- Запис на прийом:
- (048) 770-51-65
- (048) 777-66-55
- (050) 564-07-50
- вул. Ніжинська, 41
- dent-house@hotmail.com
Menu
Menu
Menu
Лікування зубів уві сні безпечно можна проводити не лише дорослим, а й дітям.
— стан організму, що характеризується відсутністю або зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів і больової чутливості, що штучно досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів.
Мрієте вилікувати всі зуби за один раз чи взагалі пройти лікування уві сні? В одне відвідування поринути в сон і прокинутися вже повністю вилікуваним?
– це не анестезія і не наркоз. Це загальний стан релаксації, в якому можна провести якісне лікування. На відміну від наркозу, під час седації пацієнт перебуває у свідомості та спілкується з лікарем, при цьому збережені усі рефлекси.
Перше лікування дітей часто проводять під седацією. Нова обстановка, нові запахи, звуки, вид інструментів, необхідність сидіти, тримати рот відкритим – для дитини все це може виявитися занадто дискомфортним. Седація сприяє закріпленню у дитини позитивного способу прийому у стоматолога.
Якщо є легкий страх перед лікуванням. Седація допоможе згладити напругу.
Якщо має бути складне лікування, видалення.
Якщо має бути тривале лікування.
Якщо підвищений блювотний рефлекс.
Використовується маска або внутрішньовенне/внутрішньом’язове введення лікарських засобів різних груп. Тип та вид седативних засобів обираються стоматологом та анестезіологом виходячи із загального стану хворого та особливостей його організму. Необхідна глибина та тривалість медикаментозного сну залежить від цілей основної медичної маніпуляції.
1 Пацієнту вводять лікарські препарати з седативним ефектом
2 За кілька хвилин стоматолог вводить пацієнту анестезію
3 Лікар проводить лікування зубів
4 Пацієнта виводять зі спокійного стану.
1
Інгаляційний. Седативний препарат подається через інгаляційну маску. Перед відвідуванням лікаря пацієнту слід відмовитися від їжи. Протягом доби після лікування не рекомендується вживати алкоголь та сідати за кермо. Цей спосіб заспокоєння рекомендується дітям як найбезпечніший.
2 Пероральний. Якщо пацієнт страждає від стоматофобії та потребує попереднього заспокоєння перед початком лікування, на ніч перед візитом до стоматолога йому можуть бути призначені деякі препарати на основі валіуму.
3 Ін’єкційний. Лікар внутрішньовенно вводить пацієнтові транквілізатор. За дві години до процедури потрібно відмовитися від їжі. Відновлення після лікування триває одну годину.
Лікуючись у нашій клініці, можете бути абсолютно впевнені в тому, що широке використання одноразових інструментів та матеріалів, а також сучасне оснащення стерилізаційного блоку, забезпечать Вам 100% захист від зараження будь-якою інфекцією.
Наш персонал з точністю дотримується інструкцій з дезінфекції та стерилізації приміщень клініки, медичної апаратури та інструментів. Безпека пацієнта — один із головних принципів нашої роботи, недаремно стерилізаційний блок називають «серцем клініки».
Стоматологічні бори, наконечники, весь матеріал та інструментарій проходять обов'язковий послідовний ланцюжок спеціальної обробки, щодо забезпечення повної безпеки їх використання.