Відбілювання зубів за допомогою гелю Martin

Відбілювання зубів за допомогою гелю Martin

Відбілювання зубів з використанням гелю Martin – це процедура, яка використовує спеціальний гель Martin Schwarz для щадного освітлення зубів на кілька тонів. Гель містить пероксид карбаміду, який проникає в емаль і руйнує пігменти, що викликають її потемніння.

У клініці сімейної стоматології Dent House в Одесі процедуру проводять професійно, з повним дотриманням техніки та рекомендацій виробника.

Ми використовуємо тільки оригінальний гель, щоб забезпечити найкращий результат відбілювання.

Переваги відбілювання зубів із гелем Martin

Гелі Dr. Martin розроблено для ефективного освітлення зубів аж до восьми тонів. Формулу з перекисом карбаміду в основі розроблено з урахуванням комфорту в нанесенні та використанні – процедуру відбілювання з цим засобом можна проводити як у домашніх умовах за рекомендаціями стоматолога, так і в умовах стоматологічного кабінету.

Гель Dr. Martin Schwarz не потребує використання спеціальної лампи або додаткового обладнання для ефективного відбілювання зубів. Усе, що потрібно для проведення такої процедури – безпосередньо гель і капа-фіксатор.

Відбілювання з використанням цього гелю проводиться просто і швидко – достатньо 30 хвилин на одну процедуру, щоб помітити ефект. При правильному проведенні відбілювання з гелем Martin результат може триматися до одного року.

Фахівці стоматологічної клініки Dent House в Одесі готові провести професійну процедуру відбілювання з використанням цього гелю, а також дати рекомендації щодо його використання в домашніх умовах для підтримки білосніжної усмішки.

Кому підходить така процедура?

Використання гелю Dr. Martin Schwarz забезпечує просте відбілювання зубів як у домашніх умовах, так і в кабінеті стоматолога. Ця процедура підходить усім, кого турбує відтінок зубів – вони можуть пожовкнути через вживання природних харчових барвників, а також з віком або внаслідок паління.

Відбілювання з цим гелем не забирає багато часу, а отже підійде пацієнтам з дуже щільним графіком. Крім того, можливість використання гелю для домашнього відбілювання робить цю процедуру ще простішою, а результат – більш стійким.

Основні протипоказання до проведення такої процедури пов’язані з дитячим і підлітковим віком, періодом вагітності та грудного вигодовування, а також індивідуальною непереносимістю деяких компонентів гелю.

Догляд за зубами після відбілювання з гелем Martin

Після проведення відбілювання зубів процедура догляду стає важливим кроком для збереження результатів на довгий час. Після професійного відбілювання важливо дотримуватися кількох простих правил.

Протягом перших 48 годин після процедури рекомендується уникати вживання фарбувальних продуктів, таких як кава, чай, вино та інші. Це допоможе запобігти проникненню пігментів в емаль зубів і зберегти їхню білизну. Також необхідно утриматися від паління, щоб забезпечити оптимальне здоров’я і зовнішній вигляд вашої посмішки.

Бережіть свою посмішку за допомогою регулярної гігієни порожнини рота. Чистіть зуби двічі на день, використовуючи м’яку зубну щітку і рекомендовану вашим стоматологом зубну пасту. Це допоможе видалити харчові залишки й наліт, запобігши розвитку карієсу і підтримуючи білизну вашої посмішки на довгий час.

Професійне відбілювання зубів із гелем Martin у клініці Dent House в Одесі

Перед початком процедури проводиться чищення зубів – це дає змогу видалити наліт і зубний камінь, що забезпечить кращий контакт гелю з зубною емаллю.

Далі стоматолог за допомогою спеціального аплікатора або капсули наносить відбілювальний гель на поверхню зубів. Він залишається на зубах на певний час відповідно до інструкцій виробника. Час витримки може варіюватися залежно від бажаного рівня відбілювання.

Після закінчення часу витримки гель змивається з поверхні зубів. Майже завжди результат відбілювання видно відразу після процедури, але в деяких випадках може знадобитися повторне застосування для досягнення бажаного результату.

Дізнатися приблизну вартість такої процедури можна під час запису на первинну консультацію стоматолога в клініці “Дент-Хаус” в Одесі. Точну ціну на відбілювання зубів з використанням гелю Martin зможе повідомити безпосередньо лікар після оцінки обсягу роботи.

Наші фахівці працюють тільки з оригінальними засобами, гарантуючи помітний і довговічний результат відбілювання. Наші лікарі також допомагають розв’язати проблему чутливості, бруксизму та вилікувати багато захворювань зубів і ясен.

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.