- Медикаментозний сон
- Лікування зубів під загальним наркозом уві сні дитині та дорослому
- Лікування під загальним наркозом: що це таке, причини, підготовка
- Як відбувається лікування зубів із загальним наркозом?
- Кому не можна лікувати зуби уві сні?
- Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології «Dent-House»
- Скільки коштує лікування зубів під наркозом уві сні в Одесі?
- Фахівці
- Запис на прийом
Наркоз та аналізи
За допомогою загального наркозу забезпечується повна втрата свідомості та больових відчуттів під час операції, тому цей метод є найменше стресовим для організму під час стоматологічних операцій.
Наркоз
Сучасні препарати, які використовуються анестезіологами на лікування зубів під загальним наркозом, не викликають звикання. не впливають на стан пам'яті. Медикаменти, що застосовуються сьогодні для загального знеболювання, не суттєво впливають на психічні функції. Як правило, на повне відновлення свідомості пацієнта потрібно не більше пів години. Компоненти препаратів, що використовуються для загальної анестезії, швидко виводяться з організму, не залишаючи жодного сліду. Загальна анестезія має багато переваг, проте однією з основних переваг є той факт, що пацієнт не має значного збільшення рівня гормонів стресу під час операції. Вироблення гормонів стресу неминуча у пацієнтів, які обирають для операції місцеву анестезію і, отже, перебувають у свідомості під час операції.
- наявність у пацієнта неврологічних та психічних захворювань
- алергія на препарати для місцевої анестезії, їхня повна непереносимість
- посилений блювотний рефлекс
- неконтрольовані панічні атаки
- серйозні втручання (синус-ліфтинг чи кісткова пластика, хірургія щелепно-лицьових травм)
Медикаментозний сон
— стан організму, що характеризується відсутністю або зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів і больової чутливості, що штучно досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів.
Мрієте вилікувати всі зуби за один раз чи взагалі пройти лікування уві сні? В одне відвідування поринути в сон і прокинутися вже повністю вилікуваним?
- індивідуальна непереносимість препаратів
- запалення легенів
- патології серцево-судинної системи
- гострі або хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (особливо небезпечні в цьому відношенні катар та утруднення носового дихання)
- захворювання печінки та нирок у стадії загострення
- останній триместр вагітності
Попередньо
– здача аналізів
– за 2 дні до процедури необхідна розгорнута консультація анестезіолога, якого в обов’язковому порядку потрібно повідомити про будь-які хронічні захворювання, перенесені хвороби, алергічні реакції, непереносимість тих чи інших препаратів
– відмовтеся від прийому їжі за 6 годин, води – за 4 години до візиту до лікаря
– відразу після процедури заборонено сідати за кермо. Бажано мати супроводжуючу особу.
Устаткування
1. Наркозно-дихальний апарат – застосовується для наркозу у дітей та дорослих. |
- Комп’ютер Storm із модулем газового аналізу – входить у комплектацію наркозно-дихального апарату.
- Інфузомат – це пристрій, який у поєднанні зі шприцевим насосом інфузійним Instilar дозволяє дуже точно регулювати швидкість введення лікарських розчинів.
- Кисневий концентратор AirSep (США) застосовується для вироблення кисню. AirSep підключається до наркозно-дихального апарату та забезпечує постійне надходження кисню під час операції під наркозом.
- Портативний пульсоксиметр Storm 5000 – контрольно-діагностичний прилад, призначений для вимірювання насичення гемоглобіну артеріальної капілярної крові киснем та частоти пульсу.
- Портативний електрохімічний глюкометр – контрольно-діагностичний прилад призначений для вимірювання рівня цукру в крові.
Лікування зубів під загальним наркозом уві сні дитині та дорослому
Лікування зубів під наркозом – це маніпуляції, які проводяться під час того, як пацієнт перебуває в стані сну з тимчасовим вимкненням свідомості, больової чутливості та рефлексів. Не плутайте наркоз та медикаментозний сон: медикаментозна седація – внутрішньовенне або інгаляційне введення седативного препарату, яке не відключає свідомість і лише приглушує рефлекси, занурюючи пацієнта у стан легкого поверхневого сну. При наркозі ви не відчуваєте біль, не бачите маніпуляцій лікаря та прокидаєтеся після завершення лікування.
