Голівудські вініри

Голівудські вініри

Голлівудські вініри, або люмініри – це знамениті на весь світ білі накладки для зубів, які створюють ідеальну посмішку. Не дивно, що ця технологія набула великого поширення серед знаменитостей, адже ідеально білі зуби – це не лише запорука шикарної усмішки перед камерою, але і впевненість у своєму вигляді.

В Одесі поставити люмініри можна у сімейній стоматологічній клініці «Dent-House».

Що таке люмініри?

Голівудські вініри

Зовні люмініри та вініри практично однакові ‒ ідеально білі накладки на зубах, які створюють естетичний вигляд посмішки “як на обкладинці”.

Так у чому різниця?

Різниця між люмінірами та вінірами полягає в товщині цих накладок. Залежно від матеріалів, вініри можуть бути товщиною від 0.2 до 0.6 міліметрів.

Люмініри ще тонші – до 0.2 міліметра. Для їх встановлення не потрібно особливо готувати зуби – достатньо професійного чищення. Для вінірів потрібно додатково підточити зуби під анестезією, щоб підготувати все для встановлення цих конструкцій.

Крім того, люмініри мають простіший пристрій. Якщо вініри також покривають жувальну поверхню зубів, то люмініри – це звичайні тонкі пластинки, що закривають тільки передню сторону.

Створення голлівудської посмішки в Одесі

Послуги естетичної стоматології у клініці «Дент-Хаус» в Одесі також включають встановлення люмінірів разом із попереднім комплексним обстеженням зубів.

Перед встановленням люмінірів лікар-стоматолог оглядає ротову порожнину та оцінює стан ясен, зубів, а також обох щелеп. Після цього буде складено план естетичної корекції разом з оголошенням його остаточної вартості.

Далі, ви зможете обрати відтінок вінірів за колірною таблицею. Наприкінці першого візиту лікар зробить індивідуальний зліпок щелепи для створення пробних конструкцій.

Фахівці нашої зуботехнічної лабораторії виготовляють накладки за спеціальною технологією за кілька днів. Якщо ви не відчуватимете дискомфорт після їх встановлення, можна буде ставити довготривалі конструкції. Якщо в процесі використання пробних люмінірів виявилися неприємні відчуття або біль, потрібен додатковий прийом у стоматолога для корекції зліпка.

Під час встановлення люмінірів стоматолог використовує спеціальний адгезив, який міцно прикріплює конструкцію до емалі зуба. Можна також поставити люмініри не на всі зуби, а лише на ті, що потребують корекції.

Вініри та люмініри в Одесі пропонує клініка «Dent-House»

Клініка сімейної стоматології «Dent-House» пропонує швидку та безболісну установку якісних американських люмінірів.

Вартість виготовлення та встановлення цих конструкцій залежить від кількості накладок, кольору, а також особливостей будови. Точна ціна естетичної корекції зубів люмінірами визначається після детального огляду зубів та ротової порожнини стоматологом клініки.

Нам важливий ваш комфорт та задоволеність результатами ‒ тому наші фахівці постійно в курсі інновацій у стоматології, працюють на сучасному обладнанні з використанням виключно якісних матеріалів.

Запис на прийом стоматолога в «Дент-Хаус» можна здійснити за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму зворотнього зв’язку.

Часті питання про голлівудські вініри

🦷 Чим відрізняються голлівудські вініри від звичайних?

  • маркетинговим позиціонуванням
  • голлівудські вініри використовуються більше для роботи в рекламі та на сцені, повсякденному житті вони виглядають надто неприродно.

😁 Які відомі особи використовують голлівудські вініри?

Кетрін Зета-Джонс, Шерон Стоун, Бен Аффлек, Селін Діон і багато хто ще.

🦷 Який процес встановлення голлівудських вінірів?

2 прийоми (відбитки + установка через 5-7 робочих днів).

Вартість послуг

Фахівці

Голівудські вініри

Гунько Віктор Юрійович

Стоматолог-ортопед

Послуги, які вас також можуть зацікавити

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.