- Запис на прийом:
- (048) 770-51-65
- (048) 777-66-55
- (050) 564-07-50
- вул. Ніжинська, 41
Menu
медикаментозний сон
стан організму, що характеризується відсутністю або зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів та больової чутливості, що штучно досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів.
Завдяки седації відчуття від неприємних запахів, звуків та маніпуляцій стають нейтральними, а після прийому спогади про них розмиті або відсутні зовсім. Ще одна важлива перевага седації перед наркозом — вона допомагає пацієнтам, які страждають на дентофобію, поступово розлучитися зі своїми страхами. Як це відбувається? Пацієнт лікує зуби під седацією і поступово, від прийому до прийому, переходить на більш поверхневі рівні седації (концентрації), поки не стане очевидно, що в седації більше нема потреби.
Седація – це анестезія і наркоз. Це загальний стан релаксації, в якому можна провести якісне лікування. На відміну від наркозу, під час седації пацієнт перебуває у свідомості та спілкується з лікарем, при цьому збережені усі рефлекси.
Перше лікування дітей часто рекомендуємо проводити під седацією. Нова обстановка, нові запахи, звуки, вид інструментів, необхідність сидіти, тримати рот відкритим – для дитини все це може виявитися занадто дискомфортним. Седація сприяє закріпленню у дитини позитивного способу прийому у стоматолога.
Потрібна попередня консультація з анестезіологом щодо протипоказань.
Перед лікуванням зубів пацієнту необхідно зробити загальний аналіз крові, ЕКГ та аналіз на ВІЛ.
Використовується маска або внутрішньовенне/внутрішньом’язове введення лікарських засобів різних груп. Тип та вид седативних засобів обираються стоматологом та анестезіологом виходячи із загального стану хворого та особливостей його організму. Необхідна глибина та тривалість медикаментозного сну залежить від цілей основної медичної маніпуляції.
Пацієнту вводяться лікарські препарати із седативним ефектом.
За кілька хвилин стоматолог вводить пацієнту анестезію.
Лікар проводить лікування зубів
Пацієнта виводять зі спокійного стану.
Лікування зубів під седацією – це маніпуляції, які проводяться в особливому стані пацієнта. Людина повністю розслаблена, проте при цьому залишається у свідомості та може виконувати прохання лікаря під час лікування. Це найкращий спосіб для людей, які бояться стоматологів і всіляко відтягують візит до лікаря, навіть коли з зубами виникають серйозні проблеми, а також для діток. Розберемося, що таке лікування під седацією і розвіємо міфи, пов’язані з цією темою.
Що таке седація? Це стан, при якому пацієнт максимально розслаблюється, а рефлекси та больові відчуття пригнічуються. Такий ефект досягається за допомогою спеціальних лікарських засобів.
Під час седації пацієнт не реагує на неприємні звуки, запахи та маніпуляції, а після лікування спогади відсутні або залишаються розмитими. Поступово знижуючи рівень концентрації препаратів, можна позбавити пацієнта дентофобії.
У седації є кілька переваг:
Також седація є максимально доступною за ціною.
Багато хто плутає седацію і наркоз, проте це різні речі. Наркоз – це стан глибокого сну, при якому відсутні рефлекси та болючі відчуття. Пацієнт перебуває непритомний, причому анестезіологу потрібно постійно контролювати стан людини, її дихання і серцевий ритм. При седації пацієнт занурюється в розслаблений стан, при цьому він може розмовляти з лікарем і виконувати його прохання. Седація набагато легше переноситься організмом – пацієнта легко вивести зі стану розслабленості. При цьому немає жодних побічних ефектів. Однак при седації все одно необхідна місцева анестезія.
Є кілька причин, за яких стоматолог може порадити лікування під седацією:
Також лікування під седацією рекомендується дитині будь-якого віку, яка панічно боїться стоматологів або не може довго сидіти на місці. Пропонуємо такий метод і гіперактивним або надто чутливим малюкам, малюкам, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям або розвитком.
Лікування під седацією не можна проводити при:
Відкласти лікування під седацією необхідно, якщо у вас застуда або інфекція дихальних шляхів. Не можна проводити седацію на повний шлунок, при наркотичному чи алкогольному сп’янінні.
Виділяють 2 види седації – поверхнева та глибока. У першому випадку пацієнт перебуває у свідомості, а в другому – поринає у медикаментозний сон. Вигляд процедури визначає лікар. Ціна також залежить від виду седації та кількості лікарських засобів.
Залежно від методу подання лікарських препаратів, виділяють такі види:
Інгаляційну та ін’єкційну анестезію не можна проводити на повний шлунок. Також не рекомендується цього дня сідати за кермо.
Де виконати лікування під седацією в Одесі? Звичайно ж, у клініці сімейної стоматології «Дент-Хаус». Нас обирають, оскільки ми пропонуємо:
Записуйтесь на прийом прямо зараз!
Скільки коштує лікування під седацією: вартість процедури в нашій клініці «Dent-House» залежить від тривалості кожного конкретного випадку. Ви можете уточнити ціни на сайті або в адміністратора телефоном. На нашому вебпорталі ви можете прочитати корисну інформацію, відгуки на нашу роботу та заочно познайомитися з лікарями.
Записатися на прийом можна за телефоном (048) 775 66 55, (050) 564 07 50 та (048) 7 705 165 або скориставшись онлайн-формою на сайті. Наші стоматологи чекають на вас!
Процедура | Вартість |
---|---|
Пломба склоіономірна (звичайна – під коронку) | 500 |
Пломба склоіономірна: подвійного затвердіння | 600 |
Пломба фотополімерна (1 групи складності)
| 700 |
Пломба фотополімерна 2 групи складності (дві поверхні та більше) | 800 |
Естетична реставрація фронтального зуба | 900 |
Естетична реставрація жувального зуба
| 3000-4000 |
Заміщення дефекту зубного ряду
методом адгезивної техніки
на скловолокні | 2800 |