Лікування під загальним наркозом: що це таке, причини, підготовка
Стоматологія – це область медицини, яка постійно розвивається. Ще десяток років тому було важко уявити, що лікування зубів може проходити швидко, без страху та болю. На жаль, багато хто досі страждає від дентофобії – страху стоматологів. Для них, а також для інших пацієнтів, сучасні клініки пропонують лікування не під місцевою анестезією, а під загальним наркозом. Ця процедура абсолютно безпечна і дозволяє зробити будь-які, навіть найскладніші маніпуляції.
Загальний наркоз – це відомий метод, який використовують під час хірургічних втручань. Анестезіолог вводить в організм спеціальний препарат, завдяки якому людина поринає у стан глибокого сну і не відчуває болю. Тим часом лікар може проводити будь-які маніпуляції. Сучасні медикаменти не викликають звикання, абсолютно безпечні та дозволяють швидко відновитись після проведеної процедури. Ціна процедури залежить від тривалості наркозу.
Загальний наркоз роблять і дітям, і дорослим. Причини цього найрізноманітніші:
- страх стоматологів;
- алергія на препарати місцевої анестезії;
- психічні та неврологічні захворювання;
- посилений блювотний рефлекс;
- панічні атаки;
- низький больовий поріг;
- великий фронт робіт для стоматолога.
До лікування зубів під загальним наркозом пацієнт готується заздалегідь. Обов’язковою є здавання аналізів, консультація з анестезіологом. Вам неодмінно потрібно розповісти лікарю про хронічні захворювання, алергію та інші проблеми зі здоров’ям.
Як відбувається лікування зубів із загальним наркозом?
Лікування у сні проходить непомітно. Як варіант пацієнту в наявності надягають спеціальну дихальну маску, він заплющує очі, практично миттєво засинає і прокидається лише тоді, коли всі процедури вже завершені. Також у деяких випадках наркоз вводять внутрішньовенно.
Зазначимо, що в день лікування зубів під наркозом не можна приймати їжу за 6 годин до процедури та пити воду за 4 години до початку. Напередодні не слід вживати алкоголю.
Під час лікування поруч із пацієнтом постійно перебувають анестезіолог та його помічник. Фахівці контролюють ваше самопочуття і стан – дихання, пульс, роботу серця, артеріальний тиск, температуру тіла. Також забезпечується захист дихальних шляхів від потрапляння сторонніх частинок.
У клініці сімейної стоматології «Дент-Хаус» лікарі використовують найновіше обладнання – наркозно-дихальний апарат, комп’ютер із модулем газового аналізу, кисневий концентратор та портативний пульсоксиметр. Це дозволяє забезпечити максимальну безпеку та ефективність лікування для пацієнта.
Після виходу з наркозу може спостерігатись легке запаморочення, слабкість, які проходять через 15–20 хвилин. Ми рекомендуємо пацієнтам залишатися в клініці протягом 1–2 годин. Після цього можна вирушати додому. Пити воду дозволяється вже за годину, а вживати рідку їжу – через 2 години. Однак врахуйте, що за кермо сідати забороняється. Також потрібно відмовитись від алкоголю.
Загальний наркоз добре переносять і дорослі, і діти. Після процедури маленькі пацієнти іноді вередують, проте це швидко минає. Побічні ефекти у вигляді нудоти та блювання зустрічаються вкрай рідко.
Зазвичай загальний наркоз дозволяє лікареві проводити процедури протягом 1-5 годин. За цей час можна виконати досить великий обсяг роботи.
Кому не можна лікувати зуби уві сні?
На жаль, лікування зубів уві сні підходить не всім. Категорично не рекомендується проводити процедуру людям, у яких:
- індивідуальна непереносимість препаратів, що використовуються для наркозу;
- захворювання серця, нирок, печінки;
- проблеми з ендокринною системою;
- анемія;
- злоякісні захворювання;
- епілепсія.
