Ортопедична стоматологія – різновид мікропротезів

Дентальная имплантация

Мікропротезування – це розділ сучасної ортопедичної стоматології, який включає установку мікропротезів, а саме: вкладок, накладок, вінірів і люмінірів.

Основною його функцією є відновлення естетики зубів із незначними ушкодженнями, а при значній втраті тканин – відновлення та фіксація прикусу.

Вкладки та накладки являють собою конструкції у вигляді пломб з більш міцних матеріалів. У стоматологічній практиці їх виготовляють з металів (золото, срібно-паладієвий сплав), кераміки (прескераміки, оксиду цирконію, порцеляни), пластмаси та композитних матеріалів.

Основними перевагами керамічних мікропротезів, на відміну від пластмасових та композитних, є естетика. Вони передають природний, насичений колір внаслідок щільнішої структури матеріалів.

Біосумісність керамічних вкладок з твердими тканинами зуба забезпечує їх довговічність та зносостійкість. Постійність обсягу вкладки та її точного крайового прилягання перешкоджають розвитку вторинного карієсу. Також вони виключають прикріплення зубного нальоту внаслідок обробки в лабораторних умовах, що робить поверхню кераміки більш гладкою та стійкою до бактерій.

Вініри, люмініри та ультраніри можна поєднати як один з різновидів тонких накладок, що дозволяє відновити естетику посмішки, усунути тріщини, сколи, міжзубні щілини або потемніння емалі зубів. Їх товщина може змінюватись від 0,3-1,5 мм. В основному виготовлення здійснюється із надміцної пресованої кераміки. І при таких видах конструкцій не потрібне сильне препарування/обточування зубів.

Для найкращого результату в естетичній стоматології потрібен індивідуальний, доцільний підхід до кожної вимоги пацієнта. А професіоналізм, творчий підхід і великі знання лікаря допоможуть відтворити всі побажання і досягти ідеального результату.

Читайте також
Що краще – коронка чи імплант?
Корисна інформація

Що краще – коронка чи імплант?

Зміст[ приховати ] Коронка чи імплант: що краще? Переваги коронок Недоліки коронок Переваги імплантів Недоліки імплантів Коронка на зуб чи імплантат: що ставити Протезування та

Запись на прием

Обратная связь

Запис на прийом

Зворотній зв'язок

Ваш запит отримано.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.