Відбілювання зубів ZOOM 4

Відбілювання зубів ZOOM 4

Відбілювання ZOOM 4 – це процедура професійного відбілювання зубів, доступна вам у клініці сімейної стоматології Dent House в Одесі. Вона заснована на застосуванні спеціального гелю, який рівномірно наноситься на зуби, фіксується захисною капою та активується світлодіодною лампою. 

Всього за один сеанс ZOOM 4 ви можете освітлити зуби на вісім тонів. Примітна особливість цієї технології полягає в можливості її використання навіть у пацієнтів з підвищеною чутливістю емалі, а також у курців.

Переваги відбілювання зубів за технікою ZOOM 4

Відбілювання зубів методом ZOOM 4 є одним із найефективніших і найпопулярніших способів досягнення ідеально білої посмішки. При цьому така методика підходить для пацієнтів з обтяженим анамнезом – курців і власників підвищеної чутливості зубної емалі.

ZOOM 4 відрізняється від інших методик відбілювання наявністю додаткового складу, що зміцнює емаль. Коли відбілювальний гель активується впливом холодного світла, молекули кисню проникають в емаль і руйнують пігмент, тим самим освітлюючи зуби. Одночасно з цим вивільняється фосфат кальцію, який відразу ж береться за відновлення емалі.

Всього за 45 хвилин такої процедури пацієнти отримують ефективне відбілювання зубів від п’яти до восьми тонів. При цьому результат відбілювання залишається з вами щонайменше на рік, якщо дотримуватися рекомендацій стоматолога щодо догляду за зубами після процедури.

У клініці сімейної стоматології “Дент-Хаус” в Одесі використовують оригінальне обладнання Phillips і сертифікований активний гель, щоб процедура відбілювання за методикою ZOOM 4 пройшла для вас з максимальним комфортом.

Кому підходить така процедура?

Для отримання найкращих результатів після відбілювання за цією технологією до процедури потрібно трохи підготуватися. Найкращий ефект спостерігається, якщо до проведення процедури вилікувано карієс, проведено професійне чищення зубів, а також укріплено емаль.

Для підготовки досить ретельно почистити зуби, а за необхідності – пройти професійну чистку. Це необхідно для рівномірного розподілу відбілювального складу. 

Як і більшість інших методів відбілювання зубів, ZOOM 4 протипоказаний:

  • дітям і підліткам;
  • вагітним і годувальницям;
  • у разі запальних захворювань ротової порожнини.

Ця процедура підходить вам, якщо через вплив харчових барвників, паління або вікові зміни ваші зуби потемніли та набули жовтуватого відтінку. Один сеанс ZOOM 4 освітлює емаль на кілька тонів, і цей ефект тримається довгий час.

Догляд за зубами після відбілювання ЗУМ 4

Після процедури відбілювання зубів потрібно особливо уважно стежити за своїм доглядом за порожниною рота, щоб зберегти результати відбілювання і підтримати здоров’я зубів і ясен.

Перші 48 годин після відбілювання намагайтеся уникати продуктів, що містять барвники, щоб запобігти повторній пігментації. Також обмежте споживання солодких і кислих напоїв, щоб запобігти руйнуванню емалі.

Паління і жувальний тютюн можуть плямувати зуби й пошкоджувати зубну емаль – відмовтеся від цигарок для збереження результату відбілювання і підтримки здоров’я зубів загалом.

Професійне відбілювання зубів ZOOM 4 у клініці Dent House в Одесі

Перед початком відбілювання зубів ЗУМ 4 проводиться професійне чищення зубів для видалення всіх видів зубних відкладень і нальоту. Якщо зуби уражені карієсом, перед відбілюванням потрібно пройти лікування, інакше результат процедури буде недовговічним.

Сама процедура відбілювання займає близько пів години. Стоматолог наносить відбілювальний гель на зуби, що входять у зону посмішки. Потім на них спрямовують ультрафіолетову лампу ZOOM 4, яка активує хімічну реакцію звільнення кисню. Кисень проникає в глибокі шари емалі та видаляє навіть найстійкіші пігментні плями, забезпечуючи сяючу білу посмішку.

Наші фахівці працюють виключно з оригінальним обладнанням і відбілювальними складами, гарантуючи безпеку й ефективність відбілювання зубів. 

Дізнатися ціну на проведення процедури відбілювання в клініці сімейної стоматології “Дент-Хаус” в Одесі можна під час запису на прийом до лікаря. Запишіться на консультацію зараз, щоб дізнатися остаточну вартість такої процедури. У нас також можна встановити вініри, вилікувати чутливість зубів і знизити негативні наслідки бруксизму.

Вартість послуг

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.