Міографія

Миография

Міографія в Дент-Хаус

Цифрова новинка в галузі стоматології та фізіотерапії комп’ютерна діагностика Teethan® після успіху на ринках Італії та Швейцарії надходить і на український ринок.

Teethan

Апарат Teethan повністю виробляється в Італії і є комп'ютерною системою цифрового аналізу оклюзії в простій і негайній формі.

З технічного погляду Teethan – це поверхнева електроміографія, заснована на ексклюзивній технології – синкроміографії (стандартизація електроміографічного сигналу в результаті порівняння між двома тестами стискання зубів, виконаними з використанням та без використання ватних валиків між зубами щелеп). Teethan допомагає провести функціональний аналіз зубної оклюзії на основі інформації про нейром’язові зміни, що викликаються оклюзійним контактом. Це інноваційне рішення, яке використовує новітні електронні та IT-технології, доступні сьогодні, та забезпечує для практикуючого стоматолога швидку, точну та наочну оцінку оклюзійного балансу пацієнта.

Миография

Teethan® складається з чотирьох бездротових ЕМГ-датчиків з активними електродами, унікальних завдяки легкій вазі, компактним розмірам та точності даних. Метод абсолютно неінвазивний для пацієнта, датчики фіксуються через одноразові гелеві електроди на поверхню жувальних м’язів, виміряні дані передаються через Wi-Fi на приймач, вставлений в порт USB комп’ютера. Дані знімаються та передаються у режимі реального часу через інтерфейс спеціалізованого програмного забезпечення. Teethan® виконує аналіз активності жувальних м’язів, щоб кількісно визначити вплив оклюзійного стану на нейром’язовий баланс пацієнта.

Виконавши два тести стиснення зубів (з і без ватних валиків), кожен тривалістю 5 секунд можна отримати основні показники стану прикусу:

оценка симетрії стискування у парі однакових м’язів;

оценка положення оклюзійного центру тяжкості;

оценка ротації нижньої щелепи у горизонтальній площині;

оценка загальної м’язової роботи, що виробляється при змиканні зубів (безпосередньо пов’язана з вертикальним розміром об’єкта накушування, наявності ноцицептивного рефлексу, бруксизму);

оценка асиметрії між лівою та правою сторонами.

Миография

Програмне забезпечення автоматично розраховує індекси оклюзійного балансу пацієнта, передаючи результати вимірювання у реальному часі у вигляді графічних та табличних даних, яку легко зрозуміти як лікареві, так і пацієнтові. В результаті функціонального аналізу відображаються три різні форми (проєкція щелепи, гістограма, кругова діаграма) з відповідними виміряними числовими значеннями індексів та діапазоном норми.

Усі отримані результати зберігаються автоматично і можуть бути представлені у формі зручного для читання медичного звіту (у форматі PDF), який стає ефективним засобом комунікації з пацієнтом та основою спілкування з іншими фахівцями та експертами в галузі оклюзії.

Досі постановка таких діагнозів була можлива тільки завдяки використанню дорогого обладнання великого розміру, яке встановлено не в усіх медичних центрах. Більшість таких центрів змушені відсилати пацієнтів у крупні клініки.

Миография

На базі нашої клініки Дент-Хаус завдяки цій ультрасучасній технології ви можете лише за кілька хвилин отримати звіт клінічного стану вашого м’язового апарату.

Міографія (ЕНМГ, ЕМГ) – це методика біоелектричного дослідження, призначена для діагностики стану нервової системи та скелетної мускулатури.

Основні показання до призначення міографії у стоматології

Ця процедура призначена для визначення індивідуальних особливостей оклюзійного балансу зубощелепної системи, а також виявлення особливостей функціонування м’язів щелепи. Призначається у таких випадках:

 • при черепно-щелепних травмах та вроджених деформаціях;
 • при запаленнях в області щелепи;
 • підготовка до дентальної реставрації та імплантації;
 • при дефектах зубних рядів та аномалії прикусу;
 • при деяких пародонтозних патологіях;
 • при парезах та паралічах лицевого нерва.

