Знімне протезування

Знімне протезування

Знімні протези – це відповідне рішення для тих, хто не хоче або не може одночасно поставити імпланти на кілька зубів. Ви часто могли бачити такі «штучні щелепи» у фільмах та на полицях сувенірних магазинів – їхня різниця з професійними знімними протезами полягає в унікальній точності конструкції.

У стоматологічній клініці «Дент-Хаус» в Одесі можливе встановлення знімних зубних протезів без неприємних відчуттів та болю. Наші фахівці та технологи зуботехнічної лабораторії створять реалістичні знімні протези для ваших зубів, які буде складно відрізнити від справжніх зубних рядів.

Здавалося б, навіщо встановлювати знімну конструкцію, якщо можна поставити постійний протез у вигляді коронок чи вінірів?

Знімне протезування використовується якраз у тих випадках, коли використання коронок або вінірів не принесе значного полегшення. Крім того, це найкраще рішення, якщо через вік або інші фактори немає вже кількох зубів. При цьому такі протези анітрохи не гірше за постійні забезпечують жувальну та артикуляційну функції.

Види знімних протезів

Знімне протезуванняСеред знімних протезів розрізняють повні та часткові варіанти.

  1. Повний знімний протез ‒ це рішення на випадок повної відсутності зубів, коли кріпити знімний протез нема на що.
  2. Частково знімний протез можна використовувати за відсутності одного або двох-трьох зубів. Для цього протез кріпиться гачками на сусідні зуби. Виглядає менш природно, проте служить довше. Крім того, це єдина гідна альтернатива імплантації або встановленню моста, якщо ці процедури недоступні.

Також знімні протези розрізняють за матеріалом виготовлення.

Бюгельні або тверді знімні протези кріпляться на дузі й забезпечують достатню фіксацію, при цьому ніяк не впливаючи на сприйняття смаку або дикцію. Вони також прості у догляді та досить довговічні.

Нейлонові протези, своєю чергою, м’якіші, через що не натирають ясна та інші слизові поверхні. Внаслідок м’якої конструкції забезпечується швидка адаптація, а також зручність у використанні. Крім того, ціна таких протезів нижча, ніж у бюгельних.

Догляд за знімними протезами

Навіть найдовговічніший протез швидко прийде в непридатність при недостатньому догляді.

Для того, щоб знімний протез служив довго і не приносив неприємних відчуттів, достатньо під час звичного ранкового та вечірнього чищення зубів використовувати зубну щітку з м’якою щетиною, а також пасту без великих частинок.

Після кожного прийому їжі протез потрібно ретельно промивати, а також раз на добу обробляти спеціальним дезінфектантом.

Попри те, що ці зуби штучні, їм теж потрібне професійне чищення – проводити його можна один або два рази на рік.

Якісне протезування зубів в Одесі в клініці «Dent-House»

Після консультації на прийомі у лікаря в «Дент-Хаус» можливе встановлення знімної протезної конструкції. Ми пропонуємо кваліфіковану стоматологічну допомогу в Одесі, включаючи виготовлення та встановлення знімних зубних протезів.

Вартість цієї послуги багато в чому залежить від типу протеза, матеріалу його виготовлення, а також особливостей його конструкції. Дізнатися точну ціну можна на консультації зі стоматологом у «Dent-House».

Ми віддаємо найвищий пріоритет професіоналізму лікарів-стоматологів та комфорту наших пацієнтів ‒ наша клініка в Одесі готова допомогти вам з лікуванням зубів безболісно, зручно, та з максимальним збереженням здорової посмішки.

Часті питання про художню реставрацію зубів

🦷 Як проводиться художня реставрація зубів?

Попереднє моделювання на моделі та перенесення через оклюзійний
силіконовий ключ в ротовій порожнині.

😁 Скільки часу потрібно на художню реставрацію зубів?

2 прийоми з розрахунку 30 хв на зняття відбитків і через 3-5 робочих днів 1,5-2 години на саму реставрацію.

🦷 Які результати можна досягти з художньою реставрацією зубів?

  • ідентичність природнім зубам
  • ефект «освітлення» посмішки.

Вартість послуг

Фахівці

Знімне протезування

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.