Дентальна імплантація

Дентальная имплантация

Дентальна імплантація

– це хірургічна процедура, під час якої замість втраченого зуба встановлюється протез.

Дентальна імплантація

— це хірургічна маніпуляція щодо встановлення титанового імплантату в кісткову тканину верхньої чи нижньої щелепи для подальшого протезування.

На сьогоднішній день дентальна імплантація зубів – найпередовіший метод відновлення пошкоджених або повністю відсутніх (після видалення чи втрати) зубів. Метод, що дозволяє уникнути застосування знімних протезів. Він успішно використовується стоматологічними клініками у всьому світі.

Дентальная имплантация
Показання
  • односторонні та двосторонні кінцеві дефекти зубних рядів;
  • відсутність одного зуба;
  • повна відсутність зубів на верхній чи нижній щелепі;
  • неможливість використання знімних зубних протезів, пов’язана з особливостями професії, непереносимістю акрилової пластмаси, наявність блювотного рефлексу на стороннє тіло в порожнині рота.

Дентальна імплантація дозволяє відновити відсутній зуб без ушкодження сусідніх зубів та використання знімних протезів при тотальних дефектах зубних рядів.

Попередньо перед видаленням проводиться планування з ортопедом-стоматологом.

Пацієнт направляється на комп'ютерну томографію щелеп для визначення ширини та висоти кісткової тканини, розташування анатомічних утворень.

Усі маніпуляції складаються з наступних етапів

Дентальная имплантация

1. Підготовчий

Попереднє обстеження, консультації суміжних фахівців, складання індивідуального плану лікування. Обов'язковою є професійна гігієна порожнини рота.

Удаление зуба

2. Хірургічний

Для здійснення дентальної імплантації проводиться місцева анестезія. Робиться розріз ясен в області відсутнього зуба, відсуваються ясна. У кістковій тканині препарується ложе імплантату, потім встановлюється імплантат з необхідним зусиллям. В імплантат встановлюється заглушка, потім накладаються шви. Після операції здійснюється контрольна рентгенограма

Дентальная имплантация

3. Проміжний

Після встановлення імплантату через 3-6 місяців (залежно від нижньої чи верхньої щелепи) на імплантат під анестезією встановлюється формувач ясен для формування майбутнього ясенного краю під постійну коронку. У деяких випадках, на думку лікаря, цей етап включається в основне хірургічне втручання.

Дентальная имплантация

4. Ортопедичний

Через 2 тижні (або більше, на розсуд лікаря) після встановлення формувача ясен пацієнт приходить на прийом до стоматолога-ортопеда для зняття відбитків та виготовлення коронки на імплантат.

Дентальна імплантація – найкращий спосіб відновлення втрачених зубів

Відсутність зубів – не вирок для сучасної стоматології України. Дентальна імплантація – найкращий спосіб розв’язання проблеми. Ця процедура дозволяє відновити не лише один зуб, а й цілий ряд. Забудьте про незручні знімні протези! Дентальна імплантація досить складна, проте дозволяє відновити естетику та функціональність щелепи. Цю та інші послуги пропонують наші фахівці клініки сімейної стоматології «Dent-House». Ціни можна подивитися в розділі «Прайс».

Що таке дентальна імплантація

Дентальна імплантація – це хірургічна процедура, в ході якої на місці втраченого зуба встановлюється протез. У кісткову тканину вживлюється дентальний імплант (штифт), який являє собою титановий гвинт. Надалі виконується протезування. На гвинт одягається абатмент – свого роду перехідник. На нього стоматолог кріпить коронку, що імітує справжній зуб. Колір протеза підбирається індивідуально. В результаті конструкція не відрізняється від рідних зубів. Це дуже естетично, а також відновлюються жувальні функції.

Дентальна імплантація виконується при:

  • втраті одного або декількох зубів;
  •  одно- або двосторонніх дефектах зуба;
  • усунення різних травм щелепи;
  • неможливість встановлення знімних протезів;
  • небажання пацієнта встановлювати мостоподібний протез.

