Професійне чищення зубів Air Flow

Професійне чищення зубів Air Flow

Професійне чищення зубів методом Air Flow – це стоматологічна процедура, під час якої використовується спеціальний пристрій і технологія для видалення зубного нальоту і пігментації з поверхні зубів. 

Цей метод ґрунтується на використанні комбінації води, повітря і спеціального порошку для чищення, яка під тиском очищає зуби від нальоту, каменю і плям, при цьому мінімізуючи дискомфорт для пацієнта. Така процедура допомагає запобігти зубним захворюванням, поліпшити стан порожнини рота і надати зубам більш здорового і білосніжного вигляду. В Одесі таку чистку можна зробити в нашій клініці сімейної стоматології “Дент-Хаус”.

Коли потрібна процедура чищення зубів Air Flow?

Використання комбінації повітря і води під високим тиском, а також спеціального содового препарату дає змогу безпечно й ефективно прибрати зубний наліт. Ця процедура особливо корисна в таких випадках:

  1. Боротьба з нальотом. Струмінь засобу для чищення під тиском повітря і води ефективно руйнує і видаляє зубний наліт навіть у важкодоступних місцях.
  2. Ефективне очищення без пошкодження емалі. Бікарбонат натрію – це м’який абразив, який дбайливо очищає емаль зубів і не викликає підвищеної чутливості.
  3. Поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Чищення зубів методом Air Flow прибирає пігментацію і плями, надаючи зубам більш білосніжного і здорового вигляду.

Ця процедура зазвичай не викликає хворобливих відчуттів. Регулярне чищення зубів методом Air Flow запобігає захворюванням ясен, карієсу та іншим проблемам порожнини рота.

Відмінності методу Air Flow від інших

Air Flow використовує щадне поєднання потоку повітря, води та дрібних частинок соди для м’якого очищення зубів від нальоту. Сода – природний м’який абразив, який чудово справляється з видаленням забруднень і водночас не пошкоджує емаль зубів.

Завдяки високому тиску і дрібним абразивним частинкам метод Air Flow дає змогу очистити зуби швидко й ефективно навіть у важкодоступних місцях. Порівняно з іншими методами чищення, процедура Air Flow зазвичай менш травматична для ясен і емалі.

У більшості випадків процедура чищення зубів за технологією Air Flow не викликає хворобливих відчуттів і проходить з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Які є протипоказання до такої процедури?

Попри всі переваги, процедура чищення зубів Air Flow має протипоказання. 

Наприклад, пацієнтам з чутливими зубами або з деякими формами пародонтиту може знадобитися альтернативний метод чищення. Тому перед проведенням цієї процедури потрібно обов’язково проконсультуватися зі стоматологом, який допоможе визначити відповідний метод чищення зубів з урахуванням ваших індивідуальних особливостей. 

Хоча процедура чищення зубів вважається безпечною та ефективною, у неї все ж є певні протипоказання:

  • підвищена чутливість зубів;
  • пародонтит та інші захворювання пародонту;
  • алергія на соду.

З обережністю потрібно підходити до професійного чищення зубів під час вагітності, а також за наявності зубних процесів або ортодонтичних конструкцій. Обов’язково пройдіть первинну консультацію зі стоматологом клініки Dent House в Одесі, щоб забезпечити максимально безпечне та ефективне проведення професійного чищення зубів.

Професійне чищення зубів Air Flow у клініці Dent House в Одесі

Перед тим, як розпочинати чищення, стоматолог проводить огляд порожнини рота й оцінює стан зубів і ясен. Таким чином визначається обсяг роботи, а також виявляються можливі протипоказання до чищення.

Якщо на поверхні зубів є великі відкладення каменю або нальоту, їх видаляють за допомогою інструментів ручного чищення або ультразвуку. Після цього лікар розпочинає процедуру чищення. Спочатку на зуби і ясна наноситься захисний гель, щоб захистити їх від можливого подразнення. Потім під високим тиском подається суміш повітря, води та натрієвої бікарбонатної соди на поверхню зубів. Ця суміш створює потік, який ефективно видаляє зубний наліт, пігментацію і плями з поверхні зубів.

Після процедури Air Flow зуби полірують спеціальною пастою для надання їм більш гладкої та блискучої поверхні.

Дізнатися вартість проведення професійного чищення зубів в Одесі в нашій клініці можна під час запису на первинну консультацію стоматолога. Наші фахівці працюють на сучасному обладнанні, використовуючи виключно актуальні методики лікування, щоб забезпечити довготривалий результат і якісну гігієну порожнини рота.

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.