Відкласти лікування також необхідно людям, у яких:
- бронхіальна астма під час загострення;
- нещодавно був інфаркт або інсульт (необхідно почекати щонайменше пів року);
- гострі захворювання верхніх дихальних шляхів (потрібно почекати 2 тижні після повного одужання);
- запалення легень;
- була нещодавня вакцинація.
Також не можна проводити лікування у сні при алкогольному або наркотичному сп’яніння та під час вагітності.
Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології «Dent-House»
«Дент-Хаус» – це клініка сімейної стоматології в Одесі з багаторічним досвідом роботи. Переваги співпраці з нами:
- Широкий спектр послуг. У нашій стоматологічній клініці ви можете вилікувати карієс, зробити відбілювання зубів і імплантацію, поставити брекети, вініри та ортопедичні конструкції будь-якого рівня складності, вилікувати бруксизм.
- Сімейно-орієнтований підхід. У нашій клініці ми сплануємо та приймемо на лікування всіх членів вашої родини одночасно, максимально корисно використовуючи час, який ви проводите у «Дент-Хаус».
- Індивідуальний підхід. Кожен випадок – особливий. Тому ми готуємо план індивідуального лікування для кожного пацієнтів Одеси.
- Професійне обладнання. У роботі ми використовуємо лише інноваційні технології, що дозволяють проводити навіть найскладніше лікування.
- Висококласні фахівці. Усі наші лікарі – професіонали з великим досвідом роботи. Крім того, лікарі постійно підвищують кваліфікацію, що підтверджується численними сертифікатами та дипломами. Усі лікарі обов’язково використовують міждисциплінарний підхід та працюють у команді, що підвищує якість послуг та скорочує час лікування.
- Стерильність. Безпека наших клієнтів – понад усе. Тому ми використовуємо найновіше обладнання для стерилізації інструментів, а також регулярно проводимо дезінфекцію клініки.
- Цінова політика. Завдяки широкому вибору матеріалів ми пропонуємо пацієнтам плани лікування в кількох цінових варіантах.
- Інтер’єр. Клініка сімейної стоматології «Dent-House» в Одесі – це окрема будівля з затишним і сучасним інтер’єром. Кожен стоматологічний кабінет оформлений тематично. Також до ваших послуг фоє, патіо із природним озелененням, зона відпочинку.
Наша стоматологія сподобається людям, які цінують якість, комфорт, безпеку та свій час.
Скільки коштує лікування зубів під наркозом уві сні в Одесі?
Точна вартість лікування зубів під загальним наркозом буде індивідуальна в кожному випадку. Ціна лікування уві сні в клініці «Dent- House» залежить від тривалості процедури та препаратів.
Ви можете дізнатися вартість лікування в адміністратора. Телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «контакти» і записуйтесь на консультацію або прийом на зручний час. Також на нашому сайті ви можете дізнаватися ціни, прочитати відгуки та ознайомитися з протоколами проведення різних процедур.
Вартість послуг
Процедура | Вартість |
---|---|
Пломба склоіономірна (звичайна – під коронку) | від 500 |
Пломба склоіономірна: подвійного затвердіння | від 600 |
Пломба фотополімерна (1 групи складності)
| від 700 |
Пломба фотополімерна 2 групи складності (дві поверхні та більше) | від 800 |
Естетична реставрація фронтального зуба
| від 5000 – 6000 |
Естетична реставрація жувального зуба | від 4000 – 5000 |
Заміщення дефекту зубного ряду
методом адгезивної техніки
на скловолокні | від 2800 |
Хід процедури
Пацієнт заплющує очі до початку лікування та відкриває після його завершення.
Під час усієї процедури поряд зі стоматологом працює анестезіолог, який ретельно контролює:
- самопочуття пацієнта
- глибину седації
- ЕКГ у трьох відведеннях для контролю роботи серця
- пульсоксиметрію для визначення насиченості крові кисню
- артеріальний тиск та температуру тіла
Фахівці
Фурдуй Катерина Сергіївна
Дитячий стоматолог
Адирова Ольга Вікторівна
Стоматолог-терапевт