Культьові вкладки

Культьові вкладки

Культьові вкладки ‒ це насамперед можливість повноцінно замінити віддалений або сильно пошкоджений зуб зі збереженням жувальної функції та натурального зовнішнього вигляду.

Така конструкція використовується для відновлення зубів, як і штифти, на які також кріпляться коронки.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі проводиться професійне встановлення культьових вкладок та інших зубних імплантатів. Попри досить скромний вік технології, наші фахівці стали одними з небагатьох в Одесі, хто професійно справляється з цією досить складною процедурою.

Чим культьова вкладка відрізняється від штифта?

За своїм принципом та призначенням вкладка та штифт практично нічим один від одного не відрізняються. Різниця полягає в типі кріплення.

  1. Штифт вкручується безпосередньо в кістку верхньої чи нижньої щелепи, а потім на нього ставиться коронка. До певного часу штифти були переважним засобом імплантації зубів.
  2. Культьові вкладки відповідають своїй назві та вбудовуються в канал зуба, залишаючи на його поверхні так звану куксу для майбутньої коронки. Перед встановленням вкладок проводиться депульпація зуба для того, щоб вкладку можна було зацементувати в каналі зуба.

Крім того, на відміну від штифта, вкладки встановлюються не за одну процедуру, а за кілька етапів.

Показання та протипоказання до встановлення вкладок

Культьові вкладкиДентальна імплантація вкладками показана при сильному руйнуванні зубів, перед встановленням коронок або мостів, а також за відсутності можливості або неефективності пломбування.

Серед протипоказів до такого лікування ‒ зруйнований кореневий канал зуба, запалення ясен та гранульома.

Види культьових вкладок

Залежно від кількості коренів у зуба, що потребує лікування, розрізняють цільнолиті та роздільні вкладки. У першому випадку вони відливаються у вигляді нерозбірної конструкції, призначеної для зубів із двома або трьома корінням.

Розбірні вкладки складаються з двох деталей – штифта і кукси. Вони призначені для встановлення в зуби з одним кореневим каналом.

Серед матеріалів розрізняють протези з металу, кераміки, а також металокераміки. Найдовговічніші з них – металеві конструкції, адже вони здатні витримувати великі навантаження. Від них не сильно відстають керамічні протези – крім того, вони ще й щільно прилягають до сусідніх тканин і виглядають точнісінько як природна речовина зуба. Металокераміка – дуже витривалий матеріал, але в довгостроковій перспективі йому властиво порушувати герметичність через погану сумісність металів.

Як відбувається встановлення вкладки на зуб у клініці «Dent-House» в Одесі?

Насамперед проводиться обов’язкова консультація зі стоматологом – так для вас буде підібрано найкращий матеріал та підхід до лікування.

Перед процедурою проводиться санація ротової порожнини, а потім – пломбування та зачистка кореневих каналів зуба. Після цього створюється зліпок зуба, який відправляється до зуботехнічної лабораторії для створення унікального протезу.

Коли вкладка готова, канали та ясна сануються, і починається цементування протеза. Щоб добре закріпитися, вкладку міцно притискають до зуба.

В Одесі таке лікування коштує від 15000 грн залежно від обсягу роботи та складності її виконання.

Лікарі клініки «Дент-Хаус» забезпечують максимальний комфорт та впевненість пацієнтам у період лікування. Ми зібрали найкращих стоматологів Одеси, щоб ваші зуби були завжди здорові.

Запис на консультацію можливий будь-яким доступним чином із розділу «Контакти».

Часті питання про культьові вкладки

🦷 Які проблеми вирішують зубні культьові вкладки?

Є армуванням для зубів під час розподілу навантаження на зубну вісь.

😁 Скільки часу потрібно виготовлення зубних культьових вкладок?

2 прийоми з перервою в три робочі дні.

🦷 Як доглядати за зубними культьовими вкладками?

Не вимагають догляду, оскільки покриваються тимчасовими коронками до виготовлення постійних конструкцій.

Вартість послуг

Фахівці

Культьові вкладки

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.