Бюгельне протезування

Бюгельне протезування

Бюгельний протез ‒ це знімний зубний протез у формі дуги, який фіксується на зубах, що залишилися, і забезпечує достатню жувальну та естетичну функцію.

Те, що у фільмах та масовій культурі найчастіше називають «знімною щелепою», найчастіше є саме бюгельним протезом – знімним та зручним.

Встановленням бюгелів в Одесі займається стоматологічна клініка «Дент-Хаус».

Показання та протипоказання до встановлення бюгельних протезів

Бюгельні протези встановлюють у тих випадках, коли встановлення постійних протезів неможливе через стан зубів або наявність протипоказань до цього.

Крім того, знімні бюгельні протези можна ставити, якщо відразу кілька зубів у ряду сильно пошкоджені, видалені або вимагають видалення.

Серед інших показань:

  • швидке стирання емалі;
  • парадонтоз;
  • необхідність у виправленні прикусу за відсутності зубів.

Протипоказань до встановлення бюгельних протезів небагато – надто глибокий прикус, хронічні захворювання, а також запальні процеси в ротовій порожнині.

Переваги та недоліки такого протезування

Бюгельне протезуванняБюгельні протези досить зручні. Вони не впливають на смакові відчуття та дикцію, не завдають сильного дискомфорту, та рівномірно розподіляють навантаження по зубному ряду. Крім того, бюгель – це чудова бюджетна альтернатива зубним імплантам – особливо коли потрібно замінити відразу кілька зубів.

Мабуть, єдина нестача такої конструкції – занадто міцна фіксація на опорні зуби, внаслідок чого на них поступово стирається емаль.

Різновиди бюгельних протезів в Одесі

Серед бюгельних протезів розрізняють чотири різні за способом фіксації вида.

Протези на кламерах забезпечують рівномірне навантаження на зуби і ясна шляхом регульованих фіксаторів кламерів. Найчастіше такі протези ставлять на жувальні зуби.

Бюгелі на атачментах використовують систему маленьких замків, де одна частина замку встановлюється в опорний зуб, а друга знаходиться безпосередньо на дузі протеза. Така система практично повністю непомітна.

Бюгель з телескопічними коронками ‒ досить складна конструкція, для встановлення якої потрібно додатково підточувати зуби. Після цього на них кріпляться металеві основи із замками, а зовні фіксуються реалістичні коронки – внаслідок цього посмішка виглядає природною, без натяку на наявність протеза.

І, нарешті, для пацієнтів з алергією на різні метали ідеальним рішенням стане протез квадротті – дуга з легких полімерів. Для встановлення такого протеза не потрібно обточувати зуби – у конструкції передбачено надійну систему фіксації.

Як відбувається встановлення бюгельних протезів?

Все починається з запису на прийом у стоматолога, де лікар оглядає ротову порожнину, санує її, і знімає зліпок для створення індивідуального протезу.

На основі цього зліпка в лабораторії відливають каркас протеза та встановлюють фіксатори. Перше встановлення проходить під контролем лікаря ‒ він дасть додаткові поради щодо використання та догляду за конструкцією.

Професійне та ефективне стоматологічне лікування в Одесі в клініці «Дент-Хаус»

Вартість знімного протеза залежить від системи фіксації та матеріалів, які використовуються для виготовлення. Докладніше про ціну виготовлення протеза можна дізнатися безпосередньо у нашій клініці в Одесі.

«Dent-House» ‒ це одні з найкращих стоматологів Одеси, які ставлять комфорт пацієнта у пріоритет та забезпечують ефективне та безболісне лікування будь-яких стоматологічних захворювань.

Запис на прийом можливий за номером телефону клініки або через форму зворотнього зв’язку на сайті.

Часті питання про бюгельне протезування

🦷 Що таке бюгельне протезування і для кого воно підходить?

Це армоване лиття, яке звільняє слизову та дає можливість розподілити навантаження на зуби, що залишилися, за допомогою системи фіксації (кламера, замки, атачменти).

😁 Яким є процес виготовлення бюгельних зубних протезів?

Відбитки ➡️ виготовлення литого каркасу ➡️ примірка воскової композиції ➡️фіксація готової конструкції.

🦷 Які особливості догляду за зубними бюгельними протезами?

Щоденна гігієна та використання іригатора.

Вартість послуг

Фахівці

Бюгельне протезування

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.