Відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання Magic Smile – це процедура професійного відбілювання зубів, яка використовує спеціальний гель і його світлову активацію для досягнення білого відтінку зубів. 

Цю процедуру проводять у сімейній стоматологічній клініці Dent House в Одесі, її можна виконати за один візит. Гель, що містить карбамід (більш щадний варіант пероксиду водню), наноситься на зуби, а потім активується світлом LED-лампи, щоб прискорити процес відбілювання. Головна відмінність цього методу відбілювання від інших – підвищена безпека і можливість використання навіть на чутливих зубах.

Переваги відбілювання зубів за технікою Magic Smile

Техніка відбілювання Magic Smile є безпечною для емалі зубів і м’яких тканин рота, оскільки під час проведення процедури стоматологи клініки Dent House в Одесі використовують гель на основі перекису карбаміду і спеціальну LED-лампу, яка не перегріває емаль. 

Така процедура дає змогу помітно освітлити колір зубів – до дев’яти тонів за один сеанс. При цьому триває відбілювання близько 30 хвилин – чудовий варіант для пацієнтів з щільним графіком.

Мабуть, найголовніша перевага відбілювання зубів за технікою Magic Smile – це стійкість результату. При дотриманні рекомендацій стоматолога по догляду після процедури ви отримуєте білосніжну посмішку, яка буде з вами до двох років.

Кому підходить така процедура?

Основні показання для проведення відбілювання Magic Smile в клініці сімейної стоматології “Дент-Хаус” в Одесі – це невдоволення кольором зубів і бажання їх освітлити.

Ця процедура рекомендується пацієнтам, які бажають помітно відбілити або освітлити зуби. Крім того, її проведення корисне для людей із флюорозом, а також після депульпації зуба, коли емаль досить сильно темніє.

Якщо ви часто вживаєте багату на пігменти їжу і напої – наприклад, каву і продукти з харчовими барвниками – відбілювання Magic Smile допоможе відновити природний білий колір посмішки на довгий час. Також це актуально для курців, адже смоли теж можуть надавати зубам жовтуватий відтінок.

Протипоказань до проведення такого відбілювання небагато, але їх обов’язково потрібно враховувати під час ухвалення рішення про проведення процедури:

  • дитячий і підлітковий вік;
  • період вагітності та лактації;
  • надмірна чутливість зубів;
  • алергічні реакції на один із компонентів гелю;
  • наявність карієсу, пульпіту, зубного каменю або нальоту.

Крім того, глибокі тріщини емалі також вважаються протипоказанням до проведення відбілювання. У таких випадках стоматолог нашої клініки порекомендує спочатку розв’язати первинну проблему – чутливість, тріщини емалі, карієс, і тільки потім братися за відбілювання.

Догляд за зубами після відбілювання Magic Smile

Після відбілювання зубів догляд стає ключовим фактором для збереження результатів процедури на довгий час. Для успішного догляду після професійного відбілювання слід дотримуватися кількох важливих правил.

У перші 48 годин після процедури рекомендується уникати вживання фарбувальних продуктів, таких як кава, чай, вино та інші. Це допоможе запобігти проникненню пігментів в емаль зубів і зберегти їхню білизну. Також слід утриматися від куріння, що також позитивно позначиться на вашій усмішці.

Дотримуйтесь регулярної гігієни порожнини рота, чистіть зуби двічі на день м’якою зубною щіткою і рекомендованою вашим стоматологом зубною пастою. Це допоможе уникнути утворення нальоту і карієсу, підтримуючи білизну вашої посмішки на довгий час.

Професійне відбілювання зубів Magic Smile у клініці Dent House в Одесі

Процедура відбілювання починається з ретельного очищення зубів від нальоту і зубного каменю. Потім відбілювальний гель наноситься на поверхню зубів за допомогою спеціального аплікатора або капи. 

Після цього на зуби накладається спеціальна захисна маска, щоб запобігти контакту гелю зі слизовою оболонкою рота і яснами. 

Після нанесення гелю і захисної маски використовується спеціальна лампа, яка активує і прискорює реакцію звільнення кисню з гелю. Це підсилює дію складу, допомагаючи йому проникнути в структуру емалі та зруйнувати пігменти, які надають зубам жовтуватий або сіруватий відтінок.

Переваги співпраці з клінікою сімейної стоматології “Dent House”

Стоматологи нашої клініки працюють з оригінальними засобами та обладнанням, щоб допомогти вам створити ідеально білу посмішку. Щоб дізнатися точну вартість відбілювання зубів за такою методикою, достатньо записатися на первинний прийом. Лікар проведе огляд, відповість на питання, що цікавлять, і дасть рекомендації щодо підготовки до процедури.

Запис на прийом можливий на нашому сайті, а також через зручний вам месенджер – зв’яжіться з адміністратором, щоб дізнатися приблизну ціну такого методу відбілювання і записатися на первинну консультацію. У нас також можна отримати допомогу в разі бруксизму та інших захворювань, через які страждають зуби.

Вартість послуг

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.