На жаль, процедура підходить не всім. Стоматолог може відмовити у протезуванні через:

  • аутоімунні захворювання;
  • проблеми з ендокринною системою;
  • злоякісні пухлини;
  • цукровий діабет;
  • психоневротичні захворювання;
  • проблеми із серцево-судинною системою;
  • пародонтит у гострій фазі.

Імплантацію не можна проводити вагітним, дітям до 18 років, а також людям, які страждають від алкогольної чи наркотичної залежності.

Як відбувається процес дентальної імплантації зубів

Дентальна імплантація – складна процедура, яка потребує серйозної підготовки. Спочатку виконується комп’ютерна томографія, що дозволяє оцінити стан кісткової тканини щелепи. Далі проводиться консультація з ортопедом-стоматологом, який збирає анамнез. Також потрібна здача стандартних аналізів.

Після підготовки проводять такі маніпуляції:

  1. Професійна гігієна. Обов’язкове чищення зубів, лікування карієсу та видалення зубного каміння.
  2. Хірургічний етап. Це процедура вживлення імплантату, яка виконується під місцевою анестезією. Стоматолог розрізає десну і готує ложе для майбутнього гвинта. Далі лікар вживлює штифт, встановлює заглушку і накладає шви. Після процедури роблять рентген-знімок, щоб переконатися у правильності проведеної операції. Потім стоматолог дає пацієнтові 3-6 місяців для приживлення імпланту.
  3. Проміжний. Після закінчення визначеного терміну лікар робить розріз і встановлює на імплантат формувач ясна.
  4. Ортопедичний. Через 1–2 тижні стоматолог встановить абатмент та зніме зліпки для майбутнього протезу. За відбитками у зуботехнічній лабораторії виготовлять коронку, яка надалі замінить втрачений зуб.

Іноді лікарі використовують метод одноетапної імплантації – одночасно встановлюють штифт та тимчасовий протез. Через 3-5 місяців його змінюють на постійний. Вид процедури стоматолог визначає індивідуально.

Переваги звернення до клініки сімейної стоматології «Dent-House»

Шукаєте, де встановити якісний імплантат зуба в Одесі? Звертайтеся до клініки сімейної стоматології «Дент-Хаус». Нас обирають, тому що ми пропонуємо:

  • широкий спектр послуг – міографія, лікування карієсу, відбілювання, встановлення брекетів та багато іншого;
  •  високоякісне обслуговування;
  • інноваційне сертифіковане обладнання;
  • програму лояльності – ціну на послуги можна регулювати внаслідок вибору матеріалів;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • можливість відвідати стоматолога всією сім’єю;
  • абсолютну стерильність.

Наших пацієнтів приймають лікарі з великим досвідом роботи, які допоможуть розв’язати будь-які проблеми. Зверніться до нас і переконайтесь у цьому самі!

Скільки коштує дентальна імплантація зуба в Одесі?

Вартість дентальної імплантації в Одесі різна. Це залежить від цінової політики та рівня клініки. У сімейній стоматології «Дент-Хаус» ціни на імплантацію стартують від 15 000 грн. Кожен випадок індивідуальний, тому остаточну вартість може озвучити тільки стоматолог. Працюємо з перевіреними брендами Італії та Швейцарії, що зарекомендували себе.

Записатися на прийом ви можете телефоном або скориставшись онлайн-формою на сайті. Також на сайті можна подивитися ціни на послуги, прочитати відгуки та знайти іншу корисну інформацію.

Часті питання про Дентальну імплантацію

🦷 Коли можна ставити імплант зуба?

Поставити імплант після видалення зуба можна через 2-3 місяці.

🦷 Що буде, якщо видалити зуб і не поставити імплант?

Порушиться прикус і з’являться щілини між зубами, якщо не поставити імплант протягом 1-2 років після видалення.

🦷 Чи потрібно ставити імплант на 7 зубів?

Чи завжди ставити імплант на 7 зуб. Відновлювати потрібно будь-які зуби, тому що втрата навіть одного призводить до наслідків.

Вартість послуг

  • Імплантація від 15000 грн

Фахівці

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.