Вініри

Вініри

Вініри ‒ це швидкий спосіб отримати ідеальні зуби з білою емаллю. Такі конструкції можна часто помітити у різних знаменитостей, адже їм доводиться часто сяяти посмішкою перед спалахами.

Ця процедура насправді доступна багатьом – достатньо розуміти її переваги та недоліки. У клініці «Dent-House» в Одесі стоматологи-ортопеди встановлюють якісні прямі та керамічні вініри, які зроблять вашу посмішку білосніжною.

Покази та протипоказання до встановлення вінірів

Встановлення вінірів показано як варіант лікування в низці випадків:

  • наявність ясенної посмішки;
  • великі проміжки між зубами;
  • зміна кольору зубів після прийому деяких ліків або лікування карієсу;
  • схильність емалі зубів до ерозії.

Всі ці проблеми піддаються лікуванню та іншими способами, але вініри – це найшвидший та найестетичніший варіант. Втім, є кілька відносних протипоказань до їхньої установки ‒ про це теж потрібно знати.

Так, вініри не встановлюються пацієнтам із запальними захворюваннями ясен та сильними дефектами прикусу. Встановлення вінірів у таких випадках можливе лише після встановлення брекет-систем або проведення комплексного лікування.

Види вінірів та їх переваги

О клинике

Найпопулярнішими вважаються два види вінірів – прямі та керамічні.

Прямі вініри створюються з композитних матеріалів і пошарово наносяться на «свою» емаль – при цьому можна обійтися без обточування зуба. Найчастіше цей варіант підходить тим, кому достатньо естетичної корекції одного чи кількох зубів у ряду. Прямі композитні вініри мають відносно невеликий термін служби – близько чотирьох років.

Керамічні вініри коштують дорожче, пропонуються в одному із шаблонних варіантів, і тримаються набагато довше внаслідок особливої технології встановлення. Кераміка може прослужити від десяти до двадцяти років при достатньому догляді.

Догляд за вінірами

Наявність вінірів передбачає невеликі зміни у звичному догляді за зубами та ротовою порожниною.

Так, необхідно замінити жорстку зубну щітку на дуже м’яку, а також додати у щоденний догляд використання зубної нитки та ополіскувачі ротової порожнини.

Крім того, пацієнтам з вінірами показано професійне чищення зубів стоматологом раз на три місяці.

Скільки коштує поставити вініри у клініці «Дент-Хаус» в Одесі?

Вартість встановлення вінірів у клініці «Dent-House» в Одесі залежить від матеріалу та способу встановлення, а також від складності роботи. Насамперед потрібно створити запис на прийом до стоматолога-ортопеда та на консультації з’ясувати, який тип вінірів буде найбільш ефективним для розв’язання вашої проблеми.

У «Дент-Хаус» працюють найкращі лікарі-стоматологи Одеси – фахівці, які мають досвід роботи за європейськими стандартами та використовують сучасне обладнання. Процедура в нашій клініці проходить безболісно і з відсутністю будь-яких ускладнень за умови дотримання правил догляду.

Створіть запис на консультацію лікаря вже зараз – це можна зробити, зв’язавшись з нами будь-яким способом з меню «Контакти».

Вініри

Кваліфіковані спеціалісти

Вініри

Гарантія на послуги

Вініри

Індивідуальний підхід

Вініри

Сучасне обладнання

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.