Пломбування каналів

Пломбування каналів

Пломбування зубних каналів – це поширена стоматологічна процедура. В основі такого методу – герметизація коренів за допомогою спеціальних матеріалів. Розглянемо, що таке лікування зубних каналів, як воно проводиться і коли необхідно.

Пломбування каналів в Одесі

Щоб запломбувати зубні канали в Одесі за доступною ціною, зверніться до клініки «Dent-House». Кваліфіковані лікарі проведуть діагностику та нададуть всю необхідну допомогу. Пам’ятайте: чим раніше звернетеся до клініки, тим простіше і дешевше буде лікування.

Що таке пломбування зубних каналів (обтурація)

Пломбування зубних каналів також відоме як обтурація – це процедура лікування зубів, яка виконується з метою збереження зуба при пошкодженні його кореня або пульпи (м’яких тканин усередині зуба). У таких випадках бактерії можуть проникнути всередину та викликати інфекцію, що призводить до сильних болів та втрати зуба.

Для чого проводять пломбування зубних каналів?

Пломбування зубних каналів в Одесі – це один із найпоширеніших методів збереження зубів. Воно необхідно, щоб не допустити проникнення інфекцій усередину зуба та зберегти його. Пломбування каналів проводять у разі пульпіту, гранульоми, періодонтиту, глибокого карієсу, травм або руйнувань зуба.

Етапи та методики пломбування

Пломбування зубних каналів – це складна та багатоетапна процедура, яка зазвичай виконується стоматологом-ендодонтистом. Ось основні етапи пломбування зубних каналів:

  1. Діагностика. Лікар проводить огляд та рентгенівські дослідження пацієнта, щоб визначити, чи потрібне пломбування зубних каналів.
  2. Анестезія. Перед початком процедури лікар робить місцеву анестезію, щоб зменшити біль та дискомфорт під час лікування.
  3. Очищення зубного каналу. Лікар робить отвір у зубі та за допомогою інструментів видаляє уражену тканину та бактерії з зубного каналу. Для досягнення максимальної точності використовується спеціальний мікроскоп.
  4. Розширення зубного каналу. Стоматолог розширює зубний канал та видаляє всі залишки ураженої тканини, щоб забезпечити максимальну ефективність пломбування. Також канали промивають спеціальним розчином.
  5. Заповнення зубного каналу. Лікар заповнює зубний канал спеціальним матеріалом, який допомагає запобігти повторному зараженню та зберегти зуб. У деяких випадках стоматолог використовує тимчасові матеріали для пломбування, щоб знезаразити чи вилікувати зуб.

Після процедури пломбування, стоматолог може порекомендувати пацієнтові встановлення коронки на зуб, щоб зміцнити його та захистити від подальших пошкоджень.

Насамкінець лікар проводить контрольний огляд і дає рекомендації щодо догляду за зубами та запобігання повторним інфекціям.

Етапи можуть незначно відрізнятися – залежно від конкретної ситуації та методу лікування, що використовується стоматологом. У будь-якому випадку пломбування зубних каналів проводить досвідчений лікар у суворій відповідності до протоколів та стандартів безпеки.

Сучасні стоматологи використовують кілька методик пломбування зубних каналів. У кожному їх застосовується гутаперча – еластичний продукт, який проникає навіть у мікроскопічні отвори. Її розігрівають або роблять із матеріалу штифти. Після затвердіння гутаперча стає дуже щільною та міцною, вона не розчиняється у воді, не змінює форму та забезпечує герметичність.

Розглянемо найпопулярніші методики:

  1. Метод пломбування розігрітої гутаперчі. При цьому способі додатково використовується спеціальний апарат, який забезпечує надійний та тривалий результат.
  2. Метод центрального штифта або одного конуса. Процедура проводиться лише якщо канал рівний та широкий. Лікар підбирає штифт і заповнює кореневий канал, а простір, що залишився, заповнює гутаперчею.
  3. Методика вертикальної конденсації гарячої гутаперчі. При цьому методі лікар заповнює канали розігрітою гутаперчею і трамбує її за допомогою спеціальних штифтів.
  4. Методика латеральної (бічної) конденсації. Цей спосіб використовують для заповнення каналів гутаперчевими штифтами.
  5. Секційна методика. Застосовується для дуже викривлених каналів.

Метод пломбування підбирає лікар.

Особливості пломбування зубних каналів у клініці «Dent-House»

Бажаєте запломбувати зубні канали в Одесі швидко та якісно? Зверніться до клініки сімейної стоматології «Дент-Хаус». Тут вас зустрінуть лікарі з багаторічним досвідом, які завжди вибирають відповідний метод пломбування та захисту зуба від подальших руйнувань. Також у нашій клініці ви можете скористатися іншими послугами. Наприклад, великою популярністю в Одесі користується стоматологія для вагітних.

Записуйтесь на прийом і дізнавайтеся про вартість процедур телефоном, вказаним на сайті або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Часті питання про пломбування каналів

🦷 Що таке пломбування каналів і коли воно необхідне?

– Це мікрохірургічний процес у самих кореневих каналах зуба за участю збільшення.

– Необхідна, якщо запальний процес зачепив не тільки тверді, а й м’які тканини зуба.

😁 Як відбувається процедура пломбування каналів?

У кілька етапів залежно від групи зубів і кількості каналів (буває від 1 до 6 каналів в 1 зубі).

🦷 Які наслідки очікувати після пломбування каналів?

– Збереження кісткової тканини щелепи.

– Збереження функціональності зуба.

Вартість послуг

Фахівці

Пломбування каналів

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Пломбування каналів

Кирилюк Юліана Іванівна

Дитячий стоматолог

Пломбування каналів

Фурдуй Катерина Сергіївна

Дитячий стоматолог

Пломбування каналів

Адирова Ольга Вікторівна

Лікар-стоматолог

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.