Тренди дитячої стоматології

Тренды детской стоматологии

Сьогодні обов’язковим у дитячій стоматології є профілактика, наголошення на санпросвіт роботі, щоб діти були здоровими, та була відсутня необхідність лікувати дітей до двох років в умовах наркозу.

Основне завдання дитячої стоматології – це здорова, природна посмішка дитини. Посмішка зараз дуже важливий аргумент для маленьких дітей, оскільки вони дуже соціалізовані, адже вони ходять не лише до садка, а й на фотосесії, беруть участь у різноманітних конкурсах. Батьки розуміють важливість природної посмішки, і який комплекс може сформуватися у дитини за її відсутності, тому зуби зараз «срібляти» ніхто не хоче.

Але хоч би як ми намагалися робити реставрації чи лікувати зуби, свої здорові зуби — це тренд, а для цього потрібно привчати дитину до гігієни ротової порожнини з раннього дитинства. Рекомендовано починати чистити з появою перших зубів. Також у нічний час не можна поїти дитину солодкими напоями.

Як правило, перший зуб з’являється у дитини після шести місяців, а всі 20 молочних зубів проріжуться до 3 років. Індивідуальні терміни прорізування зубів є варіантом норми та не повинні бентежити батьків. Так, не рідкість і 3-4-місячні діти, у яких вже ріжуться зубки. А буває, що перший зуб з’являється лише ближче до року. Коли зубки ріжуться пізно, це непогано: вони почнуть випадати в 6-7 років, а не раніше, і заміняться постійними, коли щелепа дитини вже буде до цього готова. Закінчують прорізування постійні зуби до 13 років. Усього їх від 28 до 32.

На час появи зубів впливають 3 головні фактори:

  • спадкові генетичні особливості;
  • індивідуальні особливості розвитку організму;
  • здатність засвоювати кальцій та інші мікроелементи.

Чи правильно розвивається малюк і наскільки в нормі ростуть його зубки може сказати тільки лікар, тому при перших хвилюваннях звертайтеся за консультацією до досвідченого фахівця.

Для дитячого стоматолога дуже важливо отримувати задоволення від своєї роботи та мати почуття гумору, адже усмішка на дитячому прийомі – це обов’язково. Потрібно розуміти дитину, удосконалюватися, відвідувати всілякі конгреси та семінари, спілкуватися з колегами та загалом намагатися бути кращим у своєму напрямі.

Шановні батьки, наводьте ваших дітей на регулярні профілактичні огляди кожні 3-4 місяці, щоб уникнути виникнення карієсу, або запобігти його ускладненню. Регулярні відвідування дають можливість лікарю виявити захворювання на ранній стадії та уникнути складного, дорогого лікування зубів. Регулярні огляди менш затратні, ніж серйозні процедури, викликані необхідністю усувати наслідки неправильного догляду за ротовою порожниною. А в дитячому віці це особливо важливо – інфекції на молочних зубах, що з’являються внаслідок карієсу, можуть поширюватися і на зачатки постійних зубів. Крім того, невчасна зміна молочних зубів може заважати формуванню правильного прикусу у дитини.

У нашій клініці Дент-Хаус для маленьких пацієнтів працюють справжня зубна фея та весела бджілка Майя. Вони швидко налагодять контакт з вашою дитиною, і процес лікування пройде в ігровій формі легко і непомітно.

Тренди дитячої стоматології

Катерина Сергіївна Фурдуй

лікар стоматолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.