Також міографію використовують як метод перевірки якості виконуваного стоматологічного лікування.

В основі застосовуваної у стоматології «Дент-Хаус» поверхневої електроміографії лежить принцип синкроміографії, тобто порівняння сигналів, отриманих у результаті двох тестів:

 • стискання зубів із вставленими між ними ватними валиками;
 • стиснення без застосування валиків.

Зняття даних здійснюється через спеціальні електроди міографа, які розміщуються на певних ділянках обличчя, що відповідають анатомічному розміщенню жувальних м’язів.

Отримані результати аналізуються за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та дозволяють лікарям отримати точну інформацію про жувальні м’язи та анатомічні особливості зубощелепної системи пацієнта.

Як проводиться міографія

У клініці сімейної стоматології «Dent-House» ця процедура проводиться в комфортних умовах і не вимагає будь-якої попередньої підготовки. Пацієнт розташовується у зручному кріслі, на певних лицьових зонах лікар розміщує електроди та фіксує їх.

Під час виконання простих операцій зі стиснення зубів міограф фіксує два види сигналів: стан м’язів, зубів та щелепи у спокої, а також у русі. Вся інформація передається на міограф і після комп’ютерної обробки друкується для визначення подальшої тактики лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Скільки коштує така послуга, ви можете дізнатися на сторінці «Прайс» сайту «Dent-House».

Переваги сімейної стоматології «Dent-House»

Наша клініка зручно розташована в історичному центрі Одеси – на вулиці Ніжинській. Команда з 30 фахівців надає весь комплекс стоматологічних послуг – від повноцінної діагностики та лікування патологій до протезування та імплантації зубів.

Клініка «Дент-Хаус» відома в Одесі професіоналізмом лікарів та сучасним обладнанням, яке робить процес лікування безпечним та безболісним. Прийом ведеться у затишних та тематично декорованих кабінетах, де пацієнтам забезпечуються максимально комфортні умови.

Ті, хто супроводжує своїх малюків або близьких, можуть розміститися у просторій зоні відпочинку або у патіо з натуральним озелененням.

Скільки коштує міографія зубів в Одесі

Далеко не в усіх стоматологічних кабінетах України доступний такий вид діагностики. Скільки коштує проведення міографії у «Дент-Хаус»: сьогодні ціна цього виду дослідження становить 2000 грн.

Ознайомитись з вартістю інших послуг ви можете на сторінці «Прайс». Звертаємо вашу увагу на те, що ми працюємо зі стоматологічними та ортопедичними матеріалами, які відповідають усім міжнародним стандартам.

Широкий спектр доступних матеріалів дозволяє складати план лікування у різних варіантах: економ, стандарт та преміум. Таким чином пацієнт може скоригувати вартість лікування, підбираючи матеріали за доступною ціною.

Записатися на прийом ви можете будь-яким зручним для вас способом: за вказаними на сайті телефонами, через месенджери, через форму на сайті. Ви можете просто прийти до нас і записатися особисто за адресою: Україна, м. Одеса, вул. Ніжинська, 41. Будемо раді допомогти вам.2000

Часті питання про міографію

🦷 Що являє собою міографія?

Вимірювання м’язового навантаження жувальної мускулатури.

😁 Які переваги дослідження?

Дає змогу правильно розподілити баланс жувальних м’язів, що впливає на жувальну функцію.

🦷 Коли рекомендується проводити міографію?

 • У разі великої стертості зубної емалі.
 • У разі дискомфорту м’язів після сну.
 • У разі болю у скронево-нижньощелепному суглобі.
 • У разі втрати висоти прикусу.

Безпека – головний принцип нашої роботи

Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.

Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».

Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.

Фахівці

Міографія

Молочний Андрій Сергійович

Стоматолог-ортодонт

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.