Знімні ортодонтичні апарати

Знімні ортодонтичні апарати

Знімні ортодонтичні апарати – це спеціальні пластини, які служать для виправлення прикусу та нерівного зубного ряду у дітей та дорослих. Є кілька видів пластин, які ефективно справляються з проблемою. Тип знімного апарату підбирається індивідуально, а лікування проходить без болю та анестезії.

Знімні ортодонтичні апарати в Одесі

Сучасні клініки Одеси активно використовують знімні конструкції для виправлення нерівного ряду зубів чи неправильного прикусу. Найбільш популярні системи для лікування – це:

  1. Пластинка. Конструкція складається з пластмасової або силіконової капи, що кріпиться до піднебіння, та металевих дужок, що тримаються на зубах. У капі є спеціальний механізм, завдяки якому можна регулювати положення конструкції. Корекційні пластини можуть бути одно щелепними або розрахованими на обидві щелепи. В основному така методика лікування використовується у дітей віком до 11-12 років, коли зубний ряд ще не повністю змінився. Знімна пластинка показала дуже велику ефективність при активному зростанні нижньої та верхньої щелепи та зміні молочних зубів на постійні. Однак така методика використовується і для пацієнтів у дорослому віці.
  2. Елайнери. Це пластмасові знімні пластини із пластику, які застосовуються в різному віці.
  3. Трейнери. Є силіконові капи, які одягаються на щелепи.

Також до знімних конструкцій належать піднебінні розширювачі та інші інструменти. Деякі з них допомагають підготувати місце для дентальної імплантації.

Як відбувається лікування знімним ортодонтичним апаратом у клініці «Dent-House»

Лікування ортодонтичним знімним апаратом у клініці сімейної стоматології «Dent-House» в Одесі підбирається індивідуально. Ми приймаємо як дорослих, так і маленьких пацієнтів і можемо подолати будь-яку проблему. Лікар складає план лікування та підбирає тип знімної конструкції, яка виготовляється індивідуально. Також ортодонт дає поради щодо правильного використання пластини.

Тривалість лікування зазвичай становить від пів року до року.

Скільки коштує ортодонтична корекція знімним ортодонтичним апаратом в Одесі?

Ціна знімних ортодонтичних пластин в Одесі нижча за брекети. Це обумовлюється невисокою вартістю матеріалів, а також простішою конструкцією. Вартість лікування за допомогою такого методу визначається індивідуально – ціна залежить від особливостей випадку пацієнта, виду патології та тривалості лікування. Дізнатися, скільки коштує лікування за допомогою знімних ортодонтичних апаратів у клініці сімейної медицини «Dent-House», ви можете на нашому сайті або в адміністратора за телефоном.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології «Dent-House»

Хочете виправити прикус чи вирівняти зубний ряд за допомогою знімних конструкцій? Звертайтесь до наших фахівців! Лікарі клініки «Дент-Хаус» в Одесі допоможуть ефективно впоратися з проблемою у максимально короткі терміни. Також ви можете вилікувати карієс, зробити відбілювання зубів, видалити зуб або встановити коронки.

Наші переваги – це:

  1. Професійне обладнання для будь-яких маніпуляцій.
  2. Висококласні лікарі – професіонали з великим досвідом роботи, які регулярно підвищують кваліфікацію та освоюють нові методики. Відгуки про роботу стоматологів можна прочитати на сайті.
  3. Стерильність – використовуємо інноваційне обладнання для обробки інструментів.
  4. Прийнятні ціни.
  5. Затишний та тематичний інтер’єр для всієї родини.

Відгуки про нашу роботу ви можете прочитати на сайті. Записуйтесь на прийом та оцініть усі переваги на власному прикладі!

Часті питання про знімні ортодонтичні апарати

🦷 Які види ортодонтичних апаратів, що знімаються, пропонує стоматологічна клініка Dent House і для яких випадків вони рекомендовані?

Лабораторія клініки виготовляє всі види ортодонтичних апаратів для виправлення прикусу.

😁 Як відбувається процес застосування знімних ортодонтичних апаратів у стоматологічній клініці Dent House і як вони допомагають у корекції зубного прикусу?

За відбитком для пацієнта виготовляється індивідуальний апарат, пацієнт носить його не менше 22 годин на добу (знімні апарати) або протягом 2 тижнів -18 місяців (незнімні апарати). Періодично потрібна активація (переналаштування) апаратів за встановленим лікарем графіком. Апарати дозволяють усунути патології, впливаючи на зубощелепну систему.

🦷 Як довго може тривати лікування з використанням знімних ортодонтичних апаратів і які зміни можна очікувати під час та після лікування?

Від 8 до 18 місяців; результатом буде розширення щелепи, зміна нахилу зубів, можлива поява щілин між зубами (з подальшим закриттям за допомогою брекет-систем).

Вартість послуг

Фахівці

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.