Тимчасове протезування

Тимчасове протезування

Тимчасове протезування – це встановлення протеза на період адаптації зубів перед початком використання постійного протезу. Такі конструкції встановлюються лікарями на час виготовлення нового протезу – цей період може тривати до двох тижнів залежно від виду конструкції та матеріалів, що використовуються. При цьому сама тимчасова конструкція виготовляється лише за один-два дні.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі тимчасове протезування пропонується пацієнтам насамперед для звикання до використання протеза та навчання догляду за ним.

Види тимчасових зубних протезів

Тимчасове протезування

Для тимчасового використання зазвичай ставлять:

  • протези-метелики ‒ легкі нейлонові або акрилові конструкції;
  • суцільний поліуретановий протез для всього верхнього або нижнього зубного ряду;
  • тимчасові коронки з різних композитних матеріалів.

Після повноцінної санації ротової порожнини створюється індивідуальний зліпок щелепи, який передається до зуботехнічної лабораторії для створення тимчасового протезу. В Одесі у клініці «Dent-House» є своя зуботехнічна лабораторія, що забезпечує швидке виготовлення конструкції.

Якісні тимчасові протези у клініці «Дент-Хаус» в Одесі

Вартість виготовлення тимчасового протезу залежить насамперед від складності та типу конструкції. Точну ціну можна дізнатися безпосередньо на прийомі лікаря-стоматолога, оскільки для кожної щелепи тип протеза підбирається лише після детального огляду.

З «Dent-House» ви можете бути впевнені у якості протезування – як тимчасовими, так і постійними конструкціями. Наші лікарі регулярно впроваджують інноваційні методики лікування, а зуботехнічна лабораторія із сучасним обладнанням швидко виготовляє точні та високоякісні протези для ваших зубів.

Ми ставимо у пріоритет ваш комфорт, тому для кожного пацієнта визначається індивідуальний план лікування, підібраний спеціально з урахуванням особливостей зубів та інших нюансів.

Запис на прийом та консультацію лікаря-стоматолога можливий за номером телефону в розділі «Контакти» або через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті.

Вартість послуг

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.