Художні реставрації в естетичній стоматології

Художественные реставрации в эстетической стоматологии

На сьогодні сучасна стоматологія має у своєму розпорядженні великий набір методів і засобів, що дозволяють досягти прекрасного ефекту при різних дефектах зубного ряду. Основними методами є реставрації фотополімерних матеріалів, або заміщення дефектів ортопедичними конструкціями. Естетична стоматологія, перш за все, це художня реставрація зубів, після якої ви отримуєте гарну усмішку без застосування протезування. Це один з найскладніших розділів стоматології, що вимагає творчого підходу.

В естетичній стоматології виділяють три пов’язані між собою поняття: реставрація зубів, реконструкція та трансформація. Реставрація зубів фотополімерними композитними матеріалами ґрунтується на відтворенні зубного ряду природної форми, а також властивостей зубів: прозорості, блиску та структури. Кожен випадок художньої реставрації зубів є індивідуальним. Широка палітра кольорів сучасних матеріалів дозволяє максимально натурально підібрати колір оновленого зуба і як результат – точна імітація міцної природної емалі.

Естетична реставрація показана в наступних випадках:

  • вирівнювання зубів, зміна їх форми
  • усунення сколів чи розворотів зубів
  • видалення потемнілих старих пломб
  • усунення занадто великих чи вузьких проміжків між зубами

Обов’язковою умовою для адекватної реставрації зубів є попереднє професійне чищення зубів. Професійна гігієна порожнини рота допоможе позбавитися пігментованого нальоту, над/піддесневого зубного каменю. У разі дисколориту зубів (зміни кольору) після професійного чищення зубів призначається відбілювання системою Beyond. Таким чином зуби світлішають на 2-3 тони та шляхом реставрації можна досягти красивої білої посмішки.

Сліпуча посмішка – один із факторів життєвого успіху. Про це вам скаже будь-який психолог. Красиві зуби та відкрита посмішка формують імідж успішної та забезпеченої людини, яка стежить за своїм здоров’ям та зовнішнім виглядом. Таким чином, реставрація зубів може стати вкладенням у вашу репутацію.

Художні реставрації в естетичній стоматології

Світлана Дмитрівна Приходько

лікар стоматолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.