Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – це професійна стоматологічна процедура, спрямована на освітлення зубів на кілька тонів шляхом видалення пігментації та плям з їхньої поверхні. Залежно від обраної технології можна домогтися освітлення зубів на два, чотири та більше тонів.

Ця процедура проводиться в умовах стоматологічної клініки та зазвичай не тільки покращує естетичний вигляд посмішки, а й підвищує впевненість у собі. В Одесі лікарі клініки сімейної стоматології Dent House пропонують великий вибір доступних технологій відбілювання, спрямованих на різні особливості емалі та самих зубів.

Види відбілювання зубів

Вибілювати зубну емаль можна різними способами. Є професійні методи й способи, які підходять для відбілювання в домашніх умовах. Умовно цю процедуру можна розділити на кілька видів:

 • хімічне відбілювання – з використанням засобів із перекисом карбаміду;
 • механічне – для зняття зубного каменю і нальоту;
 • лазерне – використовуючи промені лазера певної частоти, стоматолог нейтралізує жовтий відтінок емалі.

Використання сучасного обладнання та спеціальних гелів робить процедури хімічного відбілювання безболісними, швидкими та придатними практично для кожного пацієнта.

У клініці “Дент-Хаус” в Одесі відбілювання зубів доступне за найактуальнішими методиками – Beyond Plus, Opalescence Boost, ZOOM 4, Magic Smile, а також з використанням лазера. Наші фахівці підберуть технологію, яка відповідатиме вашим очікуванням від відбілювання і проходитиме без шкоди для зубів.

Як часто можна вибілювати зуби?

Оскільки ефекту однієї процедури може вистачити на рік або два залежно від обраної методики, відбілювання зубів можна повторювати раз на рік або навіть рідше.

Частота проведення цієї процедури багато в чому залежить від початкового стану зубів пацієнта та обраної методики відбілювання. Для людей із чутливою емаллю проводити професійне відбілювання зубів частіше ніж один раз на рік не рекомендується.

Підготовка до професійного відбілювання зубів

Підготовка до процедури професійного відбілювання зубів починається з первинної консультації стоматолога. Спеціаліст має оглянути зуби та зібрати анамнез – дізнатися, чи були в минулому захворювання зубів, і в якому стані емаль перебуває зараз. Так лікар зможе переконатися, що стан ваших зубів дає змогу безпечно провести відбілювання. Крім того, за результатами первинної консультації можна підібрати методику відбілювання.

Безпосередньо перед процедурою потрібно ретельно очистити зуби від залишків їжі, а ще ліпше – провести професійну чистку з видаленням нальоту і зубного каменю. Регулярне професійне чищення у стоматолога корисне не тільки як профілактика карієсу, а й для успішного відбілювання.

Особливої підготовки, крім гігієни порожнини рота, відбілювання зубів не потребує, а сама процедура відбувається максимально швидко.

Які є протипоказання до цієї процедури?

Попри безболісність і безпеку процедури відбілювання, до її проведення все ще існують протипоказання.

Якщо у вас є серйозна чутливість зубів, відбілювання тільки посилює больові відчуття як під час процедури, так і після. У такому разі процедуру варто перенести, поки не розв’язано проблему чутливості.

Абсолютні протипоказання:

 • Алергія на компоненти відбілювального засобу. Перед процедурою необхідно обов’язково провести тест на алергічну реакцію.
 • Захворювання ясен у гострій стадії. Відбілювання може посилити запальний процес.
 • Ерозія емалі. У цьому разі відбілювання може зробити зуби ще більш крихкими.
 • Карієс. Перед відбілюванням необхідно вилікувати всі каріозні порожнини.
 • Пульпіт. Відбілювання може призвести до подразнення пульпи зуба.
 • Вагітність і лактація. Вплив відбілювальних речовин на плід або немовля до кінця не вивчений.
 • Дитячий вік. Зуби дітей ще не повністю сформовані, тому відбілювання їм не рекомендується.

Відносні протипоказання:

 • Підвищена чутливість зубів. У цьому разі перед відбілюванням рекомендується провести курс ремінералізуючої терапії.
 • Тонкі стінки емалі. У таких випадках відбілювання може призвести до підвищеної чутливості зубів.
 • Флюороз. Відбілювання може зробити плями від флюорозу помітнішими.
 • Носіння ортопедичних конструкцій. Відбілювання може призвести до зміни кольору ортопедичних конструкцій.
 • Пломби, коронки. Колір пломб і коронок може відрізнятися від кольору відбілених зубів.

Важливо пам’ятати, що відносні протипоказання не завжди стануть перешкодою до відбілювання. Остаточне рішення варто приймати після консультації стоматолога.

Догляд за зубами після професійного відбілювання

Для закріплення результату на довгий час вкрай важливі перші кілька діб після процедури. Стоматолог клініки “Дент-Хаус” в Одесі детально пояснить кожен етап домашнього догляду після професійного відбілювання, щоб ви могли довше насолоджуватися ідеально білою посмішкою.

Основні правила після процедурного догляду досить прості.

Намагайтеся уникати кави, чаю, вина та інших фарбувальних продуктів протягом перших 48 годин після процедури відбілювання, щоб не дати небажаному пігменту проникнути в емаль. Такий підхід також називається білою дієтою – достатньо на перші дві доби виключити з раціону продукти, які можуть дати пігментацію емалі. Крім того, уникайте паління для підтримання здоров’я вашої посмішки – це актуально не тільки для після процедурного догляду, а й для здоров’я зубів загалом.

Базова гігієна порожнини рота теж важлива. Регулярне чищення зубів двічі на день допомагає видаляти харчові залишки та наліт, запобігаючи утворенню зубного нальоту і карієсу. Використовуйте зубну щітку і зубну пасту, рекомендовану стоматологом.

Професійне відбілювання зубів у клініці Dent House в Одесі

Професійне відбілювання зубів у більшості випадків проводять із використанням спеціального гелю. Цей засіб містить перекис карбаміду – речовину, яка ефективно розчиняє пігмент і забезпечує освітлення емалі.

Перед проведенням процедури стоматолог обов’язково дізнається про ваші побажання і проводить огляд зубів – це необхідно для визначення найбільш підходящого методу відбілювання.

Безпосередньо під час процедури стоматолог встановлює захист губ і ясен, після чого рівномірно розподіляє по поверхні зубів відбілювальний склад. Залежно від обраного методу відбілювання цей засіб витримується протягом необхідного часу. Для деяких методик також необхідне використання спеціальної LED-лампи, яка прискорює хімічну реакцію на емалі.

Після завершення дії засобу порожнину рота промивають.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології “Dent House”

У клініці сімейної стоматології Dent House використовуються сучасні засоби та обладнання для проведення професійного відбілювання зубів у найпопулярніших методиках. Наші фахівці створюють ідеально білі посмішки, які радують пацієнтів довгий час.

Дізнатися приблизну вартість відбілювання зубів у нашій клініці ви можете під час запису на первинний прийом лікаря. Точна ціна встановлюється стоматологом після визначення підходящого вам методу відбілювання. Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, ознайомитися з якими ви можете на сайті. Наші фахівці працюють з дітьми, встановлюють вініри, лікують найрізноманітніші стоматологічні захворювання.

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.