Виправлення прикусу зубів

Виправлення прикусу зубів

Виправлення прикусу зубів – це процедура, спрямована на корекцію зубощелепної системи за допомогою різних методів вирівнювання. Ця методика дуже популярна, адже за статистикою близько 50% людей на планеті страждають від неправильного прикусу. При правильному анатомічному положенні зуби верхньої щелепи стикаються з нижніми (крім іклів), а верхні різці перекривають нижні. Будь-яке відхилення від норми потребує ортодонтії – корекції прикусу, оскільки неправильний прикус може викликати болі в щелепі, бруксизм, захворювання ШКТ та інші неприємності.

Виправлення прикусу зубів в Одесі

Якщо ви хочете виправити прикус в Одесі, зверніться до клініки сімейної стоматології «Дент-Хаус». Кваліфіковані ортодонти підберуть оптимальний спосіб лікування та допоможуть позбавитися неприємних наслідків неправильного прикусу. Звертатися до нас можна у будь-якому віці – ми лікуємо дорослих та дітей.

Методи виправлення прикусу в ортодонтії

Існує кілька методів лікування. Вони підбираються індивідуально, залежно від віку пацієнта, виду прикусу, ступеня патології. Найчастіше застосовують різні види брекетів – металеві, сапфірові, керамічні. Це традиційна система, яка може впоратися навіть із найскладнішими випадками. Брекети складаються з коригувальних частин, які кріпляться до кожного зуба, та дуги, яку закріплюють конструкцію. Металеві брекети найбільш доступні за ціною та найнадійніші. Керамічні та сапфірові системи більш естетичні та створюють менше дискомфорту, проте вони можуть бути неефективними у важких випадках.

Також застосовуються такі системи:

 1. Елайнери. Це прозорі капи, виготовлені з індивідуальних зліпків зубів. Вони тонкі та добре прилягають до зубів.
 2. Трейнери. Це силіконові капи, які одягаються на щелепи.
 3. Пластинка. Цей спосіб застосовують для дітей, у яких ще не сформувалася щелепа.
 4. Вініри. Якщо пацієнт має дуже слабку деформацію прикусу, його можна виправити за допомогою вінірів. Це тонкі пластини, що кріпляться безпосередньо до зуба. Вініри носять не знімаючи.

У найскладніших випадках прикус можна виправити хірургічним шляхом.

Також виділяють 2 види корекційних систем залежно від того, як вони кріпляться. Пластини бувають лінгвальні (встановлюються всередині зубного ряду) або вестибулярні (встановлюються із зовнішнього боку зубного ряду).

Скільки часу займає процедура

Тривалість процесу корекції прикусу визначається індивідуально. Найчастіше це 1,5-2 роки. Терміни залежать від того, наскільки важка патологія, а також вік пацієнта і стан його зубів. Також час може зрушуватися під час носіння брекетів – іноді зуби вирівнюються швидше чи повільніше, ніж це було заплановано. Швидше корекційне лікування прикусу – це відразу після зміни молочних зубів на постійні, оскільки щелепні кістки ще м’які та відносно легко змінюють форму.

До якого віку можна змінити прикус

Чим раніше ви почнете виправлення прикусу, тим краще. Оптимальний час для встановлення брекетів – це вік 12 років. Іноді процес можна розпочати трохи раніше (11 років) або пізніше (13–14 років). Також трапляються випадки, коли прикус виправляють на молочних зубах.

Щодо дорослих людей, то коригувати прикус можна у будь-якому віці. Звичайно, краще встановлювати брекети у 18–25 років. Однак можна виправляти деформації й у людей похилого віку – важливо, щоб не було протипоказань.

Як виправляють прикус у клініці «Dent-House»

Методи виправлення прикусу у клініці сімейної стоматології «Дент-Хаус» в Одесі обираються індивідуально, на основі попередніх досліджень. Лікар-ортодонт проводить зовнішнє обстеження та рентгенограму. На основі отриманих результатів визначається вид прикусу та підбирається оптимальна система корекції. Також ми обов’язково враховуємо цінову політику – пропонуємо пацієнтові різні варіанти.

Скільки коштує виправити прикус зубів в Одесі?

Цінова політика корекції прикусу зубів в Одесі є різною. Професійні клініки пропонують різну вартість послуг. В першу чергу, ціна залежить від вибору брекет-системи та індивідуального випадку пацієнта – те, що підходить одному, зовсім не підходить іншому. Тому дізнатися точну ціну виправлення прикусу можна лише після консультації з лікарем. Попередню вартість брекетів або інших систем можна дізнатися на нашому сайті або в адміністратора.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології «Dent-House»

Звертатися до стоматології «Dent-House» в Одесі можна не лише з неправильним прикусом. У нашій стоматологічній клініці ви можете вилікувати карієс і бруксизм, провести корекційну терапію, зробити відбілювання зубів, поставити брекети та вініри, видалити зуб. Ми проводимо лікування тільки після обстеження та підходимо до кожного випадку індивідуально. Наші лікарі впораються навіть зі складними дефектами, тому ви можете прийти до нас із будь-якою проблемою.

Наші переваги – це:

 1. Професійне обладнання, яке допоможе впоратися з важкими випадками.
 2. Висококласні лікарі. Наші лікарі – професіонали з великим досвідом роботи, які регулярно підвищують кваліфікацію та освоюють нові методики. Відгуки про роботу лікарів ви можете прочитати на сайті.
 3. Стерильність. Ми використовуємо першокласне обладнання для стерилізації інструментів, а також регулярно робимо дезінфекцію клініки.
 4. Програма лояльності. Завдяки широкому вибору матеріалів, ми можемо регулювати вартість лікування.
 5. Інтер’єр. Наша клініка – світла, затишна та нагадує світський клуб, а не лікарню.

Хочете оцінити всі переваги особисто? Записуйтесь на прийом прямо зараз.

Часті питання про виправлення прикусу зубів

🦷 Які методи та процедури використовуються в стоматологічній клініці Dent House для виправлення зубного прикусу?

 • методи: апаратний метод лікування (капи, пластини та апарати, брекет-системи, трейнери);
 • процедури: діагностика, зняття відбитків, вибір методу лікування, виготовлення кап, апаратів, підбір трейнерів, фіксація апарата або брекет-системи.

😁 Які основні причини неправильного зубного прикусу, які можуть бути виправлені у клініці Dent House?

Родові травми, спадковість, шкідливі звички, раннє видалення молочних зубів, невчасна зміна зубів, незвернення до ортодонту у дитячому віці, травми, естетична потреба.

🦷 Як довго може зайняти процес виправлення зубного прикусу та які зміни можна очікувати під час та після лікування?

Від 2 тижнів до 3 років; зміна положення зубів, розширення та зміна положення щелеп, відновлення правильного положення скронево-нижньощелепного суглоба.

Вартість послуг

Фахівці

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.