Тимчасове протезування

Тимчасове протезування

Тимчасове протезування – це встановлення протеза на період адаптації зубів перед початком використання постійного протезу. Такі конструкції встановлюються лікарями на час виготовлення нового протезу – цей період може тривати до двох тижнів залежно від виду конструкції та матеріалів, що використовуються. При цьому сама тимчасова конструкція виготовляється лише за один-два дні.

У клініці «Дент-Хаус» в Одесі тимчасове протезування пропонується пацієнтам насамперед для звикання до використання протеза та навчання догляду за ним.

Види тимчасових зубних протезів

Тимчасове протезування

Для тимчасового використання зазвичай ставлять:

  • протези-метелики ‒ легкі нейлонові або акрилові конструкції;
  • суцільний поліуретановий протез для всього верхнього або нижнього зубного ряду;
  • тимчасові коронки з різних композитних матеріалів.

Після повноцінної санації ротової порожнини створюється індивідуальний зліпок щелепи, який передається до зуботехнічної лабораторії для створення тимчасового протезу. В Одесі у клініці «Dent-House» є своя зуботехнічна лабораторія, що забезпечує швидке виготовлення конструкції.

Якісні тимчасові протези у клініці «Дент-Хаус» в Одесі

Вартість виготовлення тимчасового протезу залежить насамперед від складності та типу конструкції. Точну ціну можна дізнатися безпосередньо на прийомі лікаря-стоматолога, оскільки для кожної щелепи тип протеза підбирається лише після детального огляду.

З «Dent-House» ви можете бути впевнені у якості протезування – як тимчасовими, так і постійними конструкціями. Наші лікарі регулярно впроваджують інноваційні методики лікування, а зуботехнічна лабораторія із сучасним обладнанням швидко виготовляє точні та високоякісні протези для ваших зубів.

Ми ставимо у пріоритет ваш комфорт, тому для кожного пацієнта визначається індивідуальний план лікування, підібраний спеціально з урахуванням особливостей зубів та інших нюансів.

Запис на прийом та консультацію лікаря-стоматолога можливий за номером телефону в розділі «Контакти» або через форму зворотнього зв’язку на нашому сайті.

Тимчасове протезування

Кваліфіковані спеціалісти

Тимчасове протезування

Гарантія на послуги

Тимчасове протезування

Індивідуальний підхід

Тимчасове протезування

Сучасне обладнання

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.