Ремінералізація зубів

Ремінералізація зубів

Ремінералізація зубів – це процес відновлення мінеральних елементів у зубній емалі для заповнення їхнього дефіциту. Зубна емаль містить фосфати та кальцій, які можуть руйнуватися під впливом кислот і бактерій у ротовій порожнині. 

Ремінералізація відбувається завдяки відновленню емалі спеціальними хімічними складами, що містять структурні речовини. Цей процес дає змогу зміцнити емаль і запобігти розвитку карієсу.

В Одесі ця процедура доступна для дорослих і дітей у клініці сімейної стоматології Dent House. Ремінералізація вважається найкращою профілактикою карієсу і розв’язанням проблеми підвищеної чутливості зубів, і наші стоматологи використовують професійне обладнання та склади для отримання найкращих результатів.

У яких випадках потрібна ремінералізація зубів?

Дієта, багата на цукор та інші речовини, що підвищують кислотність у порожнині рота, призводить до активного розмноження бактерій і руйнування емалі.

У нормі надлишки кислоти нейтралізуються слиною, яка має дещо лужну реакцію. Якщо ж цей крихкий баланс порушується, основна мінеральна речовина емалі піддається руйнуванню.

Використання фтору під час ремініралізації зміцнює емаль, роблячи її більш стійкою до руйнування.

Така процедура буде актуальною для пацієнтів із чутливою емаллю, а також для тих, хто регулярно робить професійне відбілювання зубів. Саме ремінералізація дає змогу відбілювати зуби в професійних умовах максимально безпечно.

Крім того, ремінералізація стане чудовою профілактикою карієсу, захищаючи важкодоступні ділянки від зубного нальоту і бактерій.

Види ремінералізації зубів

Ремінералізація емалі може бути природною – у цьому разі відновлення структури емалі досягається внаслідок корекції харчування і правильної організації гігієни ротової порожнини. Як правило, цей профілактичний захід знижує ризик серйозної демінералізації зубів.

Штучна ремінералізація, своєю чергою, поділяється на кілька видів:

  • фторування – процедура з використанням препаратів фтору для відновлення мінерального балансу емалі;
  • використання електрофорезу для доставки мінералів у структуру емалі;
  • використання спеціальних кап.

Найпопулярнішим і найефективнішим методом вважається фторування, хоча за наявності показань стоматолог може порекомендувати інший спосіб.

Які є протипоказання до цієї процедури?

Ремінералізація зубів може проводитися тільки в разі незначних дефектів емалі. Якщо ступінь пошкодження високий, лікування стає складнішим, тому важливу роль відіграє саме профілактика демінералізації зубів.

Серед протипоказань до проведення цієї процедури – алергічна реакція на один із компонентів ремінералізуючого складу, захворювання щитоподібної залози, а також серйозні захворювання сечовидільної системи. У всіх інших випадках цю процедуру проводять абсолютно безпечно і зі стійким ефектом.

Професійна ремінералізація зубів у клініці Dent House в Одесі

Під час першого прийому лікар оцінює стан емалі зубів за допомогою візуального огляду, щоб визначити рівень пошкодження та необхідність ремінералізації. Крім того, лікар визначає наявність або відсутність протипоказань, щоб забезпечити безпеку проведення процедури.

Перш ніж почати процедуру ремінералізації, стоматолог нашої клініки в Одесі очищає зуби від нальоту і зубного каменю за допомогою інструментів і ультразвукового чищення. Після цього на поверхню зубів наноситься спеціальний ремінералізуючий засіб. Залежно від техніки, додатково може проводитися обробка світлом – це необхідно для прискорення проникнення мінералів в емаль.

Дізнатися приблизну вартість такої процедури можна під час запису на первинну консультацію стоматолога клініки “Дент-Хаус” в Одесі. Точну ціну на професійну ремінералізацію зубів зможе повідомити безпосередньо лікар після оцінки обсягу роботи та вибору відповідної техніки.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології Dent House

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології “Dent House” для всієї родини:

  1. Надаємо весь спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей.
  2. Враховуємо особливості кожного пацієнта під час складання плану лікування.
  3. Створюємо комфортну атмосферу для маленьких пацієнтів, використовуємо спеціальні методи лікування, щоб візит до стоматолога не був травмуючим.
  4. У нашій клініці працюють стоматологи з багаторічним стажем роботи, які постійно вдосконалюють свої знання і навички.
  5. Використовуємо сучасне обладнання, яке дає нам змогу проводити діагностику та лікування з максимальною точністю і комфортом для пацієнтів.
  6. Наші адміністратори завжди готові допомогти вам записатися на прийом і відповісти на всі ваші питання.

Ми дбаємо про здоров’я ваших зубів і красу вашої посмішки. Записуйтеся на прийом до клініки сімейної стоматології “Дент-Хаус” уже сьогодні.

Вартість послуг

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.