6. Канали розширюють і промивають дезінфекційними розчинами.

Процедура лікування каналів зуба під мікроскопом вимагає особливої уваги та навичок з боку стоматолога.

Пломбування каналів зуба

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Пломбування каналів зуба – це процедура, яка виконується після лікування.

Існує кілька типів матеріалів для пломбування зубного каналу, проте зазвичай використовують гутаперчу. У рівні широкі канали також встановлюють штифт, а простір навколо заповнюють гутаперчею.

 1. Після вибору відповідного складу стоматолог пломбує коріння зуба. Матеріал щільно вводиться в канали за допомогою спеціальних тонких інструментів, щоб заповнити їх повністю.
 2. Після цього стоматолог переконується, що матеріал розподілений рівномірно і правильно. Зазвичай для цього робиться рентгенографія. Потім на зуб ставлять тимчасову або постійну пломбу.

Пломбування каналів зуба допомагає запобігти повторному проникненню бактерій та інфекції в зуб, зберегти його цілісність. 

Подивитися, скільки коштує пломбування каналів, можна на нашому сайті Dent-House. Також вартість озвучить адміністратор під час запису на прийом. Однак зверніть увагу, що ціна приблизна: залежно від вашого індивідуального випадку її повністю зможе скласти лікар тільки на прийомі під час огляду перед початком лікування.

Переваги лікування зубів під мікроскопом

У ендодонтичного лікування зубів під мікроскопом є кілька переваг:

 1. Завдяки мікроскопу стоматолог може більш детально розглянути зуби та їхню структуру.
 2. Завдяки високому збільшенню і якості зображення, мікроскоп дає змогу стоматологу виявити навіть найдрібніші дефекти та проблеми на поверхні зубів і в кореневих каналах.
 3. Використання мікроскопа підвищує якість стоматологічного лікування, оскільки лікар може ретельніше очистити й обробити зуби.
 4. Стоматолог працює з більшою точністю і контролює ситуацію. Це зменшує ризик пошкодження навколишніх тканин і ускладнень під час процедури.
 5. Завдяки мікроскопу можна проводити якісне перепломбування зубів.
 6. Можна усунути проблему, навіть якщо попередній стоматолог припустився помилки в лікуванні.

Загалом, лікування зубів під мікроскопом забезпечує вищу точність, ефективність і безпеку під час проведення різних процедур. Відгуки клієнтів свідчать про те, що лікування не тільки безболісне і комфортне, а й ефективне.

Довіряйте лікування кореневих каналів та інші процедури, наприклад, відбілювання, фахівцям клініки сімейної стоматології Dent-House в Одесі. Записуйтеся на прийом, щоб отримати якісне лікування без болю і турбот.

Вартість послуг

Фахівці

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Лікування зубів і зубних каналів під мікроскопом

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.