Стоматологія для вагітних

Стоматология для беременных
Стоматологія для вагітнихВагітність – це особливий період у житті жінки, для якого характерні зміни в організмі. Під час вагітності здоров’ю потрібно приділяти особливу увагу, адже це стосується не лише самопочуття жінки, а й стану майбутньої дитини. Як правило, на ці важливі дев’ять місяців накладаються суворі обмеження на кількість втручань, які можна проводити. У тому числі різко зменшується кількість дозволених до застосування ліків. Але що робити, якщо у вагітної виявилося стоматологічне захворювання, яке бажано якнайшвидше вилікувати? Це може статися навіть у жінок, які суворо дотримуються правил гігієни ротової порожнини. На щастя, лікування зубів під час вагітності можливе ‒ з певною кількістю нюансів.

Стоматологічні послуги для вагітних в Одесі

На час вагітності можна проводити лише екстрені втручання, які борються з небезпечними для життя майбутньої мами та її дитини станами. До таких захворювань відносять:
  • абсцеси;
  • травми зуба;
  • гострий пульпіт;
  • запущений карієс;
  • запалення, пов’язані з просуванням зубів мудрості.
Лікування таких станів можливе на будь-якому терміні вагітності, адже вони пов’язані з високим ризиком інфікування малюка. Особливо критично таке лікування на ранніх термінах виношування.

Коли можна безпечно лікувати зуби під час вагітності?

Лікування зубів під час вагітності можливе лише після ретельного огляду ротової порожнини стоматологом. Якщо захворювання не несе ризику інфікування, його бажано відстрочити до післяпологового періоду. Якщо втручання все ж таки необхідно, його найкраще проводити у другому триместрі, оскільки на даному етапі основні органи та системи малюка сформовані, і ризик виникнення патології у дитини практично відсутній.

Безпечне лікування зубів для вагітних в Одесі

Стоматологія для вагітних Лікування стоматологічних захворювань у вагітних можливе лише після ретельного огляду стоматологом. Необхідно оцінити ризики втручання для мами та дитини, визначити ступінь терміновості процедури, і лише потім дізнаватися, скільки коштує таке втручання, та приступати до лікування зубів. Щоб ця процедура була максимально безпечною для майбутньої матері та її дитини, лікарі-стоматологи клініки “Дент-Хаус” в Одесі використовують лише сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, а також гіпоалергенні витратні матеріали. Для лікування вагітних жінок підбираються схвалені для використання під час вагітності ліки. Ціна такого лікування визначається індивідуально для кожної пацієнтки залежно від захворювання та обсягу втручання – вартість залежить від кількох факторів. Фахівці “Dent-House” знають особливості роботи із зубами вагітних пацієнток, і особливо акуратно проводять лікування. Під час прийому проводиться збирання анамнезу, стоматологічний огляд, а також виписується максимально щадне лікування. У разі необхідності оперативного втручання використовуються мінімально інвазивні технології та дозволені до використання при вагітності препарати. Ви можете записатися на прийом прямо на сайті, а також дізнатися про актуальну вартість послуг.

Часті питання про стоматологію для вагітних

🦷 Які особливості стоматології для вагітних?

Основне лікування рекомендується проводити в другому триместрі вагітності.

😁 Чи безпечні стоматологічні процедури під час вагітності?

У перший триместр небажано рентген-дослідження, лікування необхідно узгодити з гінекологом.

🦷 Які послуги доступні майбутнім мамам?

Усі, небажані імплантація та відбілювання.

Вартість послуг

Фахівці

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.