Культьові вкладки

Культьові вкладки

Культьові вкладки ‒ це насамперед можливість повноцінно замінити віддалений або сильно пошкоджений зуб зі збереженням жувальної функції та натурального зовнішнього вигляду.

Така конструкція використовується для відновлення зубів, як і штифти, на які також кріпляться коронки.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі проводиться професійне встановлення культьових вкладок та інших зубних імплантатів. Попри досить скромний вік технології, наші фахівці стали одними з небагатьох в Одесі, хто професійно справляється з цією досить складною процедурою.

Чим культьова вкладка відрізняється від штифта?

За своїм принципом та призначенням вкладка та штифт практично нічим один від одного не відрізняються. Різниця полягає в типі кріплення.

  1. Штифт вкручується безпосередньо в кістку верхньої чи нижньої щелепи, а потім на нього ставиться коронка. До певного часу штифти були переважним засобом імплантації зубів.
  2. Культьові вкладки відповідають своїй назві та вбудовуються в канал зуба, залишаючи на його поверхні так звану куксу для майбутньої коронки. Перед встановленням вкладок проводиться депульпація зуба для того, щоб вкладку можна було зацементувати в каналі зуба.

Крім того, на відміну від штифта, вкладки встановлюються не за одну процедуру, а за кілька етапів.

Показання та протипоказання до встановлення вкладок

Культьові вкладкиДентальна імплантація вкладками показана при сильному руйнуванні зубів, перед встановленням коронок або мостів, а також за відсутності можливості або неефективності пломбування.

Серед протипоказів до такого лікування ‒ зруйнований кореневий канал зуба, запалення ясен та гранульома.

Види культьових вкладок

Залежно від кількості коренів у зуба, що потребує лікування, розрізняють цільнолиті та роздільні вкладки. У першому випадку вони відливаються у вигляді нерозбірної конструкції, призначеної для зубів із двома або трьома корінням.

Розбірні вкладки складаються з двох деталей – штифта і кукси. Вони призначені для встановлення в зуби з одним кореневим каналом.

Серед матеріалів розрізняють протези з металу, кераміки, а також металокераміки. Найдовговічніші з них – металеві конструкції, адже вони здатні витримувати великі навантаження. Від них не сильно відстають керамічні протези – крім того, вони ще й щільно прилягають до сусідніх тканин і виглядають точнісінько як природна речовина зуба. Металокераміка – дуже витривалий матеріал, але в довгостроковій перспективі йому властиво порушувати герметичність через погану сумісність металів.

Як відбувається встановлення вкладки на зуб у клініці «Dent-House» в Одесі?

Насамперед проводиться обов’язкова консультація зі стоматологом – так для вас буде підібрано найкращий матеріал та підхід до лікування.

Перед процедурою проводиться санація ротової порожнини, а потім – пломбування та зачистка кореневих каналів зуба. Після цього створюється зліпок зуба, який відправляється до зуботехнічної лабораторії для створення унікального протезу.

Коли вкладка готова, канали та ясна сануються, і починається цементування протеза. Щоб добре закріпитися, вкладку міцно притискають до зуба.

В Одесі таке лікування коштує від 15000 грн залежно від обсягу роботи та складності її виконання.

Лікарі клініки «Дент-Хаус» забезпечують максимальний комфорт та впевненість пацієнтам у період лікування. Ми зібрали найкращих стоматологів Одеси, щоб ваші зуби були завжди здорові.

Запис на консультацію можливий будь-яким доступним чином із розділу «Контакти».

Культьові вкладки

Кваліфіковані спеціалісти

Культьові вкладки

Гарантія на послуги

Культьові вкладки

Індивідуальний підхід

Культьові вкладки

Сучасне обладнання

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.