Видалення зуба мудрості уві сні

Видалення зуба мудрості уві сні

Видалення зуба мудрості уві сні в Одесі – це та операція, яку виконують у клініці “Dent-House”. Всупереч поширеній і підтримуваній деякими стоматологами думці, зуби мудрості не завжди слід виривати. Тому якщо у вас виникли проблеми з вісімками або будь-якими іншими зубами, запишіться на прийом до клініки “Dent-House” в Одесі у зручний для вас час. Найчастіше вже після первинної консультації лікар може запропонувати вам різні варіанти розв’язання проблеми, і ви на місці зможете дізнатися, скільки коштує той чи інший варіант лікування.

Будова зубів мудрості відрізняється від інших зубних одиниць кількістю коренів. Як правило, восьмі зуби мають два-три корені, але іноді їхня кількість може доходити й до п’яти. Часто корені зубів мудрості сильно вигнуті, що ускладнює процес їх лікування.

Дистопія і ретинація – це досить часті проблеми зубів мудрості. Однак навіть у цьому випадку не завжди потрібне їх видалення. Направлення на екстракцію дається в тому разі, якщо є хронічна травматизація тканин під час змикання щелеп або неправильно розташований зуб заважає нормальному розвитку інших одиниць.

Показання до видалення

У яких випадках може бути рекомендовано видалення зуба мудрості? Лише в тих ситуаціях, коли немає можливості здійснити їхнє якісне лікування та відновлення. Також якщо їхній ріст супроводжується запаленнями та болісними відчуттями та коли їхня наявність негативно впливає на всю зубощелепну систему.

Клінічні рекомендації до екстракції зубів мудрості:

  • дистопія – коли зуб проростає під кутом і руйнує свого сусіда;
  • ретинований зуб, який залишається в яснах і негативно впливає на м’які тканини, викликаючи запалення;
  • при значному каріозному руйнуванні зуба і пульпіті;
  • у разі виникнення кісти та інших гнійних захворювань.

За аномального розвитку зуба або його значних руйнувань лікар-хірург повинен розкрити ясна для того, щоб максимально дбайливо відокремити коріння і вичистити лунку. У деяких випадках зуб виривають не відразу, а попередньо за допомогою спеціальних інструментів розділяють його на кілька частин. Найчастіше таким чином доводиться діяти на ретинованих і дистопованих зубах.

Як показує практика, близько 40% зубів мудрості належать до категорії повністю або частково ретинованих, тобто таких, що ростуть під кутом до сусідніх зубів. Найчастіше проблемними зубами виявляються вісімки, розташовані на нижній щелепі.

У клініці “Дент Хаус” в Одесі працюють навіть із найскладнішими випадками. Причому в складних випадках пацієнт може вибрати видалення проблемних одиниць уві сні або ж екстракцію за допомогою седації. Завдяки цим методам пацієнт може позбутися занепокоєння і страху перед втручанням, а лікар отримує можливість провести ефективну операцію в максимально комфортних для роботи умовах.

Показання до видалення зуба мудрості уві сні

Показання до видалення зуба мудрості уві сні можуть бути різними:

  • Сильний страх перед стоматологічними процедурами.
  • Якщо у пацієнта низький больовий поріг, седація дає змогу провести процедуру безболісно.
  • Якщо зуб мудрості розташований неправильно, має викривлені корені або розташований поблизу важливих анатомічних структур, видалення може бути складним і тривалим. Седація дає змогу пацієнту розслабитися і не відчувати дискомфорту.
  • Якщо необхідно видалити кілька зубів або провести додаткове лікування, седація або сон дадуть змогу виконати всі маніпуляції за один прийом.
  • У деяких людей сильно виражений блювотний рефлекс, що ускладнює стоматологічні процедури. Седація допомагає придушити цей рефлекс.
  • У дітей седація використовується для проведення складних стоматологічних процедур, які можуть викликати у дитини страх і занепокоєння.
  • У пацієнтів із деякими психічними захворюваннями седація може бути необхідна для проведення стоматологічного лікування.

Переваги видалення уві сні включають відсутність болю, страху і дискомфорту. 

Варіанти видалення зубів мудрості уві сні

Для розслаблення і введення в медикаментозний сон у стоматології використовують різні препарати.

Так звана седація передбачає застосування оксиду азоту – газу, який у певній концентрації призводить до розслаблення пацієнта. При цьому пацієнт залишається у свідомості.

У деяких клініках може використовуватися прийом перорально розчину на основі валіуму і феназепаму.

Для введення в медикаментозний сон застосовують більш сильнодіючі препарати. У цьому разі пацієнт засинає, проте його рефлекси зберігаються повною мірою. Ці препарати використовують для хірургічних втручань, які тривають не понад годину.

Інгаляційний загальний наркоз виконують за допомогою газу, водночас для підтримання життєдіяльності пацієнта під’єднують до апарату штучної вентиляції легенів. Такий наркоз застосовується під час масштабних хірургічних втручань з одночасною імплантацією.

Протипоказання до седації

Седація є процедурою, у якої відносно небагато протипоказань. Їх можна розділити на дві групи:

  • вікові;
  • фізіологічні.

Ми не рекомендуємо проводити видалення зубів уві сні для дітей віком до трьох років, а також вагітним жінкам. Відкласти таку процедуру ми рекомендуємо в разі гострих інфекційних захворювань, психічних і деяких неврологічних розладів, а також за індивідуальної непереносимості препаратів. Уточнити всі протипоказання і показання до використання седації ви можете на прийомі в клініці “Дент Хаус”.

Вирвати зуб під звичайною анестезією вийде дешевше, ніж провести екстракцію із застосуванням седації. Уточнити ціни на послуги “Dent-House” ви можете на відповідній сторінці сайту. Для постановки діагнозу та отримання повної інформації необхідно записатися на прийом і пройти первинну консультацію у наших фахівців. 

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.