PRF-терапія в стоматології

PRF-терапія в стоматології

PRF-терапія (Platelet Rich Fibrin – збагачений тромбоцитами фібрин) – інноваційний метод у стоматології, вперше розроблений у міжнародному навчальному центрі в Ніцці. Метод ґрунтується на використанні природного матеріалу фібрину пацієнта для швидкого загоєння ран після таких хірургічних операцій, як видалення зуба, лікування запалень у ротовій порожнині, пародонтиту. PRF-метод сприяє природному процесу регенерації клітин і активізує захисні функції організму.

Методика отримання PRF-препарату

Матеріалом для PRF-препарату слугує кров пацієнта. Це частина плазми з високим вмістом фібрину, тромбоцитів і елементів для росту судинних тканин. Прф-мембрану можна отримати протягом 8-12 хвилин у кабінеті у лікаря клініки Дент-Хаус в Одесі. Вона виготовляється в пластиковій пробірці з використанням активатора плазми або в скляній колбі за допомогою центрифуги з високою швидкістю обробки матеріалу. Щоб отримати ПРФ-препарат, потрібна невелика кількість крові, при цьому результат його використання – швидке загоєння ран і відновлення тканин після проведеної операції.

Корисні якості фібрину, отриманого за допомогою PRF

Ефективність фібрину, отриманого методом PRF, дуже висока, тому активно використовується стоматологами клініки Dent-House в Одесі. З його допомогою вдасться уникнути запалення, ріст клітин прискорюється, тканини відновлюються значно швидше. Збагачена тромбоцитами плазма з власної крові пацієнта не викликає алергії та відторгнення, як це відбувається при використанні штучних матеріалів. Серед основних корисних властивостей фібрину:

 1. Стимулює загоєння ран завдяки своїй властивості відновлювати тверді та м’які тканини.
 2. Скорочує час загоєння і відновлення після оперативного втручання, наприклад, під час лікування гранульоми. Стан пацієнта значно поліпшується в найкоротші терміни.
 3. Підвищує успішність проведення імплантації, мінімізуючи ризик ускладнень.
 4. Зменшує рубці на тканинах і допомагає зберегти їхню природну структуру.

Детальніше про користь терапії фібрином, про ПРФ-процедуру і вартість послуги ви можете дізнатися на прийомі у лікаря в стоматології Dent-House в Одесі. Також ви можете подивитися відгуки наших клієнтів про результати проведеної процедури.

Показання до використання PRF-терапії

Здатність фібрину перешкоджати кровотечі, ставати частиною тканини та стимулювати ріст кровоносних судин пояснює його широке використання в низці стоматологічних процедур:

 • при видаленні зубів, коли треба зберегти висоту, об’єм і форму кістки;
 • під час проведення тимчасового протезування та встановлення імплантів;
 • трансплантації тканин;
 • синус-ліфтингу;
 • на етапі встановлення металокерамічних конструкцій;
 • при ускладненнях щелепно-лицьових травм;
 • кровоточивості та рихлості ясен;
 • лікуванні гінгівіту;
 • лікуванні пародонтиту.

Складаючи план лікування в клініці Dent-House, наші лікарі детально розкажуть про метод і його переваги в кожному індивідуальному випадку. Також ви можете отримати у них інформацію про те, скільки коштує процедура.

Протипоказання до PRF-терапії

ПРФ-терапія добре переноситься організмом пацієнта, проте є протипоказання, про які потрібно знати. Це низка захворювань:

 • гепатит або ВІЛ;
 • проблеми з обміном речовин;
 • ГРВІ, інфекційні хвороби;
 • пухлинні новоутворення;
 • розлади психіки.

Під час вагітності або лактації можливість проведення процедури обговоріть із лікарем.

Процедури A-PRF та I-PRF у клініці “Дент-Хаус”

У клініці “Дент-Хаус” головною умовою надання допомоги пацієнту є комфорт і надання якісного лікування в найкоротші терміни відповідно до міжнародних стандартів. Лікарі стоматології активно використовують методи PRF для здійснення терапії та оперативних втручань, що надає можливість нашим пацієнтам отримати обслуговування на вищому рівні. Клініка оснащена необхідним обладнанням для отримання A-PRF та I-PRF-препаратів, про особливості яких ви дізнаєтеся від свого лікаря. Записатися на прийом до стоматології Dent-House в Одесі ви можете за телефонами на сайті. Здоров’я ваших зубів у наших професійних руках!

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.